bugün

entry'ler (1318)

ditty

bu adamın entryleri neden silindi?

rte asgari ücreti 5000 tl yapsa gene yaranamaz

rte dene yaratığın yaranacağı yerler bellidir.

beşli müteahhit çetesine verdiği ihalelelerden aldığı paraları istiflediği ülkeler başta olmak üzere kişisel servetini yatırdığı bankalar ve ülkeler yaranması gereken yerlerdir.

rte denen mafya lideri halka yaranamaz.

devlet hastanesinde derebeylik kuran başhekim

(bkz: tire devlet hastanesi)

devlet hastanesinde derebeylik kuran başhekim

fatih hayali denen zat-ı muhteremdir.

https://odatv4.com/doktor...degil-mafya-14122038.html

https://www.cumhuriyet.co...tigi-iddia-edildi-1800972

28 yıldır aynı yerde çakılı olarak başhekimlik yapan; 28 yıldır iktidarda bulunan her partiye yanlamakla kalmayıp yerel seçimlerde o partiden belediye başkanlığına aday olarak siyasi orospuluk peşinde koşan; hastane çalışanlarına etnik ve siyasi ayrımcılık yapan; personele sürekli olarak ağza alınmayacak küfürler eden; siyasi orospu kimliği ve varlığı ile hakim politik iktidar enstrümanlarını arkasına almak suretiyle çalışan personele sürekli mobbing uygulayan küfürbaz bir haydo'dur.

vem ilaç

rezaletlerin ardı arkası kesilmiyor.

(bkz: sağlık bakanlığında sahteç ilaç skandalı)

sağlık bakanlığında sahte ilaç skandalı

yine etken madde skandalı ve yine aynı firma.

(bkz: vem ilaç)

vem ilaç tarafından üretilen granset adlı ürün granisetron etken maddesini içermediği gerekçesiyle bakanlığa rapor edildi. bu rapor sonucunda herhangi bir işlem yapılacak mı? tabii ki hayır.

bu firma eczaneleri değil kamu hastanelerini hedef almış durumda.

şirket merkezi ankara.

her türlü ihaleyi kolayca kazanıp içinde etken madde olmayan ilaçları devlet hastanelerine satmakta.

bu firmanın sağlık bakanlığı ile olan ilişkilerini soruşturacak yürekli bir savcı aranıyor.

elbet bir gün bulunur.

ekrem imamoğlunun tatil için hollandaya gitmesi

ihale kovalayan müteaahit tayfasından bir orospu çocuğunun otelinde tatil yapmadığı için götveren troll tayfaya dert olmuştur.

size maaş veren dairenin başkanını sikeyim, kaçak çardağının altında boğaza karşı mavi gözlerine attırayım oksijen israfları.

suudi arabistanın pkk ya 300 tır yardım yapması

vahhabi taşşağı kutsaldır. yalayın. sevaptır. swapla dolar falan gönderirler belki.

hacı ve umre ziyaretlerinin parasını dövizle toplayan şerrefsiz diyanet vakfı tayfası nereye yaltaklanacak acaba? cevap basit. vahhabi fistanının altında gölgelenip suud kralının bokunu yemeye devam edecekler. ağızlarını da taşşağına silip elhamdülillah diyecekler.

şerefinizi, itikadınızı sikeyim.

15 temmuz gazisinin kafasının kırılması

15 temmuz'dan 15 haziran'a terfi etmişlerdir. hayırlı olsun.

ebubekir el bağdadi

ebusunu ayrı bekirini ayrı siktiğimin arap piçi.

akp nin ayasofya için ret vermesi

"kendi tükürdüğümüzü yaladık. çok lezzetli değildi. temmuz ayında tekrar tükürmeyi düşünüyoruz."

isveç parlamentosunda kürdistan kurulsun önergesi

siz de parlementoda isveçin bir bölgesi için özerklik önergesi verin. tutan mı var? neden yapmıyorsunuz?

yoksa parlementonuz yok mu? meclisiniz lağv mı edildi?

tek adam rejiminizde gündem isveçin salak aktivistlerine kadar düştü mü? kukla parlementonuzun alacağı kararları kimse siklemiyor mu yoksa? kıyamam.

rezilliğiniz ve faşistliğiniz paçalarınızdan akıyor.

kazıklı voyvoda türklere neden kin beslerdi

ivo andricin drina köprüsü romanını mutlaka okumanızı öneririm. kazığa oturtma işkencesinin bizzatihi osmanlılara ait olduğunu göreceksiniz. işgal ettiklkeri yerlerde ibret-i alem için direnişçileri kazığa geçirirlerdi ki önerdiğim kitapta bu işkenceyi tüm ayrıntılarıyla okuyabilirsiniz.

kazığa oturtma işkencesi bizzat osmanlıya ait bir metodtur ve voyvoda osmanlılara karşı osmanlı metodlarını uygulamıştır. çocuk hırsızı pedofilik orospu çocuklarına ne yapılması gerekiyorsa onu yapmıştır. bu nedenle kahramandır. hak edene hakkını vermiştir. ruhu şad olsun. ışıklar içinde uyusun.

kazıklı voyvoda türklere neden kin beslerdi

osmanlı denen oluşum balkanlarda fethettiği yerlerde insanların çoçuklarını kaçırır devşirme yapardı. özellikle çocuklara karşı iğrenç bir afiniteleri vardı. mimar sinan ve sokollu mehmet paşa diye bilinen ünlü kişiler aslında hep balkanlardan çalınmış, annelerinin kucağından zorla alınmış kimselerdir.

o voyvodanın yerinde olsaydım osmanlı piçlerini kazığa geçirmeden önce tüm kemiklerini kırıp hamur kıvamına getirirdim. evet. bence az bile yapmış.

türkiye de basın özgürlüğü

(bkz: oksimoron)

sapık dekanın istifa etmesi

emir çok yüksek yerlerden gelmiştir. bu tür kifayetsiz badem bıyıklı sapık şuursuzların vicdan ve ahlak sahibi olduğunu zannetmeyin.

bu tür badem bıyıklarda istifa edecek onur ve şeref yoktur. emir ile bir konuma gelirler ve emir ile o konumdan alınırlar.

11 mayıs 2020 avm lere 1 milyon kişinin gitmesi

avm lere giden kişilerin eğer koronaya yakalanırlarsa sağlık giderlerinin sgk tarafından karşılanmaması gerekir.
alkollü araç kullanan kişilerin hasarları nasıl ki sigorta şirketi tarafından karşılanmıyorsa bu günlerde avm gibi yerlere giden kişilerin de sağlık giderleri sgk taraından karşılanmamalıdır.

mng kargo

pislik, rezil ve çöp bir firmadır. adrese teslim şartı ile ücret almalarına rağmen adrese teslim kargoları çıkartmazlar ve şubeden teslim almanızı beklerler. bu kadar da sahtekar ve şerefsiz şubeleri olan bir firmadır. aldıkları adrese teslim hizmet bedelini de cukkalarlar.

şubeye gidip neden adrese teslim yapmadıkları sorulduğunda "yetersiz eleman ve araç olduğunu, tüm sorunun bölge müdürlüğünden kaynaklandığını" söylerler.

açıkçası tepeden şubeye rezil ötesi bir organizasyondur. tek önlem mng kargo kullanan şirketlerden alışveriş yapmamak, adrese teslim edilmemiş kargoların yasal süre dolunca tekrar göndericiye iadesini beklemektir.

tanım: kurumsal kepazeliğin vücut bulmuş hali.

muslera nın maaşını şehit ailelerine bağışlaması

bağışladığı paralar kusursuz bir şekilde hortumlanacaktır.

cnntürk e yeni isim önerileri

akp parti yayın organı.
slogan: amerikanın götünde yeni ufuklar...
milletin vergilerini hortumlayıp amerikada vakıf kuran orospu çocuklarının resmi yayın kuruluşuna daha edepli bir isim bulamadığım için tüm partili götverenlerden özür dilerim.