Hala favorilerimdeki telefondur. Tek eksiği 1080p çözünürlük.
entry girdiğim devasa telefonum. alisinca buyuk gelmiyor.
s2 ile aynı boktur. s2 zaten s1 ile aynı bok. tek farkları daha hızlı, ekstra uygulamalar. sırf bunun için bin lira fazla ödüyorlar. türkiye'de açık arttırmayla satarsın bu telefonu.
büyüklüğüne alıştıktan sonra elden bir an olsun bırakılamayan teknoloji harikası telefon. birbirinden güzel özelliklerini kullanabildikten sonra üstüne şimdilik telefon tanımam.
hic kimse benim kadar akilli telefon meraklisi olamaz ama arkadas bu boyutta bir cihaza telefon denmemeli. telefon dedigin pratik olur, hayati kolaylastirir, bu ise tam tersi. insan nasil tutacagini sasiriyor. ister begenin ister begenmeyin akilli telefona en uygun boyut 4 inc tir. zaten boyle birseye ihtiyacin varsa git bir tablet al kurtul. tablet mi telefon mu belli olmayan bu cihaza bu kadar para vermek en iyi tabirle enayiliktir, safliktir, kerizliktir.

hadi param cok oglum alirim, sanane dersin anlarimda yahu asgari ucretle afedersin aksama kadar kopek gibi calisip sonrada gidip 3 aylik maasini bu makinaya baglayanlara nediyim. yok efendim sonra gecinemiyoruz vay efendim aciz, aman efendim hayat cok zor, gec lan bunlari bu kadar luks harcamaya dag dayanmaz.

hayir elimde bir galaxy s var, karsilastirmadigim cihaz kalmadi, hepside ayni bokun laciverdi ( galaxy ailesi icin) neymis ekran daha buyuk, islemcisi daha hizli falan fistik gereksiz seyler. gereksiz diyorum cunku elinizdeki cihazla yorungeye uydu gondermeyecekseniz gercekten gereksiz. sonucta telefonla yapilacak seyler bir yere kadar. tamamen para tuzagi. suanda 2.el 500 tl lik bir galaxy s2 ile yapamayacaginiz hicbir sey yok. kesinlikle hicbir sey. e peki o ikibin ucbin liralari bu insanlar neye veriyor derseniz bende bilmiyorum ve hala cozemedim.
bizzat kullandığım alettir. iyidir, hoştur ama bazen adamı deli eder. şarjı iyidir fakat kasmalar olabiliyor. en güzel yanı laptopa gram ihtiyaç duymuyorsunuz, diziler filmler rahatça yardılabilir. samsung'un saçma salak gereksiz programları içinde yüklü olsa da, stabil değil, kaldırın yapın bozun. narin telefondur boyutuna rağmen incedir. ilk başta yadırgansa da zamanla alışılır. önerir miyim evet.
temizini bulursam çay tepsisi olarak kullanacağım telefon.
beni hic bir zaman yalnız bırakmayan telefonum yoldasim. üzerine gül koklamayi düşündüm bi ara s4 getirmek istedim üzerine ama kiyamadim.
20 gundur yazdigim kodlari test etmek amaciyla kullandigim urundur kendisi.
yaklaşık 6 aydır sahip olduğum hiçbir sorun çıkarmayıp canavar gibi çalışan telefondur ama cem yılmaz' ın da dediği gibi içinde uzaya çıkma teknolojisi vardır. tek sorum şu sayın sözlükçüler, acaba bu telefon suya girince tekrar çalışır mı yada sualtında çalışır mı ?
şu an için almayı düşündüğüm telefon.bu telefonu kullanan veya bu telefon hakkında net bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını beklediğim bilinsin. -saygılar sevgiler-
bir alt modeline sahip olduğum telefon. (bkz: samsung galaxy note).
Yedek parcadan sikmek icin samsung'un inanilmaz kalitesiz bi ekran koydugu telefon. Benim de telefonum.

Sayesinde aylardir bilgisayar kullanmiyorum diyebilirim. Gelgelelim emekli atasemiliter tassagi gibi gorunen bir ekranim var.

Neden dwgistirmiyorum? Valla 500 kagit cok geliyor ondan. Isin pis tarafi bu haliyle telefon anca 350 lira ediyor. O yuzden satamiyorum da.

Bazen buyuklugu bayiyor falan ama internete daha rahat bakilan, daha islevsel bi telefon da kesinlikle yok.

3310 kullanilacak bi devirde degiliz belki ama yarattigi sikintilar da bazen ''ulan gidiym en ucuzundan bi nokia aliym meraba meraba hesabi diyorum".. oyle de olmuyor.

Kisacasi sistemine ve teknolojisine asik oldugum ama fiziksel detaylari iten telefondur.
ilk görüşte baya etkileyen telefon.
ilk dokunuşta o kalemi o ekran hassasiyeti baya etkileyici...

çok düşünmüştüm alsammı diye baya arada kalmıştım.

lakin sonra düşündüm... ben bu kalemi ne yapacağım?
mesaj yazarken mi kullanacağım? mesaj harflerine parmakla basmak çok daha pratikken tek tek yazmak sıkar, yorar...

başka ne kaldı? fotoğraflara efect yapabilirim dedim...
ama uğraşırmıyım? oldu cevabı.
nitekim iphone 4 dede bir yığın fotoğraf makyajlama programı varken elimi bile sürdüğümü hatırlamıyorum. kullanışsız. tabi ki kalem daha etkili olur lakin... pek değil.

derken teknosada belirli bölgeleri kalemi algılaman note 2 görmemle "alsammı?" ikilemim sona erdi.
oradaki standda 10 larca dokunmatik telefon varken bir bu tırtlamıştı. e yıllarca kullanmayı planlıyorum?

sonuç olarak almayı düşünüyorsanız ve şüpheleriniz varsa kendinize şunu sorun.
1-ben bu kalemi kullanacakmıyım?
2-bu kalem iyi hoşta ne kadar dayanır?

bu 2 şıkkı eleyince note 2 almak için hiçbir sebeb kalmıyor.
Istediginiz herkesi, her yerden engelleyebilme ozelligi muthis otesidir.
tuvalet deliğine düşürmeden kullanılabilen telefon modelidir. ya da selam vermek istemediğiniz telefonla konuşuyormuş gibi yapıp telefonun yüzünü kaplama özelliğini kullanarak kurtulabilirsiniz.
Yurt disindan pasaoorta isleterek alinmasi gereklidir.
Plazma büyüklügünde olan telefondur.
Buyuk olsa da hafiftir incedir ve cebe sigabilir.
cebe pek de sığamamakla birlikte yanınızda sürekli çanta taşıyorsanız büyüklüğü sorun olmayacak harikulade telefon.
telefonların şahıdır. hatta telefon özelliği olan bilgisayardır. galaxy s4 dahil hiçbir telefon eline su dökemez. şu ana kadar yapılmış en sağlam cihazdır. kimse bunun aksini iddia edemez. xperia z, i phone, htc one falan hepsi hikaye.
beni uzen telefondur. android 4.2 surumu seleflerinin cok cok altinda olan s2 plusa bile verilmisken note 2 de yok.
2 gb ram'e, 3100 mah bataryaya sahip 1350 tl civarı alınabilecek en iyi telefon.
Bugün vatan comp.da aldigim telefon oluyor kendileri. Fakat samsung apps ve google storedan indirdigim onlarca seyi acamiyorum. Menude gorunmuyorlar ayrica google playe girip baslat dedigimde hicbir tepki vermiyor. Cikan her seyini guncelledim bu arada. Lütfen HELP ME !!!
tablet gibi telefondur maşallah.