bugün

entry'ler (2130)

ömür boyu yeri dolmayacak birinden ayrılmak

Sanrıdır.

Aslı, Daha iyisi için yer açmaktır.

sinir aninda söylenenler

Karşı tarafın daha evvelde "zaaf" olarak bize gösterdikleri zayıf yönlerine vurgu yaparak can yakmaya çalışma esnasında düşünülen sözlerdir.

Bu sebepten ki; zaaflarinizi nefes alan her canlıya sergilemeyiniz! yoksa bunları kesip, ileride caninizi yakacak hedefe kopyalayabilirler.

Bunun da kralını yaşadık.

uyku için karanlık mı önemlidir sessizlik mi

Yatış pozisyonuna yakın metrekarecik bulmak önemlidir.

Eğer yorgunsam ne ışık ne ses ne füze ne hiroşima...ortam, ses, saz caz...o uyku alınıp tazelenecegim o kadar.

billie eilish in abartılı göğüs dekoltesi

açıkta kalmış kocaman bir göt gibidir.

sözlük kızlarının bugünkü kombinleri

Dengesiz havanın ritmine uygun dengesizliktedir.

görsel

sözlük kızlarının bayram kombinleri

görsel
Eteği belinde yazar

bilinçli diyet yapmak

Hayatımda bilinçli bilinç dışı bir kere bile diyete girmedim, canım ne istediyse istediğim saatte kendi irademin sınırları kadar yedim.

Oturup DNAlarıma mı şükretsem yoksa nefsimin köpeği olmadığıma mı...

imhhh vazgeçtim, siz oturun da Yumurtalarımı dondurup gelecek nesillere aktarma şevkimin zuhur etmesi için duaya başlayın.

friedrich wilhelm nietzsche

Bıyıktan mi ölmüş ajsjjdkdjf

Hayatımda bu kadar saçma söylemi bir kere de Türkan Saylan'ın yok "tesettürlülere düşman olduğu için allah onu kel bıraktı ölüm döşeğindeyken" cümlesine gülmüştüm ama götümle swh

Adam aralıklarla birçok kez inme sonrası felç geçirdi en son zatürre ile altın vuruş yaptı diyelim.

Şahsımın gözdesi.

her kız aldatır sizi seviyorsa haberiniz olmaz

Kendi vicdanini rahatlatmak için yanına yoldaş arayan sürtük söylemi.

Bir kadın gerçekten seviyorsa; başka bir erkeğin maddi manevi tüm imkanlarina yok çekecek kadar salaklaşır.

sürekli olumsuz düşünen insan

(bkz: enerji girdabı)

Kaç kaç kaççç

kasiyere aşık olmak

Market sahibinin cebini şişirir.

Lisede harçlığımi çıkartmak için bir dönem kasiyerlik yaptım, ordayken de askerin biri sürekli alışverişe gelirdi. Uzun boylu, yapılı, esmer oldukça yakışıklı biriydi. Gelirdi, raftan bir şey almis gibi yapar beni keserdi, kasaya geldiğinde kuyruğa girer sırası gelince de arkasındakine sırasını verir sonra en sona geçer öylece beni seyrederdi.

Elindeki çekirdeği yarım saatte anca okutur, o yarım saat boyunca da seyrettiği yerden benim her mimigimi hafizasina kazırdı.

Bu da Di'li geçmiş zamanli anımdır not alın.

caner cindoruk

Partnerlerinin şanslı olduğunu düşündüğüm abdest bozar yaratık.

seni okumak bir zevk

Maalesef zevkleri tartışmadığımız bir yüzyıldayız.

Tüh toplum baskısı yüzünden muhabbet biddi.

Bu arada en sevdiğin renk? Swh

güçlü kadın diye diye toplumun anasını sikmek

Biz bunları anlattık;

bilinenin aksine, dişiliğini zayıflatip erkek halet-i ruhiyyesine giren kadın değildir.

düştüğünde sağına soluna bakmadan kalkmayı becerebilen, erkeğin ya da başkasının himayesine ihtiyaç duymayan, lafla sözle eğilip bükülmeyen, kazanmadığı paranın kuklası olmayan, hatalara gömülmek yerine b planini kusursuzlaştıran, kadınlığını seven kadındır.

ne yazık ki ilişkilerde istenmeyen kadın modeli de tam kendisidir. çünkü erkek kadını yönetmeyi sever;. ama parasıyla ama gücüyle ama psikolojik cezalandırma ile...bir şekilde kadının yuları onda olsun ki kendisini geri çektiğinde kadın eksilsin ister.

ağlamamak da güçlü olmak değildir. neye ağladığını ölçeklendirmektir, yani ağlanabilir şeylerin parametresini mantık ve telafisi mümkün olmayan şeyler üzerine değerlendirmektir. yazılı olmayan kitaptaki "acı" kelimesinin karşılığını sürekli değiştirmektir, yinelemektir.

zira yaşanan her kötü şey zayıflatmak yerine büyütmeli insanı.

Not: yazılış tarihi eski, manası ise aşınmayan taş gibi giridir.

bu gece kaos yok

Arkadaşlar sözlüğü fabrika ayarlarına çekip, her geceye 00'dan sonra bir kaos rezerve eder misiniz?

Aşırı kaos kaybından miadı dolacak buranın.

Pekala, eski kaoslari refere alıp herkes yarına kadar kaos çalışsın.

Ben mememi götümü çift kişilik yatağa eşit miktarda serip yatacağım.

Kaos eskizlerini dmye bekliyorum.

bu ne renk

"piştt Azıcık buraya bakar mısınız" rengi

A ha Azıcık bakmaya gelen dayilara sor.

sözlük yazarlarının ruh hali

Kendimi acayip seviyorum ya

keşke benden bir tane daha olsaydı, hem en sevmediğim arkadaşım hem en sevdiğim düşmanım o olmuş olurdu.

Keh keh keh

sözlüğe girince hissedilenler

Çakmaya hazır sap topluluğuna düşen ilk meme tanesi gibin

görsel

ben böyleyim

özünü muhafaza eden, kendinden ödün vermeyen dürüst insan söylemidir.

ben de hiçbir daim -mış gibi yapamıyorum, içim almıyorsa almiyordur, sevmiyorsam sevmiyorumdur.

senin hiçbir beğenine mazhar olamamak beni değiştirmeyecek. sev ya da sevme ben böyleyim. bende haiz olan mevcut karakterimi, -sana olan sevgimin getirdiği esneme payı hariç- hiçbir koşul değiştiremez.

o nedenle insanlar bana yanaşırken sözleşme imzalar gibi kendimi tanıtıyorum; sen beni seviyorsun diye ben fedakarlık adı altında birtakim enayiliklerimle seni zevklendiremem.

ha kusura bakacaksan da buyur.

yatağa kahvaltı getiren erkekler

midem bulanıyor şu cılkını çıkarttığiniz romantizmden.

vs olacaksa
(bkz: oral seksle uyandıran sevgili)

olmayı ve oldurmayı en kral kahvaltıya tercih ederim.
ettim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.