Oldukça büyük telefon olmasına rağmen çok iyidir. Sorun edilen büyük ekranı yurt dışında insanların hayallerini süslemektedir. Samsung Galaxy S4 henüz piyasaya sürülmediği için dünyanın en iyi telefonudur. *
boyutları nedeniyle hayvani olarak nitelendirilen telefondur, asıl hayvani olan donanımıdır.
donanımlı telefon değil telefon özelliği olan bilgisayardır.
şu anda kullandığım ve çok memnun olduğum telefondur.
Candır.
Bazı kesimlerin söylediğinin aksine, piyasa telefonu değildir.
Bir s3 değildir mesela.
Özellikle s3'ün ilk çıktığı zamanları hatırlıyorum, her dört ergenin dördünün de elinde bu vardı. Şimdi yine biraz azaldı bunlar.
Note 2'yi şimdiye kadar birkaç ergen dışında öyle pek piyasada görmedim. Genelde yetişkin iş güç sahibi adamların elinde görüyorum. O da arada bir.
yine bir tarafından bunlar hep ihtiyaç diye uydurulup 2000 tl verilip alınacak olan, sadece sosyal ağlar için kullanılıp ne bileyim yediği yemeğin fotoğrafı falan çekilecek telefon diyemiyorum artık çünkü bildiğin bilgisayar.

(bkz: elindeki telefon senden akıllı be)
yakın zamanda 4.2.2 mayıs gibi de android 5.0 sürümüne güncellenecek olan telefon. s4'de ki bir çok özellik gelecek.
Bu zamana kadar denediği keneler arasında en iyi performansı perseus kernel ile aldım. Açık ara redpillden iyidir. Eğer 4.1.2ye geçip şarj konusunda yakınan varsa Omega rom v12+perseus kernel'in son sürümünü kursun ve muazzam pil ömrünü hayretler içerisinde bitirmeye çalışsın.
yazın şort,capri içinde taşınamayan taşınırsa şortu götten kaydıracağı muhtemel hayvan gibi bişiydir.
bugün edindiğim alet. yalnız internetime bağlanamadım. internetim kablolu. modem falan da yok direk kablo. bilgisayardan kablosuz ağ açıp telefonla bağlanmaya çalışıyorum program falan da indirdim ama nafile. uygulama oyun falan indiremedim daha. yardımlara son derece açığım ve hatta muhtacım. *

edit: teknoloji özürlüyüm. 6 senedir kullandığım telefonumdan sonra ilk telefonum. millet neler yapıyor, ben daha internete bağlanamadım arkadaş..
bildiğin notebook!
tepsi gibi telefondur ince tasarlanmış harika özellikleri olan bir cihazdır; ancak bir iphone5 in duruşuna ve verdiği güvene kesinlikle sahip değildir. android uygulamaları ise bu telefonu tam bir eğlence mekanına çevirir. çift çekirdekli işlemcisi ile kasma ve ısınma yapmaz bayan telefonudur çünkü erkekler genelde telefon ile konuşurken kulaklık kullanmayı tercih etmez bu durumda da ciddi anlamda komik bir görüntü ortaya çıkar. iriliği avantaj olarak görenler adına muhteşem sayılabilecek bir telefon.
$uana kadar icat edilmi$ en iyi telefon. iphone, z10, 9900 hikaye.
telefondan ötedir. candır.
note2 varken yemişim s3'ü kağıt gibi bi inceliği var. harika bi telefon üstelik çok hızlı.
s3 ile arasında seçim yapmanın zor olduğu telefon.

s3= daha hafif, daha ince, daha mobil. tek el mümkün.
note 2= kalemi var...kalemi var... kalemle yapılabilecek birsürü şeyi var...
tek el zor gibi. cebe sığıyor ama o büyüklüğe alışılır mı ki?
note 2 tam bir canavardır.
orjinal kılıfı 100 lira olan bir dehşetengiz alettir.
sar değeri açısından gördüğüm en harika akıllı telefon. 0,17 w/kg ne demek? sırf bu değer için bile alınır. hayatımda bu oranda bir sar değerine rastlamadım.
Ekranininin kirildigi gun itibariyle sahibinin gotunden kan alan alet.

Bir nevi telefonlarin ferrarisi.
tamamen gösteriş meraklısı kişilerin kullandığı telefon. sadece alo demek, mesaj yazmak, müzik dinlemek için orta düzeyde bir telefon bile ihtiyaçlarını karşılayabiliyorken, sırf "aaa modeli nee o telefonun, çookk güzelmiş" denilsin diye bu telefonu alanlar var.

geçenlerde bu telefon sahiplerinden biri denk geldi. arkadaşa "latitude uygulamasını kullandın mı?" diye sordum. indirmedim cevabını alınca sustum.

yahu arkadaş onca para vermişsin, uygulamalar bölümünde bulunan uygulamalar ne işe yarar hiç mi araştırmadın? hadi araştırmanı geçtim, acaba bu nedir diye hiç mi dokunmadın?

neyse uzun lafın kısası "israf haramdır" beyler.
şu an piyasanın en iyi bilgisayarıdır.
yıllardır eli kalem tutmamış yazı yazmayı unutmuşlara s pen mucizesiyle tekrar yazı yazmayı hatırlatmış telefondur. Abartıldığı kadar büyük değildir. Piyasadaki en iyi 2. telefondur.
samsung galaxy note 8.0 ın cıkışyla spen kaleminin kullanışlı hale getirip , 8 inçlik makineye arama özelligi koyan samsungun bu telefondan bir önceki modelidir.
bu telefonu büyük olduğu için tercih etmeyenler şuna bir baksın

(bkz: samsung galaxy mega)