bugün

entry'ler (1503)

üstteki yazarla nereye gitmek isterdin

At pazarina.

babafingo

ben fero isimli rapcinin sikindirik sarkisi. ergenler tarafindan sagda solda cok fazla dinlendigi anlasiliyor.

eski sevgiliye laf ettirmeyen sevgili

çok bulunmayan kibar insandır.

ekşi sözlük

ne kadar yandas gorunup istedigini yazmak isteyen ozgur dusunen yazarlari ucursa da devlet tarafindan kapatilacak olan site. yapilacak pek birsey yok.

ekşi sözlük

22 aralık 2016 ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi başlığına yazanları uçuran site.
bir ara gerçekten ülkedeki tek özgür düşünce platformu olduğunu düşünmüştüm ancak bünyesinde çok fazla yawşak barındıran olduğunu unutmuştum. büyük hayal kırıklığı oldu.
ekşi bile bize bunu yapıyorsa daha ne yapalım. utanın abi utanın.

mithat sönmez

twitter'daki en kutsî şahsiyet.

11 ci nesil olup 9 cu nesil sevgilisi olan tip

(bkz: sözlükten soğuma nedenleri)

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

http://twitter.com/rustyjam3s

bugün gazetesi

cemaatin gazetesi.

adalet ve kalkınma partisi

bir zamanlar bir türkiye partisi olduğunu düşündüğümüz aslında müslüman kardeşlerin türkiye şubesi olan parti.
bir zamanlar demokrat olduğunu düşündüğümüz aslında ümmetçinin allahı olan parti.
bir zamanlar tek hedefinin türkiyeyi avrupa birliğine entegre etmek olduğunu düşündüğümüz aslında ortadoğuya entegre eden parti.

gayretullah

(bkz: gayrettepe) *

aylin aslım

cihat akbel'e hakaret ve tehdit davası açmış ve kazanmış. cihat akbel 5 ay hapis cezası almış.
bu hanım kızımız sözde solcu, ifade özgürlüğü felan bik bik bişeylerden bahseder, ama kendisine olunca dava açar.
zavallısın aylin aslım.

stay the night

çok güzel bir zedd parçası. tavsiye edilir.
http://www.youtube.com/watch?v=i-gyZ35074k

bebeğini evde bırakıp 9 günlük tatile giden anne

pek inandırıcı olmayan bir haber.

ddos

bir çeşit flood'dır.

recep tayyip erdoğan

bir gün elbet;
seninde canın çıkacak, ne sandın ya ihtimal mi var?
günü gelecek, tadı varacak, ölüm alacak seni buradan.
bir gün elbet;
sana da soracaklar, ne sandın ya ihtimal mi var?
soru gelecek, cevap olacak, zaman alacak intikamımı.

karşı cins tarafından tacize uğrayan erkek

aynı şekilde bende minibuste koridor tarafında oturuyorken kızın teki bir on dakikayı resmen benim üstümde geçirdi. kendimi kullanılmış hissetmiştim. tuhaf.

rahatlama metotları

(bkz: seks)

hayat sana güzel

tatile gitsen hayat sana güzel, gece bi yere gitsen hayat sana güzel sevgilinle dolaşsan hayat sana güzel. ulan hiç bir bok yapmayalım mı şu hayatta. siktir git hayatımdan diyesi gelir insanın.

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

bu yaşa gelinceye kadar ciddi şekilde ders çalışmamış hatta öss de bile çok ciddi ders çalışmamış olabilirsiniz, ancak üniversite biraz farklı. s s kuralına göre ders çalışmanız mutlak suretle gerekiyor. bunun farkında olun. yoksa biraz geç anlıyorsunuz ve iş işten geçmiş oluyor.

--spoiler--
ulan bunu birisi bana söyleseydi zamanında okulumu 2 sene uzatmamış olacaktım. neyse ki bitti gitti 2 sene olmuş. yaşlandık.
--spoiler--