1. 1.
  nba nin vazgeçilmez allstarı.
  3 -1 ... leviathan
 2. 2.
  yetenekleri ve karizması tartışılmayacak bir oyuncu,fakat duygusal açıdan zayıf karakterli bir süperstar,nba in en yetenekli 4-5 oyuncusundan biri ama kariyerinde istikrarı bir türlü yakalayamadı,şu an için ise jason kidd sayesinde bir nevi küllerinden tekrar doğdu ve yine ligin elite skorerleri arasına katıldı,new jersey in sene sonu yaklaşırken yakaladığı çıkışta önemli bir pay sahibi kendisi,ayrıca bir çok kişiye göre ligin en spektaküler oyuncusu...
  4 ... amaru
 3. 3.
  aşırı zıplamaya bağlı olarak dizlerinde oluşan rahatsızlıklardan dolayı bir türlü eski formuna kavuşamayan 26.ocak.1977 doğumlu, 2000 yılı smaç şampiyonu süperstar..
  5 ... spectracef
 4. 4.
  yaklasik olarak 110 cm ziplama yetenegi olan,torontoda oynarken lakabi air canada olan akillara zarar basketbolcu.hele olimpiyatlarda fransa maçinda bir inegin üzerinden yaptigi smaç vardirki görülesi ve aglanasidir.kuzeni tracy mcgradyve bu insan evladindan uzak durmak gerekir.izlemek psikolojik dengeye zarar verir.özellikle fizik ile ugrasanlara...
  2 ... isibilenisegitmeyen
 5. 5.
  arkadaşlara katılıyorum..bu ve kuzeni bööle spesifik bi gen taşıyolar...bunların çocuklarıda böyle olucak eminim..carter tam bi hayvan,resmen
  "adamın üstünden vurdum" dedirtmek için maça çıkıyor sanki..verdiği smaç pozları fevkalade,hele bitanesinde açmış kolları iki yana süzülüyor...nba nın en çok şey beklenen ve en şova dönük starı..walla kaç metre sıçrıyor bilmiyorum ama 2000 de kolunu dirseğine kadar potaya soktuğunu herkez gördü sanırım.
  2 -1 ... d@nte
 6. 6.
  slam dunk yarışmasında vurduğu ilk smacı gordüğümde bayılıp cumartesiden salı ya kadar ayılamadığım insan abidesi. arkadaşımın (ki arkadaşım erkek) erkeğim diye bahsettiği adam. zıplmaktan sakatlanabilmeyi becerebilen tipik bir zenci. air canada.. Duncan'ın da dahil bir çok nba oyuncusunun üstünden geçmiştir. potaya kolunu sokma , kendisi panyanın arkasında iken smaç basma gibi yetenekleride var.. tek rakibi asimo.
  2 -1 ... move!rat
 7. 7.
  nba tarihinin gelmiş gecmiş en estetik oynayan adamıdır.bir hareketi kafaya koyarsa yapar. (bkz: duncan ve horry nin arasından ucup smaç vurması)sutları da fena degildir.2000 yılı smac sampiyonudur.oyle ki yaptıgı kol sokma samcı bugunkü street ballers live 2k gibi nba oyunlarına ilham vermektedir.new jersey formasıyla daha bir kendine gelmiştir.hele 360 derece donerek rakibini gecmesi ve topu nazik bir sekilde 0 dan potoya bırakması unutulmaz enstanteneler arasına girmesine sebep olmustur.
  2 ... anil teknik
 8. 8.
  (bkz: vince the prince)
  (bkz: air canada) *
  1 -1 ... armi
 9. 9.
  Vince lamar carter tam adı.Sdyney de Fransa-Abd maçında Frederic weis* ın ustunden uçarak adını tüm dünyaya tanıtmış,2000 yılının smaç yarısmasında oaklandda iyi rakiplerinin olmasına rağmen * * açık ara şampiyon olmuş,ayrıca 8 senede en iyi rookie ödülünü,bir slam dunk şampiyonluğu,bir de olimpiyat altın madalyası almış yegane insan.. (bkz: Half man-half amazing)
  2 ... hakanimsi
 10. 10.
  https://video.uludagsozluk.com/v/vince-carter-3640/

  sanırım bunu izleyince ne mal olduğunu anlayacaksınız. ve bunun gibi niceleri.
  -2 ... move!rat