bugün

şarkısının en sevdiğim kısmı müziğiydi ama o da anna rf - jump ile birebir aynı. umarım telifini almıştır yoksa bu yükselişinin sonu hazin olur.
bir şarkıcı. gece gölgenin rahatına bak isimli şarkıyı yapmış.

(bkz: gece gölgenin rahatına bak)

öncelikle "gece gölgenin rahatına bak" ne demek? söz olsun diye yazılmış sanki.

şarkının sözleri iyi değil.

dahası altyapısı kendisinin değil, sample almak ve kullanmak kötü bir şey değildir ama bu şarkının tek güzel yönü melodisi. üzerine hiç bir şey katılmamış. bariz kötü şarkı.

telif alınmadıysa anna rf kan alabilir. kendi şarkıları henüz 800bin dinlendi 3 senede.
islamiyetten daha hızlı yayılmıştır.
bu çocuk milli tupac'imiz olan heijan'ın coverlarını yapıyordu. yaptığı şarkıya bakınca anladım meğer ciddi ciddi böyle şeyler dinliyormuş.
Yeni eypio.
yeni bir akımın başlatıcısı olabilir.
Artık çocuklar ünlü olmaya başladı. Hadi hayırlısı.
Güzel bir şarkıya imza atmış.
Yalan yok, şarkıdaki Eypio aroması kesinlikle çok belirgin. Yine de güzel bir çalışma olmuş.
Çalıp çırpma konusunda, sample'ın sahibinden dinledim, o şarkı başka bu şarkı başka, kel alaka denk gelmiş yani...
Sesini bayagi sevdim. Yolu acik olsun.
gece gölgenin rahatına bak adlı şarkıyı seslendiren kişidir.
kesinlikle başarılı olduğunu düşünüyorum ama bu çizgiden kayarsa çöp olur.
Iki saattir başa sarip sarip dinledigim sarkinin soyleyeni. Birde en sevmedigim tarz. Sesini gercekten cok begendim.
Normalde dinlemediğim bir tarz ama deli gibi tekrara alıp dinliyorum amk şarkısını.
Sesi sağlammış.
sesini beğenen arkadaşlar içi... tamam tamam zevkler ve renkler tartışılmaz ama kusura bakmayın da bu sesi beğeniyorsanız serdar ortaç ın önünde diz çöküp tövbe istemeniz gerekir.

şarkının sözleri vasat, sample yok direkt araklama; elle tutulur bir şey yok. 20li yaşlara yaklaşan ve 20li yaşların başlarında olan şahısların sevebileceği tarzda.

bizim zamanımızda dj akman sevenler var idi, bunlar da o neslin devamı niteliğinde, ne diyeyim. ses iyiymiş diyene müzik kültürü aşılayan kişiler şu an cankan ile karşıklıklı batak oynuyor olmalı...

edit akbayram : yalnız entryi girdikten sonra elemanın soyadının akman olması ve benim dj akman örneği vermem?? aman tanrım! subliminal yemişiz yıllarca.

ehehehe. *
işsiz güçsüz serseri takımının son halkası.

şu yarak kürek sözlere bak, sıfata bak amk sıfata.
Spotify dan top 50 de tepede görüp meraktan dinlediğim gece gölgenin rahatına bak isimli parçanın sahibi. Sahibi demek istemiyorum aslında. Yapılan şey alenen hırsızlık. Şarkının tek güzel yönü olan sample ı çalıntı. Öyle böyle de değil bildiğin copy paste yapmışlar. Sözler zaten mantıksız. Sample anna rf-jump tan çalınmış. Kardeşim burayı okuyor Musun bilmiyorum ama teliften götündeki dona kadar alırlar ben sana söyleyeyim.
akp döneminde "dön memleketin haline bak" sözleri geçen bir şarkı yapmış kişidir.

çok realist yaklaşım.
şarkının beatleri anna fr'nin jump şarkısından alınmış orjinalı daha iyi tabi ki.
hiçbir neden olmaksızın elemana ayar oldum.

pop olduğu için olabilir.
an itibari ile atv de ve,
"zenginin meyvesini koy vodkasina" kismi "zenginin meyvesini koy bardagina" şeklinde traslandi.

ikinci kisimda vodkasina dedi:)
Eeee yani ?
ne değişik tip len bu. evet.
Suriyeli mültecilere benzeyen adam.
gece gölgenin rahatına bak adlı şarkısıyla patlama yapmış.
https://www.youtube.com/watch?v=Lp8F1i7GjaU
güzel şarkı olmuş .
lan bir ben sevemedim herhalde bu şarkıyı. sözleri o kadar anlamsız ki.
güncel Önemli Başlıklar