bugün

entry'ler (2291)

10 aralık 2011 real madrid fc barcelona maçı

Nacizane gorusum bu macta barca'nin kazanacagi yonunde. Neden sorarsaniz, barca'nin futbolu bence real'e komple ters gelmekte. Real'in surekli presine barca net paslarla karsilik verecektir. Arti orta sahada iki takimin da tam kadro sahada olmasi halinde barca orta sahasinin net bir sekilde daha ustun olduguna inaniyorum. Normalde barca futbolu bana baydirici gelse de el classico'da ise yaradigi bir gercek. Tek handikap macin santiago bernabeu'da olmasi, o da barca'yi fazla etkilemedi son yillarda. Karsida 10 kisiyle savunma yapan bi getafe degil, hucuma da kalkacak bir real madrid var. Barca kaybetmez, galibiyeti de denenebilir risk olsa da..

2 ekim 2011 sporting gijon fc barcelona maçı

Ilk kirk iki dakika itibariyle topla oynama oranlari: sporting gijon %24 - barcelona %76

Barcelona'nin bariz penaltisinin yendigi mac.

David villa'nin ilk 25 dakikasinda 38,7 kez ofsayta dustugu mactir.

Resital baslamistir an itibariyle. Golun adi adriano, barcelona 1-0 onde.

jet city woman

Solosu da vokalleri de tadindan yenmeyen, mukemmel queensryche sarkisi.

9 eylül 2011 almanya türkiye basketbol maçı

Dirk nowitzki gibi yeni finallerin mvpsi secilmis bir oyuncuyu ve chris kaman gibi pota alti canavari olan bir oyuncuyu kadrosunda barindiran almanya'yi farkla yenecegimizi dusunen sozluk yazarlarinin varligini gostermis mactir..

Nba diyorum, finaller diyorum, mvp diyorum..

nouvelle vague

An itibariyle cesme babylon'da kulaklarimizin pasini silmekteler kendileri. Huzur veren muzik diye buna derim ben..

temporarypeace

Kendisi bu sozlukte hep aktif olmasa da 4 yillik yazar bu sozlukte. Yeni oldugunu soyleyenlere inanmayiniz.

teoman

Cesme konserine katilma sansim oldu kendisinin. Guzel konserdi, istanbulda sonbahar calmasini cok istemistim sagolsun caldi. Ilk defa konserine gitmis bir insan olarak teoman'in ne kadar cok hit sarkisi oldugunu unutmus oldugumu anladim konser boyunca. Guzel bir gece gecirdik ama sayesinde.

sergio leonel agüero del castillo

Takimini bulmustur. City onun icin tam ideal ortam. Kun'dan cok sey bekliyoruz. United maclarindaki baskiyi da madrid derbilerindeki tecrubelerinden dolayi rahat kaldiracaktir bence. On numara bir performans gelecek kendisinden bu sezon.

Her sene fm oynayip city aldigimda yaptigim tek transferdi kendisi ayrica. Onu da yapmama gerek kalmadi boylece artik(bencil mode: on)

cola turka nın yok olması

Tanim yapmaktan bihaber uludag sozluk yazarlarini yeniden ayyuka cikarmis olay.

Acilan baslik "cola turka" degil, "cola turkanin yok olmasi" ise, burada yapilan tanim "marka" uzerinden degil, "markanin yok olmasi" uzerinden olmalidir. Eger sen tanimi "marka" uzerinden yapacaksan git halihazirdaki "cola turka" basligina yazsana sunu?

Hos, kime anlatiyorum ki ben bunlari..

vampire lord

Heroes serisinin efsanevi necro karakteri. Sahip olduklari life drain ozelligi sayesinde golem/elemental/undead harici tum birimlere vurduklarinda life drain yapmalari onlari oyunun ilerleyen zamanlarinda neredeyse yenilmez yapar. Dread knight ve power lich ikilisi ile beraber necropolis'i secme sebebidir.

heroes of might and magic 3

Expert necromancy+expert intelligence+expert earth magic+animate dead kombosuna sahip olan necro herolarinin cok can yaktigi oyun. Expert int. Mananizin neredeyse bitmemesini saglar. Animate dead de necro skilliyle yarattiginiz binlerce iskeletin her turn basinda tekrardan canlanmasina yarar. Adam 50 angeliyla gelip hayvanlar gibi iskeletinizi aldiktan sonra animate dead ile ona kucuk surprizler yasatabilirsiniz.

Velhasil, necro candir bu oyunda. Size vampire lord ve dread knightlardan bahsetmis miydim?

yabancı şarkılarda geçen mükemmel sözler

Manics'ten gelsin:

Your love alone won't save the world, you're not the center of the universe..

waidmanns heil

Nakarati halay cektirir.

the holy bible

Sirf she is suffering sarkisi icin bile dinlenebilir bu album, zira grubun en basarili sarkilarindan biridir.

Faster, yes gibi sarkilar da atlanmamalidir. Guzel albumdur vesselam.

güzel olmadığı konusunda ısrar eden kız

özgüven eksikliği yaşamaktadır. normaldir de bu, işin suyunu çıkarmadığı sürece.. kız cinsinden ayrı tutmak lazı olayı, erkeklerde de vardır bu. sadece erkekler böyle şeyleri içlerine atmayı tercih ederler.

bu olayın iki uç çizgisi bulunmaktadır. Sıfır özgüven sahibi olmak ve narsist olmak. ikisi de kafanızda canlandırdığınızda kötüdür, iki ucu boklu değnek de diyebilirsiniz buna.

pragmatik açıdan bakarsak hangisi daha "iyidir" peki? kendini "uçmadan" sevebilmek en büyük erdemdir.. zaaflarını kabul edeceksin, ama kendini de uçurmayacaksın..

kulağa çok zor geliyor olsa da uygulaması çok da zor değildir aslında.. biraz pratik gerekir sadece, alışıyor sonra insan belli başlı şeylere..

ha tabii erkeğin genelde rolü daha bir "koruyucu" olduğu için güzel olmadığı konusunda ısrar eden "kız", yakışıklı olmadığı konusunda ısrar eden "erkek"ten daha kabul edilebilir duruyor, o da ayrı. erkek sonuçta iltifat konusunda tek kale maç yapar ilişki sırasında kadınıyla.. sık sık gol atmak zorundadır ki karşısındaki kadın hükmen yenildiğini ilan etmesin.. işin kötüsü maç devam ettikçe kaleci de panterleşmeye, eskiden doksana giden şutları çevik bir şekilde çıkarmaya başlar ki, o zaman da erkeğin yaratıcılık faktörü devreye girmelidir, iltifatların dozajı değişmelidir vesaire..

hasta bir fenerbahçeliden mesaj

Memlekette ne hastalikli adamlarin oldugunu gostermis mesajdir. Alti ustu futbol yahu bu? Tamam uzulursun, sinirlenirsin de bu kadari da "hastalik" oluyor gercekten. Yazik, ne diyeyim.

mehmet ali aydınlar

Isterse uzay birliginin destegini alarak baskanliga gelsin, "kurumlar ve kisiler ayirt edilmelidir" sozu sacmaligindan bir sey kaybettirmeyecektir.