bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hollanda'nın başkenti amsterdam'da yer alan sıra sıra genelevlerin dizili olduğu dünyaca ünlü sokak..
  6 ... thoth
 2. 2.
  girisinde hak bir islam kasabi vardir. mukemmel bir kontrast olusturur mekanla.
  8 -1 ... laz pacino
 3. 3.
  öyle böyle değildir. gidip görülesidir. belirtildiği gibi o kadar güzel bağyanlar vardır ki genç kızlarımız bile hayran kalır! bir de kızımız yalnız gitmesin oralara, hollanda'nın esrar içmekten tipi kaymış erkekleri fazla samimi olmaya çalışabilirler. *
  5 -1 ... steril mikrop
 4. 4.
  Hollanda'nın tüm büyük şehirlerinde irili ufaklı bulunabilecek sex turizmi mekanları.Resmi Hollanda tanıtım broşürlerinde yer alırlar.
  2 ... sargatanas
 5. 5.
  (bkz: gidip gorulesi yerler)
  3 ... spiritualized
 6. 6.
  hiç bir yerde bu kadar yakından göremeyeceğiniz kadar güzel kızların yanyana et pazarında kendilerini sergiliyormuşcasına vitrinlerde sergiledikleri, sexshopların, live sex showlarının bulunduğu gündüz ve gece devamlı hareket eden bir sokak. sadece ana sokak değil aynı zamanda ara sokaklarda da bir sürü vitrinde bayan mevcuttur. hepsi sıra ile gidilip görülmelidir. ara sokakta bir yunanlı kız vardı ismi christina idi, şahsen üç gün üst üste görmeye gittim de bir türlü ayrılamadım başından. fiyatları fiks 50 euro, detayını öğrenmek için özel mesaj atınız *. hele bir kızın camının önünde 15 dakika durup izlediğimi bilirim -ki görebileceğim en harikulade yaratıktı herhalde-.
  7 -1 ... devedikeni
 7. 7.
  amsterdam da bulunan, amsterdama giden her erkeğin mutlaka ziyaret ettiği modern genelev. hatunlar tükkanın vitrininde dans ediyor beğenen abi içeri giriyor ve perdeler kapanıyor.sonrası ayıp.
  zekeriya beyaz orada yakalandığında şaşırıp gitmişim demişti.
  10 ... qb1903
 8. 8.
  12 yasindayken aileyle birlikte gidilmemesi gereken yerdir.ee nabsin zavalli cocuk hayatinda ilk defa oyle seyler* gormustur ve uzun sure bakmistir ardindan alay konusu olmustur..
  3 -1 ... max cavelara
 9. 9.
  pornografik içerikli yayın yapan kanallar serisi. *
  4 ... aura
 10. 10.
  vitrinlerinin veya kapılarının üzerinde yanan kırmızı ışıklar nedeniyle hemen tanınabilen yoksa asla red light bölgesine girdiğinizi anlayamayacağınız amsterdam tadında resital bölgesi. dünyanın en kaliteli açık hava kerhanesidir. başkentin göbeğindedir ve akıp giden günlük hayatın bir parçası olacak kadar sıradan, abaza bünyeleri hayretlere sevkedecek kadar tematik seks ürünleriyle doludur. coffee shoplar, red light ve günlük yaşam içiçedir bu başkentte...izole edilip duvar örülüp kapısına polis konan fasilitelerin amsterdam versiyonu olan bu bölge, aslında çok şey anlatır anlayana...
  3 ... freud