bugün

entry'ler (279)

yahoo nba fantasy league 2010 2011

2 kişilik yer kalmış lig.

yahoo nba fantasy league 2010 2011

2. senesini geçirencek olan nba fantezi ligi.

katılmak isteyenler bana ulaşabilir.

edit:baslık hatası

pussy

(bkz: yapma demiyorum hobi olarak gene yap)

harun erdenay

bugün akşam gazetesine verdiği röportajda efes cup 8'i bir atıfla "gerçek gücümüzü bilerek göstermedik" demiş. devamını da okudum;
istesem ben bu mereti bırakırım ehehe gibi espirili bir üslubu da yok yani gerçekten bu dediğini kastetmiş. efes pilsen'e şampiyonluk kupasını vermeyen , efes cup'a cagrılan israil i geri gönderen ve türkiye'nin nota almasına neden olan turgay demirel den mi çekindin? çekiniyorsan merak etme 2010'da ülkemizde bizi rezil edene kadar tanjevic ve saz arkadaşlarını kovamaz. sen neden çıkıp bizden bir bok olmayacak şultzeli , şafarzik li almanya lar bile elimize verdi demiyorsun. biz serkan kadar , bir kaya kadar , bir mehmet okur kadar da mı yüreğin yok? hadi diyemiyorsun çıkıp niye bizleri aptal yerine koyuyorsun?

diablo iii

oyunun açıklanan son karakteri ömer ulusoy , pardon monk , önceki iki oyunda görmediğimiz ama kıyas olarak assassin in kombolarıyla donatılmış , game play den anladıgımız kadarıyla kutsal , ve bu bakımdan biraz da paladin i anımsatan bir karakter olmuş.

koç burcu erkeği ikizler burcu kadını ilişkisi

halen konuya ılıskın entry lerın uludag sozlukte olmaması astroloji cevrelerinde tartısıla dursun sıftah benden bereket sız sevgılı ask doktorlarından dıyorum. tanım ıstıyorsanız da cok fırtınalı ılıskılerın bır cesıdı de buymus. bana da bır arkadasım soyledı.

19 temmuz 2009 sigara yasağının yürürlüğe girmesi

(bkz: barda)

seda sayan lı pepsi reklamı

uzun bir süre görmezden geldim evet. bu rezaleti gormeyecek , hayatima kaldigim yerden devam edecektim. ilk bir kac tanimda videosunu gormemem ve televizyon izlememem iste bu konu guvenimi katliyor , her seyin olmasi gibi gittigini kanitliyordu adeta. ama ne olduysa bir internet sitesinde gözümün kaymasiyla oldu. hay gözüm cikaydi. alla belani versin pepsi. zaten yaratilmakta ve begeni citasi surekli arabesklestirilip her daim daha da asagi cekilen türk toplumu kaygilarina gark olurken bile bu kadar rezil bir reklam yapabilecegini dusunmemistim bu markanin. annelere oynamak mi dersin , sadaka edebiyati mi dersin artik bilemem zaten neresinden tutsan elinde kalir bir yani var reklamin . ama kamyondan seda sayan inmesi ve o kalas belini bükmeye calismasi dahasinda da o 3. sinif pavyon sarkisi niteligindeki cingil. daha da pepsi benim icin bitmistir.

beşiktaş

su anda haberturk ekranlarında kupa törenini izlemek mümkün. muhteşem bir atmosfer.

sözlükçülerin blog adresleri

http://www.ariellove.blogspot.com/

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

herhangi bir dayanagı olmayan dahası şımarık cüretiyle ve ne kadar komik duruma düstüklerini anlayamacak kisilerin , mustafa kemal atatürk'ü asagılayıcı tarzda girdigi entry leri de bu nedenlerin arasındadır.

trevor ariza

yaptiklari yapacaklarinin teminati olacagi dusuncesiyle midir bilmem ama isiah thomas a draftlar disinda hic guvenilmedi new york da . 2006 draftiydi yanilmiyorsam draft gecesi new york seciminden sonra canli yayinda mikrofon uyatilan new york lu taraftarin fire isiah diye bagirip yonetmenin apar topar baska bir kameraya gecmesi bir olmustu. ancak yaptigi beklenmedik secimlerin hep kendilerinden beklenen performansin ustune cikmasi zamanla isiah la dalga gecmeye hasil bunyelerde dahi tereddütlere yol acardi. iste bunun sebebi olan oyunculardan biri de 2004 draftinda 42. siradan sectigi trevor ariza dir. secildigi yildan beri bir turlu istedigi sureleri alamayan ariza bu sene kabugunu kirdi ve artik kendisini kenardan gelen enerjik oyuncudan nba in en guclu takimlarindan biri olan los angeles lakers`in degismez ilk bes oyuncusu yapacak seviyede oldugunu ispatladi. sene icinde tutturdugu 8.9 sayi 1.7 top calma ve 61 isabetli uclugun ( kariyerinde daha onceki 4 sezonda 9 ucluk atabilmisti ) tesadüften ibaret olmadigini play off larda da su ana kadar ciktigi 15 mactaki performansiyla da ortaya koydu. kobe buyuk skorer , gasol son dakikalar disinda inanilmaz bir pota alti bitiricisi , bynum bir star adayi. ama tüm bunlarin bir takim olmasini saglayan ve takimin agir iscisi iste bahsettigimiz adam ve onu izlemek gercekten heyecan verici.

24 mayıs 2009 beşiktaş galatasaray maçı

az evvel lig radyo'da sanlı sarıalioğlu orkun'un kaleye gecmesini degerlendirirken " ha ernst kalede nasıl dersen o da vasat " şeklinde bir yorum yaptı,oha . şüphesiz de sanctis'i kastetti ama bilmiyorum , oha.

76 yaşında bir partiye genel başkan olmak

(bkz: 76 yasinda bir parti)

pelin batu

artik o da haberturk.com da yazacakmis. onun da bir kosesi olacak yani. derin dunya goruslerini merak etmiyorum da hayati yasamak varken neden capini bu kadar zorluyor orada takilip kaliyorum. zamanla bu mesgalesinden bikip oldugu gibi olacagina inancim boylece daha da azaldi. hayati bu entel pozlariyla surdurmeye devam edecek gibi gorunuyor bu tahlilde.

dövme yaptıranların ömür boyu cenabet gezmesi

süleyman ates vakti zamaninda bu onermeyi yalanlayan bir yazi yayimlamisti vatan gazetesi`nde.

haşmet babaoğlu

artik sadece hasmet babaoglu degil , fabian ernst e vasat demis hasmet babaoglu olarak anilmasi gereken hincal abi`sinin prensi.

polise silah kullanma yetkisi verilsin kampanyası

orantisiz guc kullanmada defalarca sinifta kalmis turk polisi icin alinacak bu yonde bir karar kucuk - orta capli felaketleri de beraberinde getirecektir. ancak amac teror olaylarinin onune gecebilmek vb. ise bu konuda polise bazi istisnai yetkilerin verilmesinde karsi cikilacak bir nokta bulunmamaktadir.

türkan saylan ın baleyi namazdan daha çok sevmesi

(bkz: sacma tanimda son nokta)

sözlükçülerin last fm sayfaları

http://www.last.fm/user/kayariel