bugün

kahvede ve kolada bol miktarda bulunan, ayrıca sınav dönemlerinde bastıran yoğun uykuya karşı koyabilmek için alınması gereken madde
sınav dönemlerinde sabaha kadar ders çalışmak için en gerekli maddedir.
sabaha kadar entry giren yazarın can dostu.
kafe "in", çay bahçesi "out". düzeltme: nereye gidiyor güzelim türkçe?

düzeltme 2: Doğruya doğru eksi oy verecek ne var bunda, ben birebir örneğini gördüm bunun.
show tv'de yayınlanan sing your song yarişmasına katılmış grup.
(bkz: masal perisi)
fazla miktarda alindiginda tat alma duyusunu bir sureligine yok eden maddedir
Cok kolay ulasilabilen bir uyarici oldugu icin takdir ettigim süper madde.
uykusuzluğa ve bayanlarda selülite yol açtığı düşünülen madde.
kakao ve mamulleri de* kafein ihtiva eder.
bakırköy''de 2 katlı bir mekan. genelde rock dinleyen yeni yetme veletlerin uğrak yeri.
bağımlılık yapabilen, insana çantasında kahve taşıtan, hayatı daha bir anlamlandıran madde. allahtan sanılanın aksine selülit yapmıyor.

(bkz: günde 10 fincan kahve içmek)
(bkz: biliyoz da konuşuyoz)
en cok kahvede bulunan madde.
bagımlılık yapmasıyla,su bulamadığım durumlarda,kahveyi ağzıma döküp,tükrüğümle erittiğim olmuştur.
bir grup.
(bkz: platonik)
we play'dan çıkarılmış, prodüktörlüğünü murat tümer'in (mavi sakal) yapmış olduğu albüme sahip topluluk.
eskişehir adalarda bir kafe.
fazla tüketildiğinde kalabalık ortamlarda, kişinin endişesini arttıran madde.
ankara bahçelievler de genelde tıpçıların takıldığı (cafe-in)ternet türü bir yer.
selülit yapıyor diye iftira atılan madde.
eric clapton klasiği cocainein nakaratını artık "kaffeeyn" şeklinde söylemeye başlama nedenim. tanrının bir lütfu.
ayrıca çikolatanın içerdiği kafein oran olarak kafeinsiz kahvenin içerdiğinden daha azdır. yani çikolatadaki kafein çok önemsiz miktarlardadır.
Kahve, çay, kola, kakao, çikolata şeklinde tüketilir.
Bir fincan kahvede 150 mg, bir bardak çayda 75 mg,
bir bardak kolada 50 mg kafein vardır.
250 mg kafein alındığında sinirlilik, huzursuzluk,
uykusuzluk, çarpıntı, yüz kızarması, sık idrar,
adale seğirmesi, düşünce dağınıklığı, mide,
bağırsak bozuklukları başlayabilir.
Bunlar zehirlenme belirtileridir.
Kafein alınmadığında şiddetli baş ağrısı çekiliyorsanız,
huzursuz ve sıkıntılı oluyorsanız kafeizm oluştuğu sonucuna varılır.*
(bkz: kafeinin guzellige verdigi zarar)
bağımlılık yapmasıyla meşhur, süper uyarıcı ve uyandırıcı, aynı zamanda tadı çok güzel olan ve içtikçe içilesi madde. bizzat bende bağımlılık yapmıştır ve bu durumdan hiç şikayetçi olmamakla birlikte aksine mutluluk duymaktayım.
diüretiktir. fazla alındığı takdirde, kaybedilen suyun alkolik olmayan diğer içeceklerle (en güzeli de su ha bu içeceklerin) telafi edilmesi gerekir. yoksa baş ağrıtır, kötü hissettirir. bol bol su. bol bol kahve.
bir adedinden 4. nesil yazar, hoş geldi. ilk entrysi ben oluyum dedim.