bugün

entry'ler (2086)

öpüşen insan görmekten rahatsız olan insan

Öpücük sevginin şiddet halidir.

Sokakta, AVM'de ya da herhangi sosyal bir ortamda aniden gelen kısa öpüşmeler kimseyi rahatsız etmemeli. Çünkü o insanlar seviyor seviliyor, sizin gibi toplum diktelerine karşı ertelemiyor sevgilerini.

ön sevişme sayılacak uzun uzun öpüşmekten bahsetmiyorum.

Aynı insanlar, sokak ortasında karisini döven koca gördüğü zaman "karı koca arasına girilmez" diye şiddeti normalleştiren zihniyettedirler hiç şaşmaz.

Dudak dövmeye devam!

kirada oturmayan çift asgari ücretle rahat geçinir

iş yerime günde on kişiye yakın "eleman arıyor musunuz?" diye gelen 15-16 yaşlarında çocukların yüzündeki çaresizliği gördükçe ve onlara "hayır" dedikçe bile kendimi suçlu hissediyorum. Okulunu okuyan çocukların ailelerine yük olmamak adına arta kalan zamanlarında beden işçisi olmayi kabul ettiren sisteme gençlik nasıl emanet edilir?

Ben bile utanırken asıl müsebbibler nasıl rahat ediyor koltuklarında?

kızını ters çevirip kafasını yere vuran cani baba

Çocuğun dayak karşısındaki çaresizliği ve canı yanmasına rağmen öylece sımsıkı hazır olda duruşu gösteriyor ki daha öncesinde bu dayaklara çok maruz kaldı ve en ufak karşılık vermesi halinde dayak daha da şiddetlendi.

Ah be yavrum, bir babanın gorevi size bunu yapacak olanlardan sizi korumak iken size bunu yapması...

Yüreğimin bir yerini ateş kapladı izlerken.

Umarım baba sıfatındaki bu hasta adamdan tüm çocuklarını alır devlet.

yazarların şu anki dertleri

Regl olmuşum, tampon yok yarın g-string giyemeyeceğim için etek değil pantolon giyeceğim.

sözlüğün sessizleşmesi

Götümüzü mememizi çektik o yüzden böyle oldu he.

gülşen in donlu twerk ü

Sahne dans şovu adı altında belli süre boyunca bu tür kostümlerin giyilmesine okeyim fakat normal sahne kıyafeti bu ise öncelikle oradakilere sonra kendine saygısı yok kadının. Üstüne tül atınca o iki parça iç çamaşıri olmaktan kurtarmıyor kendini.

Dans desen rezalet, domalıyor ki onu da yapamıyor. O fizikle kalça dansı yapsa ne yürüyen iskelet.

Kısacası baştan aşağı ucuz.

melis sezen in memeleri

Bel kalınlığı dışında güzel bulduğum hatun. Keşke saçlarına daha az boya kullansa ya da koyu tarçın tonlarıyla barışık olsa ve daha az makyaj yapsa Su gibi hatun. Sarı saçın yakışmadığı kadınlardan.

Lakin konuşmaya başlayınca güzelliği hızla azalıyor nezdimde.

bu devirde kızların erkeklerden daha azgın olması

(bkz: millet aç aç)

Kızlar aç kalıyor demek ki. Ben bağır çağır orgazm olduğum seks sonrası "saatlerce oral seks yaparım" diyen en yakışıklı erkeği bile gözüm görmez oluyor.

Seks de yeme içme gibi ihtiyaç, doyunca aramıyorsun tekrar acıkana kadar

ben

Şu gördüğünüz ben'e bugün şiir yazıldı, çoğu insan şu dünyadan uğruna şiir yazılmadan ölürken şu küçücük şeylere şair atadi tanrı.
görsel

Bugün de kendimi övdüm hamdolsun.

doggy de hatunu saçlarından çekmek

Nefret ederim.

Acı hissiyatının odak merkezini değiştirip orgazma varacak motivasyonu dağıtır.

Fakat misyonerde sert iken Kollarini kafamin iki yanına sabitleyip tırnakları ile saç dibimi kazir sertlikte saçımı tutarken bir yandan da gözlerindeki o kine eklenen sert cümleleri beni uçurur.

Biddi indirin.

sözlük kızlarının ellerine en çok aldıkları şey

Küçük kaygan deliği kıstırmışım

görsel

aldığı nefesi sözlüğe yazan kız

(bkz: dibine kadar aldım)

(bkz: nefesi)

baba parası

Liseye başlamadan evvel yemeyi bıraktığım.

Tadını unuttum.

sosyal medya hesaplarını silmek

Bazen gereksiz anıların çokça istiflendiği vakitler o hesabı faal tutmak insana zül geliyor.

Silince inanilmaz bir hafiflik hissediyorsunuz. Yeni başlangıçlar bana her zaman bahar temizliği psikolojisi yükler, etraf tertemiz olur mis gibi kokar

sözlük kızlarının dudaklarının fotoğrafları

görsel
çatlamış dudağıma su serper misin?

cum in mouth ahshdh

hamza hamzaoğlu nu hamza parantezine almak

(bkz: hamzamingeçit)

bir iyi bir kötü hissetmek

(bkz: regl mi oldun bebişim)

sözlük kızlarının fotoğrafları

görsel

Orda bir UPS var uzaktaa

Eheheheh

libidonuzu yükselten en saçma sey

Damarlı kalın kollar.

Yalarım.

ilk buluşmada hesabı kim öder sorunsalı

Her buluşmada erkek öder.

Ona ayırdığım zamanın karşılığı olmalı.

Çünkü zaman çok kıymetli.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.