1. 1.
    cadı bir ailenin hayatını anlatan başarılı bir amerikan dizisi.
    taklitlerinden sakınınız;
    (bkz: bücür cadı)
    2 -1 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    diğerlerine nispeten daha iyi niyetli cadı.
    (bkz: narnia günlüklerindeki beyaz cadı jadis)
    (bkz: oz büyücüsündeki batının kötü cadısı almira gulch)
    ... hosgeldin cadisi
  3. 3.
    çizgi filmide mevcuttur.sabrina spellman daki spell sanırım büyü anlamına geliyor.ben kendisinden çok hoşlanırdım.genelde güzel den ziyade şirin daha çok hoşuma mı gidiyor ne...
    -1 ... karga
  4. 4.
    atv de yayınlanan bi diziydi.
    ... hasnicktir
  5. 5.
    eskiden nicelodeon da clarrisa olarak izlediğimiz kızcağızın büyümüş haliyle yaptığı dizi
    ... lezard
  6. 6.
    melissa joan hart'ın oynadığı sevimli teenage cadıdır. salem adında bir kedisi vardır. Salem eskiden dünyayı ele geçirmek üzereyken, yakalanmış ve ceza olarak cadılar konseyi tarafından kedi'ye çevrilmiştir. sabrina'nın bide marti adında erkek arkadaşı vardır. ancak sevimli olan melissa kardeşimiz sonradan seksi olmaya karar vermiştir.
    2 -2 ... zall
  7. 7.
    (bkz: atv)
    ... hendrix
  8. 8.
    (bkz: sabrina romada)
    ... ümit
  9. 9.
    sabrina'nın evindeki çamaşır odasından cadılar alemine ulaşılan dizi.

dizinin bir bölümüne göre cadılar olağan üstü durumlarda zamanı geri alma yetenekleri vardır. mesela orda çağda ingiltereyi bir hafta bi tavşan yönetmiştir, cadılar zamanı geriye aldıkları için bunu kimse bilmemektedir.*
    ... zall
  10. 10.
    audrey hepburn ün ikinci hollywood filmi. en iyi kadın oyuncu oscarına aday olmuş ama kazanamamıştır sabrina rolüyle. bu filmle beraber audrey hepburnün hayatına givenchy dahil olmuştur. sabrina karakteri benim için biraz rahatsız edicidir ama olsun audrey hepburn o ne de olsa. teknedeki şortlu hali ve siyah givenchy elbise içindeki hali unutulmaz
    1 ... audrey