bugün

entry'ler (509)

çok gülümseyen insan

Çok çeşitli insanlardır.

kimi maldır gülmeyi bilmez, mal mal bakar,

kim iyidir ama içinden gelmez,

kiminin derdi çoktur,

kiminin aklında bin tilki kuyrukları birbirine değmez,

kimi de bunu marifet sanar. gülmemeyi karizmatik bulur. hep ciddi görünmek ister. işte en zavallısı bunlardır.

kızların bilgisayar oyunu oynamamasının sebepleri

Genel olarak kadınların beyincikleri biraz daha küçük olur. Kızmayın beyin demedim beyincik dedim. Ayrı organ. Otomatik hareketleri idare eder. mesela kuşlarda normal beyinden bile büyük olur. üç boyutlu ortamda uçarlar ya. ondan. neyse erkeler öyle yön bulma, araba sürme, oyun oynama filan daha iyi olur. hiç kadın f1 pilotu yoktur. Ralli şanpiyonu da. aynı olay.

Cevap veriyorum. Beyincik *

bir kilo demir mi daha soğuktur bir kilo odun mu

Akvaryum işini soran kardeşime verdiğim cevaptır "hesaplamak lazım, tahtanın özgül agırlığı lazım. tahtaya göre değişir. tamamı batmaz tahtanın nekadar batacağını hesaplamalı. bi şişe şarap devirdim kardeş bana nie eziyet ediyorsun * "

(gene formatın aqduk)

alkollü mekana gelen türbanlı

Yadırganmaması gereken nanedir. insandır, gelir ister içer ister içmez. kime ne.

bir kilo demir mi daha soğuktur bir kilo odun mu

Aynı ortamda yeterince kalırsa aynı sıcaklıktadırlar. Ancak demire dokunursan daha soğuk gelir. Çünkü demirin ısıl iletkenliği fazladır. Çünkü serbest elektronları vardır. Çünkü senin elinden enerji alan serbest elektron demir yüzeyinde uzar gider. Senden daha çok enerji aldığından sen daha soğuk sanarsın.

Evet hacettepe fizik mühendisliğinde 9 yıl okudum. işe yaradı mı?

sözlükten bir kızla buluşmak

Ne tanışması evlenen var dedirten başlık. Bakınız ben *

evrimin kanıtı kürttür

Sözlükte moderatör kalmamış olacak ki, zeka dolu başlıklar ve tanımlar. Nooldu buraya ya. Gece gece üzdünüz beni.

zeki insanların asosyal olması

Zeka bir çeşit değildir dedirten soru. Matematikte zehir olan gencimiz sosyal gerizekalı olabilir. Malesef memlekette zeka denince matematik akla gelir. Sosyal zekası, Muzik zekası, falan zekası, filan zekası iyi olana zeki demeyiz. Sonra sözlüklerde böyle başlıklar.

vajinası olanın imanı olmaz

Sözlük bırakalı çok değişmiş dedirten cevapları içeren entry. Millet sohbet ediyor format nerde?

ankara mı istanbul mu

Ankarada yaşayanlar tarafından Ankara, istanbulda yaşayanlar tarafından istanbul diye cevaplanacak sorudur. ikisinde de yaşayan biri olarak diyebilirim ki, Ankara havalimanındaki bedava VIP Lounge iken, istanbul bir kahveyi 20TL ye içtiğiniz büfedir.

yabancı dizi izleyenler

genelleme candır mottosunun örneğidir. yerli dizi izleyenler, dizi izlemeyenler, sessiz osuranlar diye çoğaltılabilir.

exonotzor

2006 da sözlüğe üye olan, ilk günlerde "hadi günde 100 entry kasıyoruz" diye kasıp, sonra 100'e ulaşamayınca üzülen, yıllar sonra bu sözlükte tanıdığı bir hatun ile evlenen, "masal" adında bir kızı olan, iş hayatından buraları unutmuş, şimdi görünce kendini yaşlı hisseden yazar.

(iki votka elmadan mı nedir, duygulandım. Ben yazarım yine burda)

opera

fener için olanı meşhur, bağırış çağırış.

11 mart 2011 japonya depremi

ülkemizin acil yardım göndermesi gereken depremdir. onların bize büyük yardımı olmuştur. sıra bizdedir. adamlar vefalıdır. uçaklar helikopterler yiyecekler içecekler gönderilmelidir. yüzbinlerce kişi açdır ve susuzdur. tatlısesden çok daha önemlidir.

ibrahim tatlıses

çok düzgün adamlar, koruma ile gezmez. otomobili uzun namlulu tüfekler ile taranmaz. onlar astım krizinde, trafik kazasında yada kanserden ölürler. kıscası kötü adamlar gibi ölüme giden sanatçıdır. büyük ihtmalle de kötüdür.

edit: tamam başka ihtimallerde var. örnegin çok iyi insanlar da terör eylemlerinde öldürülür. ama o ölümler terördür siyasidir. farklıdır. önerme şöyle olmalı: terörün hedefi veya siyasi biri olmadıktan sonra, iyiler uzun namlulu tüfekler ile araçları taranarak öldürülmezler. sonuç: bu kişi hala kötü.

günübirlik istanbula kaçmak

anakara'da çok bunalan insanların hayallerini süsleyen eylemdir.

birkaç arkadaş cuma akşamı 20 gibi ulusdan trene biner. önce yemek vagonuna gidilir. trenin hareketi ile ilk biralar söylenir. eskilerden bahsedilir. bikaç bira patates daha söylenir. saat 23 gibi koltuklara geçilir. laptoplar açılır. maillere bakılır. faceden yanındakilere bikaç fotograf gösterirsin. ortalık yavaş yavaş sessizleşir. trenin sallantısı gürültüleri eşiliginde uykuya dalınır.

sabah gözünüzü açtığınızda ilk denizi görürsünüz. arkadaşlarınız daha uyumaktadır. camdan denizi izleye izleye düşüncelere dalarsınız. bikaç istasyon sonra haydar paşada inersiniz. daha sonrası için bolbol kumpir, balık ve vavupurdan oluşan bir plan yapılır. beşiktaşa gidilir. ortaköye gidilir. beyoğluna gidilir. bolbol fotograf çekilir.

akşam yine haydar paşaya dönülür. trene binilir. doşünün verdigi keyifsizlikle koltuga oturulup camdan boş boş bakılır. çok fazla konuşulmaz.

ulusda inilir. yorgun ve keyifsiz olarak.

sonbaharın en güzel yanı

Kestane pişirmek, sarı yapraklar, büyük bulutlar, uzun aradan sonra ilk giyilen mont, yağmurlu günde camdan dışarı seyretmek, hüzün.

boktan dünya

google da "boktan" diye aratıldığında ilk çıkan web sitesinin ismi. vardır google'un bir bildiği.

pimpmygun doctornoob com

güncel tüfeklerin parça çizimlerini birleştirerek kendi silahlarınızı tasarlaya bileceginiz web sitesi.

amerikan başkanı olmak

beddualar kralı olmaktır. dünya nüfusunun çogu size söver. o maaşa katlanılacak şey degildir.