bugün

görsel
Sabrinanın türkçesi sabriye, shakiranın şakiredir.
kulağa kasırga ismi gibi gelir.
80'li yıllarda boys boys boys adlı şarkısıyla meşhur olan italyan şarkıcı.
Bacağım kalınlığında kolları olan Alman kadınlarının default ismi.

Edit: erkeğim, 88 kiloyum lan!
Britney spears’ın konuk olduğu bölüm efsaneydi.

Sabrina yani melissa joan hart Çok tatlı değil mi ya? Hiç de yaşlanmıyor maşallah. Melissa&Joey’de de çok iyiydi.
çocukluğumun en güzel dizisi diyebilirim. gece gece nerden aklıma geldi.
çok iyi dizi...
Sevimli halaları Hilda ve Zelda, biricik kedisi Salem ve ilk aşkı Harvey ile Sabrina'yı hatırlamayan var mı?

1996 yılından 2003 yılına dek süren Sabrina, ülkemizde de hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşmıştı.
Deri çanta üretmekte olan bir marka.

https://www.sabrinaparis.fr/fr/
iki halası vardı. milf kelimesi daha piyasaya çıkmamışken o halalar vardı. o kedi de dayısı ya da eniştesi gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam.
melissa joan heart'i sevdiren, cocuklugumun en guzel dizisidir.
görsel
Hartbreak Films'in 1996 ve 2003 yılları arasında çevirdiği gençlik dizisi. Dizi 7 sezon boyunca önce ABC, daha sonra WB kanalında gösterildi. Konusu; 16 yaşında cadı olduğunu öğrenen Sabrina (Melissa Joan Hart), halaları Hilda (Caroline Rhea) ve Zelda (Beth Broderick) ile yaşamaktadır. Konuşan kedisi Salem (seslendirme: Nick Bakay) ile birlikte bu evde büyü yapmayı öğrenir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sabrina_(dizi)
(bkz: selena) *
ne güzel diziydi bir bu bir pokemon. bu diziyi ne kadar sevdiysem türk yapımı çakmasından da bir o kadar tiksinmiştim.
kedisi salem.
Güzel bir ispanyol ismi.
Acemi Cadı'nın orijinalidir.
Sarışın sempatik bir kızın oynadığı dizi. Ablam çok izliyordu. Ben de arada sırada bakıyordum onunla birlikte.
görsel
filmde humphrey bogart'in "kalbi yaralı duygusal adam." rolüyle bastan çıkardığı sahnedeyiz. yalniz esas ben bastan çıktım hemen "ay kiyamamm, kimler seni boyle üzdü??" modundayim.
görsel
Çocukluk aşkım yine aklıma düştü. Ulan!
1954 yapımı -yamuluyor olabilirim- audrey hepburn un başrolde olduğu -sabrina kendisi- film. Bir de çizgi film vardı.
başrol kızın evinde çok tatlı bir kedisi vardı.
güncel Önemli Başlıklar