1. 1.
  new jersey netste oynayan rakibe göre 2* ve 3* oynayabilen smaçları oldukça iyi olan oyuncu.
  ... uieat
 2. 2.
  genelde alley hoopları tamamlaması ve rakip uzunların üzerinden vurduğu smaçlarla bilinen bunların yanı sıra hızlı ilk adımıyla rahat adam geçip,iyi birşut tekniğine sahip aynı zamanda savunmada da elinden geleni ardına koymayan yürekli bir oyuncudur.jason kiddle aynı takımda oynamış olması kendi yeteneklerini geliştirmesi açısından müthiş bir referans olmuş oyuna her yönde katkı yapan bir oyuncu olmuştur.jason kiddin yanında pas vermeyi de öğrenerek çok şık alley hoop paslarına da imza atmıştır.ne var ki yıllardır iyi bir uzuna hasret new jersey netste şampiyonluk için bir hayli beklemesi gerekiyor gibi.
  ... monolith
 3. 3.
  an itibariyle yi jianlian ve bobby simmons karşılığında milwaukee bucks's postalandı!
  ... ariel
 4. 4.
  bu sene michael redd'in sakatlığına rağmen takımını play-off potasının içine sokmaya çalışan cornerman.
  ... anything is possible
 5. 5.
  hayret sözlükte atlanmış, kendisi artık bir san antonio spurs oyuncusudur.

  fabricio oberto, kurt thomas ve bruce bowen karşılığında gerçekleşmiştir takası.

  ceza atıcısı olarak çok iyi katkı yapabileceğini düşünmekteyim. gittikçe yaşlanan spurs üçlüsüne iyi bir eklenti olacaktır, eğer bu kadro bir kez daha şampiyonluk kazanabilecekse ancak böyle bir eklentiyle bu başarılabilirdi.

  bir de biraz daha savunma yönünü geliştirirse, ki spurs'e gelen oyuncularda bu tarz gelişmeler gözleniyor, batı konferansında spurs bu sene de bir tehdit olarak ortaya çıkabilir.
  ... temporarypeace
 6. 6.
  süper 3lüye katkı yapmasını dilediğim yeni sa spurs oyuncusu. bu sezon play offlarda sakat olan ginobilinin iyileşmesi ve jefferson ile konferans finali yakışır spurse.
  ... pseco
 7. 7.
  çakma vince carter. şu ana kadar san antonio'da bekleneni veremedi.
  ... bleedingmoon
 8. 8.
  can yakan üçlükçü olmuş da haberimiz yok. %46'yla üçlük atıyor bu aralar. geçen sene her ne kadar san antonio'da bekleneni verememiş olsa da san antonio'nun bu sezonki yükselişinde önemli yere sahiptir. kaan kural'ın geçen seneki teorisi bu sene tutuyor san antonio adına.
  1 ... bleedingmoon
 9. 9.
  yaşlandıkça dış şutlara meyleden orta-uzun ve uzunlara örneklerden.bir diğeri için (bkz: kevin garnett)
  edit: önceleri de üçlük atardı,zaten nba oyunlarında üçlükçü olarak da gösterilmiştir çoğu zaman,sadece biraz ayakları yavaşlamaya döndüğü için içeriyi zorlamıyor gibime geliyor nedense;bi de o eski havası yok,hani parker da iyi pasördür ama nerde kidd'li günler hey gidi diyodur eminim.nets de ayrı bir havası vardı adamın.
  1 -1 ... sakatat nameler sahibi
 10. 10.
  tj ford ile birlikte stephen jackson karşılığında san antonio spurs'ten golden state warriors'a takas edilmiştir.
  ... tearsofcold