1. 1.
  absolutun en iyi arkadaşı.
  6 -2 ... selmagezinir
 2. 2.
  tadı öksürük şuruplarına benzemektedir, ancak daha kötüdür. iki boğanın çarpışmasından oluşan logosu, bir enerji patlamasını gayet iyi betimler. türkçe dublajları reklamları da gayet başarılıdır. neredeyse bütün önemli spor olaylarına sponsor olan bir firmadır.enerji içeceği konusunda damak tadı olarak sarı powerade ler tek geçilir.

  ayrıca (bkz: boğa güreşi ata sporudur)
  6 -1 ... impayatoy
 3. 3.
  enerji içecegi diye adlandırılan , şekerli kafein şurubu. yüksek derecede kafeyinin kalp krizi gibikorkunç sonuçlar dogurdugu gerçegi ile yurdumda yasaklanmıştır. yinede el altından bağzı yerlerde satılabilmektedir.
  1 -2 ... exonotzor
 4. 4.
  Aklınıza gelebilecek her türlü abuk subuk spor organizasyonuna sponsor olan markadır. Enerji verirmi bilinmez ancak bana vermediği kesindir.
  1 ... eurasia
 5. 5.
  ani itibariyle türkiyede çatır çatır satılan enerji içeceği.içinde taurin ve kafeini yuksek oranda barındırır.yurdum insanında votkayla karıştırıp hastanelik olma dürtüsünü uyandırır.alkol, red bull daki kimyasalların emilimi hızlandırdığı için uzerinde bu konuda uyarı yazısı vardır.kahve sevmeyen ve uyumaması gereken kişiler için bie birdir.tadı da güzeldir.bagımlılık yapabilir*.aç içilirse daha bi güzel olur.
  3 ... machados
 6. 6.
  smirnoff ve absolutun kankası.
  1 ... hasnicktir
 7. 7.
  kanatlandırdığı iddaa edilen içecek...
  (bkz: ben daha görmedim)
  3 ... hugo_emre
 8. 8.
  toplum sağlığı, gıda denetimleri gibi konularda dünyanın en önde ülkesiymişiz gibi redbull 'u iki defa yasakladık. türkiye piyasasına girebilmesi için en sonunda içeriğinde değişiklik yapıldı ve kafein oranı düşürüldü. insan sağlığına o kadar dikkat ediyoruz ki bizden medeniyet olarak 100 yıl ileride olan ülkelerin içeriğine karışmadığı ürüne müdahale ediyoruz. ülkedeki bazı sivri kafalı işgüzarların halt yemesidir. azaltılan değerleri yüzünden etkisi ülkemizde tartışma konusu olmuştur.
  3 -2 ... roy mustang
 9. 9.
  hollanda da bir vatandaşın 3 tane üst üste içmesi ile ölümüne sebebiyet vermiş içecek. yapılan otopsi de aynı vatandaşın kanın da nzn maddesine rastlanmıştır * vesselam kaşınmıştır bu arkadas.
  2 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  üzerinde alkol alınmaması yazan ama inatla alkol ile alınanan zaten tek içildiğinde pek işe yaramayan içecek.
  2 ... 50iki