bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    candır , kandır , kardeştir...uçuruLan entryLerin hafızamda..."he" de hepsini tekrar yazıya dökeyim...1. nesiL kardeşim...
    2 -1 ... tucimania
  2. 2.
    sahnede döktüğü her ter damlasına "yanındayız be olum" dedirten kararlı insan.sarı naylon uç jojo tarzı davuldöven.
    1 ... riggo
  3. 3.
    (#92877) entrysiyle beni yaran msndeki sözlükçülerle şu entrye bakın diye paylaşma isteğini yeşerten yazar.
    1 -1 ... sosyete kizi suzan
  4. 4.
    bölmepınar ilköğretim okulu na kütüphane kuruyoruz kampanyasını beraber düzenlediğimiz, beni böyle bir okulun varlığından haberdar ettiği için teşekkür ettiğim can dostum, güzel insan. *
    1 ... yasak merve
  5. 5.
    (#611915) no'Lu entry iLe gözLerimden yaş geLmesine sebebiyet veren yazar..kardeşimdir bu yazar..çok şey payLaştık , güLdük , eğLendik..bir hiç için gözyaşLarı döktük beraber..koko , sen ve ben..mahşerin üç atLısı oLarak tarih'e geçtik.."tehLike çetesi" iLe mahaLLede korku saLdık *

heeey haaaat babaannemin müstakiL evinde koşuşturmaLarımız , düşmeLerimiz , kaLkmaLarımız , çamurdan yaptığımız düşseL köfteLer...kimseLer yaşamış mıdır acaba yaşadıkLarımızı..birbirine bu kadar bağLı 3 kuzen var mıdır acaba dünyada..kuzen dediğime bakma kardeşiz biLiyorsun..

(bkz: mahşerin üç atLısı) * * *
    (bkz: seLam eder uludağsözLüğe) *
    ... tucimania
  6. 6.
    (bkz: uykucu)
    ... olric
  7. 7.
    hani bulunduğu ortamda ağırlığını hissettiren, asla silik olmayan, insanlara hayat veren, usul usul her muhabbete katılan, hayata yetişmek için çırpınmayan çünkü zaten hayata dahil olan, varlığı keyif veren insanlar vardır ya. işte öyle bir şey, öyle bir şey.
    ... asiti kaçmış kola
  8. 8.
    30 eylül sözlük olarak iftar yapalım zirvesinde yanımda oturan yazar. konuştuk diyemeyeceğim gayet sessizdi ya da benim çenem düşüktü öyle birşeyler. bir ara baktım ıslak ıslak oturuyor, bir ara baktım dalmış gitmiş, bir ara baktım elinde nah buuuuuu kadar bir boynuz olan saygın yazar. *
    ... scarlet
  9. 9.
    An itibari ile 92 lik metronom eşliğinde bagetlerinden "tak-tuk" gibimsi sesleri çıkararak kafamı şişirmekte olan pink floyd kardeşim,atar damarım, safra kesem.
    -
    seninle beraber evimize gelen sevgi yumoşluğu, bahar kokuları, lezzetli hazır yemekler hiç eksik olmasın emi... dedirten yazar bu adam.
    2 ... nevada
  10. 10.
    (#703828)
    entryde bahsi gecen kolinin rüyalarıma girmesini engelleyebilecek yegane şahıs. hayır icra dediler gık demedim, nolcek dolaptan iki kazak çıkarır veririm dedim de odanın ortasından pek hüzünlü hüzünlü bakıyo bana be. ehooy atla gel ankara ya, bi de istanbul a tasirsam hafiften sakatlanan belim tumden fitik olcak, pek acikli...*
    ... dramtatatam