1. 1.
  pamesa valencia forması giyerken kendini ginobili'nin de spursteki saygınlıgı yuzunden nba de bulan power forvet.
  1 ... anil teknik
 2. 2.
  bu sene ilk beşte oynayarak kendisini nba ye kanıtlamak isteyen pivot. tim duncan la çok iyi anlaşıyorlar, dolayısıyla bu senenin en iyi pivotlarından biri olabilme ihtimali yüksektir. geçen yılki ve bu sneki maçlardaki istatistikleri için:
  http://www.nba.com/player...abricio_oberto/index.html
  ... serander
 3. 3.
  geçtiğimiz günlerde ilk önce san antonio spurs'ten milwaukee bucks'a, daha sonra da milwaukee'den detroit pistons'a takas olan oyuncu. san antonio'dan milwaukee'ye giderken yanında bruce bowen ve kurt thomas'ı da götürmüştür. milwaukee'den detroit'e ise amir johnson karşılığında gitmiştir. dün ise detroit tarafından serbest bırakılmıştır. anlaşılan o ki son günler oberto için epey hareketli geçmiş.
  ekleme: daha sonra da washington wizards ile kontrat imzaladı.
  ... tearsofcold
 4. 4.
  espn.com'un haberine göre portland trail blazers'a transfer olmuştur. Daha önce türkiye'ye transfer olacağı konuşulmuştu. Ama hangi takımın onunla ilgilendiği açıklanmamıştı.
  ... tearsofcold
 5. 5.
  efes pilsen e transferi şuan ki görüntüyle yatmış gibi görünen pivot.
  ... ayanciginbuyancigindanbiadam
 6. 6.
  süratli ve teknik bir brezilyalı açık oyuncusuna yakışacak basketbolcu ismi.
  ... kasabaya gelen yabanci
 7. 7.
  kalbindeki rahatsızlık nedeniyle basketbolu bırakmış olan arjantinli basketbolcu. yazın efes pilsen'e transfer olacağı konuşulmuştu ama o portland trail blazers'a transfer olmuştu.
  3 ... tearsofcold
 8. 8.
  kararıyla basketbolseverleri üzmüş tecrübe abidesi pivot. kötü faul atardı tamam ama kanının son damlasına kadar savaşırdı bu uzun saçlı arjantinli. sağlıklı huzurlu ol emi oberto.
  3 ... goitom25
 9. 9.
  eski Arjantinli profesyonel basketbolcudur. Pivot mevkiinde oynamış olan oyuncu aynı zamanda italyan vatandaşlığına da sahiptir. Arjantin millî basketbol takımıyla 2004 Yaz Olimpiyatlarında altın madalyaya ulaşmıştır. Ayrıca 2007 yılında San Antonio Spurs formasıyla şampiyonluk yüzüğünü takmıştır.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Fabricio_Oberto
  ... hasmet ibriktaroglu