bugün

entry'ler (11929)

oktay zenginoğlu

xu100 hedefi gerceklesince yeni hedef 13.062 olarak guncellemistir. reedr tahtasina girmistir ve direncte gelen kapla elektrikli arac yatirimiyla 3 tavani gerceklesmistir. reede in 3 haneye gelecegini soyluyor hesaplarinda. izliyoruz.

oktay zenginoğlu

Oktayzenginoglu hesabindaki bir borsa fenomeni. Borsa istanbul xu100 hedefini 8568 olarak guncellemiştir. Soyledigi seyler er gec cikmaktadir. Ilgiyle takip etmekteyiz.

sermaye piyasası kurulu

çok ciddi bir dolandırıcılık dönmüş olan @gznmi ye spk bakmıyor görmüyor. borsa istanbulun bir çetesi var ve sırayla anlaştıkları hisse tahtacilarindan komisyon alıp sırayla aldıkları yüklü lotlari telegram twitter 'da ağlarına düşürdükleri ky lere satıp kaçıyorlar. başlarında çok eski bir spekülatör olduğu söyleniyor. ve hala spk izlemiyor görmüyor.bu çete tüm türkiye de aktif. çok ciddi bir milli ekonomi güvenlik problemi var.

gznmi

çok ciddi bir dolandırıcılık dönmüş olan hisse. spk bakmıyor görmüyor. borsa istanbulun bir çetesi var ve sırayla anlaştıkları hisse tahtacilarindan komisyon alıp sırayla aldıkları yüklü lotlari telegram twitter 'da ağlarına düşürdükleri ky lere satıp kaçıyorlar. başlarında çok eski bir spekülatör olduğu söyleniyor.

kerem kuthan konan

u18 milli takımının 3 numarası. $utor atletik. hızlanmasını artırırsa nba seviyesine çıkabilir.

amazonasda dolandırıcılığı

ilk başta şöyle bir mesaj geliyor:

05488532781 numaralı hattan:

Merhaba, sizi 1 saat calismaya davet ediyorum, gunluk maas 800TL-2000TL, bana ulasin WhatsApp: wa.me/905358902197

tikliyorsun sizin bilgilerinizi istiyor. sonra size ürün aldırıyor aldıkça para ödeyeceğiz diyor ama ödemiyormuş. şikâyetvar.com a bakınca bir sürü şikayet yapılmış. benim alamadığım millet nasıl bu kadar aptal ve gerizekalı.

yeni bir dolandırıcılık yöntemidir.

galatasaray da beşinci fatih terim dönemi

galatasaray kendini bitiriyor.

asgari ücretin 4 bin tl olma ihtimali

350 dolar olacaktir. o gunku kur ne olur bilmem.

şok market

getirin alacagi konusuluyor. yatirim olarak uygulanacagi ortada. hissesini olumlu etkileyebilir ytd.

casper nirvana c350

caaper c serisi alinmaz.

ps: laptopcu.

dolar 10 liraya giderken dinlenecek şarkılar

200 km hizla gidilecek $arki playlistimle ayni $arkilardir. kendimi hic bu kadar caresizlige ve olume yakin hissetmemi$tim. yedigimiz sictigimiz her $ey di$a bagimliyken hem de. tarim bitmi$ken, sanayi cokmek uzereyken.

ücretli poşet uygulamasının enflasyonu tetiklemesi

paranin daha fazla sermayede toplanmasi ve ulkeden doviz olarak cikmasi olayi. gunde ki$i ba$i bir po$et ortalama bile ekonomiyi sikmeye yeter.

nike

o kadar sacma fiyat politikasi var ki 10 senelik nike mu$terisi olan beni kaybettiler. kusura bakmayin ama orta duzey bir spor ayakkabiya da 600 700 lira bu memlekette verilmez.

ekşi sözlük teki organize şebeke

ek$i sozlukte degi$ik ba$liklarda twittera link verilince tikliyorum lan bakiyorum engellenmi$im. feyk hesaptan girince megersem daha once ulkeyi bir du$unce yapisinda ayri$tirmaya cali$an hesaplarin oldugunu gordugumde $a$irmadim.

ek$i sozlukte surekli linkleri verilen en populer iki kripto hesap:

1. ayşe aydogdu: @ay_moon_ay
2. politicturk

ormanlarda kolluk kuvvetlerine vur emri verilmesi

bir an once cikmasi gereken olay. ormanlara giri$ ciki$lar yasaklandi $imdi de vur emri verilmeli ki kimse nefes alamasin. ulke yaniyor beyler. yarin bize gelecek. yaziktir.

fatih terim

gaz ve pahali futbolcularla dumen donderiyordu. euro 10 dolar 8 olunca parasiz hicbir takimda ba$arili olamaz. ver bjk yi ligden du$ursun.

nevşin mengü

takipten ciktigim kadar. ulkeyi sevdigini dusunmuyorum.

suriyelilerin afganlarin ulkemize gelmesinin irkcilikla alakasi yok. kimligi kim olursa olsan sicili belli olmayan toplum huzurunu ahlaki yapisini egitimini ekonomisini bozan her planli unsuru redddetme hakki vardir bu halkin cunku halkin kendi kendini yonetmesidir bu. tercih hakkidir. toplu olarak almanda japon da amerikali da gelse istemiyoruz sinirdan elini kolunu sallayarak gelmesini. gecinemiyoruz ki. ya$ayamiyoruz. ortak bolu$ecek ekmegimiz kalmadi.

trkiye deki araba fiyatları

al satcilar yuzunden 400 binden eli ayagi duzgun sifir araba ba$lar oldu. al sat yasaklansin amk...

2 doz biontech üstüne 3 doz sinovac

guzel bir cilalama yontemi. devlet eliyle denek olduk aq.

turkiye den norveç e tek gidiş uçak bileti almak

mumkun olan eylem. ama ucaga bindirmiyorlar. pasaport vize felan istiyorlar.