1. 1.
    samsung'un galaxy note serisinin ekim 2012'de beklenen 5.5 inç'lik yeni halkası.

--spoiler--
    Söylentilere göre Samsung Galaxy Note 2 5.5 inçlik bir ekrana sahip olacak. 1680×1050 piksel çözünürlük üretecek olan bu ekranın altında yatan teknolojisi alanında ilk olacak türden.

Samsung’un yeni nesil çift çekirdekli Exynos 5 yongasını kullanması beklenen cihazın işlemcisini farklı kılan ise sahip olduğu mimari. Bugüne kadar Tegra 3 ve diğer Exynos işlemcilerinde ARM Cortex A9 mimarisini görmüştük. Exynos 5 ise Cortex A15 mimarisini kullanan ilk model olacak. Bilindiği gibi A15 mimarisi Qualcomm’un Krait ve Cortex A9’dan çok daha güçlü.

--spoiler--
    2 -1 ... byoser
  2. 2.
    30 ağustos'ta lansmanı yapılması beklenen cihaz.
    http://www.teknohaberim.c...-agustosta-tanitilabilir/
    1 ... pucle
  3. 3.
    tanıtımı bugün yapılan cihaz hayırlı uğurlu olsun.
    1 -1 ... picnick
  4. 4.
    hiç geliştirmemişler ki, ekranı büyütüp çözünürlüğü düşüren tek firme samsung sanırım. pil ömrü iyiymiş.
    -3 ... lionbllr
  5. 5.
    ilk gördüğüm de aradığım telefon işte bu! dedirten beni benden alan cihaz. nasıl olursa olsun daha iyileri olursa olsun ben buna taktım kafayı.
    4 ... anessa06
  6. 6.
    mini tablet.galaxy s3 ün 1 kaç fazla özellikli hali.
    ... ukraynali
  7. 7.
    öncelikle s3'e fena halde çakmış telefondur. tahminim kısa süre içinde s3 fiyatlarını alt tabana çekecek. kendi fiyatı da kısa zaman içerisinde şimdiki s3 fiyatlarına düşecek telefondur. o yüzden alacak olanlar * beklesinler. sonra fiyatlar düşünce (#16480648) ağlayıp entry kötülemesinler.
    2 -2 ... picnick
  8. 8.
    gümbür gümbür gelen, s3 e çakmayı bırakıp keyif sigarası içen telefon. ekran boyutu aslında çok iyi, tablet telefon arası ama taşımak çok sorun olur.
    2 -1 ... wamad
  9. 9.
    S3'un buyuk abisi gorunumunde olan tablet/telefon.
    ... e z e l
  10. 10.
    samsung'un ekimde çıkaracağı 5.5 inçlik muazzam telefon iphone 5 ve samsung galaxy s3'ü işlemci bakımından koyup geçecektir. * *
    1 ... ameleninterkokusu