bugün

roland garros 2006 da andy roddickin daha ilk turda havlu atmasından dolayı karalar bağlamış yazardır şu sıralar. bir de üstüne marat safin darbesi geldi.
biraz sonra çok sevdiği arkadaşlarının düğününe gidip 5000 halay çekerek 4 haziran 2006 pazar 5000 baslik zirvesine kendi çapında böyle destek verecek,içindende ''ulan evlenmek güzel de şu düğünler olmasa'' diyen,şimdiden masaaltı vodka limon organizasyonunu yapmış insandır.
benim dünya kupası tutkumu delilik olarak nitelendirmiş, arjantin'i tutması nedeniyle alkışladığım yazar. ayrıca geçen hafta sözlüğe girmeyen ve yokluğunu hissettiren yazar. seni ve entrylerini sözlükte çok görmek isteriz.*
16 haziran 2006 arjantin s karadag maci başlığına entry girmekten yorulmuş,arjantin gol atmaktan yorulmamıştır.kalpten arjantin'in kupayı kaldırmasını maradona'nın sevinç gözyaşlarını görmek isteyen insandır.
(#352975) nolu entrysiyle beni helak eden, sandalyeden düşeyazmama sebep olan yazar...
tehlikelidir,sağlığa da zararlıdır ayrıcana
son zamanlarda (özellikle bugün) başarılı entryler giren,ilgi çeken yazardır..
Filmin her bolumu bir digerinin nedeni veya sonucu olmustur. Film bittikten sonra her bolum bir puzzle'in parcalari gibi yerine konmali ve anlamaya calisilmlidir.

--spoiler--
en guzeli de Butch'un babasindan kalan saatini almayi unutan Fabianne'e once bagirip sonra onu kirdigini anlayarak "tamam saati almani soyledim ama bunun benim icin ne kadar onemli oldugunu soylemedim, haklisin bebegim" diyerek ozur dilemesi, arkasindan da "lanet olasi kari her boku almis, babamin saatini unutmus" diye direksiyona vurarak soylenmesidir.
--spoiler--
birbirinden iğrenç entryleriyle sözlüğün kalitesini düşüren yazar. * *
(bkz: yaran entryler) ve (bkz: gecen haftanın en begenilen entryleri) bölümlerine en çok entry sokan sözlüğün en komik yazarlarındandır, tebrik edip gülerek okuyoruz.
--spoiler--
işte misin şuan?
öyle ise ne iş yapıyon?
--spoiler--

attığı şu özel mesajla beni biraz güldüren, biraz da sevindiren yazar.****
daha önce sözlük üzerinden de keyifle mesajlaştığım, bugün beşiktaş çay bahçesi zirvesinde muhabbetimizin daha da pekiştiği, bomba adam, sinema bilgini.
zirvede tanışma fırsatını bulduğum iyi insan. *
bugünkü zirvede masalara boncuk gibi dizildiğimizden bana uzak kalan, pek konuşma fırsatı bulamadığım, bir daha ki sefere dediğim, gelişine memnun olduğum, entrylerini beğendiğim, tanıdık yüzlü yazar*.
benim lost dizisine olan merakımı entryleriyle pekiştirmiş, sonrasında ben nasıl izlicem bu diziyi ile başlayıp divx nedir ne değildirle devam eden abuk sorularıma maruz kalmış, yılmamış her bir soruma sabırla kibarlıkla yanıt vermiştir. saolsundur. *
bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesine gelişiyle şahsımı cok mutlu etmiş;
fakat kendisine zaman ayıramadıgım için üzüldügüm insan.
bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesinde uzunca muhabbet etme imkanı bulduğum bir çok konuda konuşup eğlendiğim yazar.
entrylerini ilgi ile takip ediyorken bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesinde tanıştığım, benim yanımda iken tüm sessizliği ile otururken, yerinden kalkan insanlar nedeniyle devamlı kenara kaymam neticesinde aramızdaki mesafenin artması ile eşzamanlı olarak yüzünün gülmeye başladığını ve sohbetinin koyulaştığını gördüğüm yazardır. ***
eğer bir gün kitap çıkartırsa adlarının;

ferrarisine lpg taktırdıktan sonra satan bilge
tüm hakları keyfimin kahyasına aittir

eğer bir gün film çevirirse adlarının;

dar alanda kıza pıstlaşmalar
pek şıksın *

eğer bir gün albüm çıkartırsa adlarının;

tehlike anında play'e basın

olmasını isteyen insandır.
çok sevdigim ve begendigim film + yazar.
tüm zamanlarda* ilk sekize girdiği için tebrik edilesi yazar.
bölünerek çoğalıyoruz demek istediğim uuser. * * * * * * *
bir umay umay hayranı. *
bir şebnem ferah hayranı aslında.ne yapsa yerim.o derece.
bir müslüm gürses hayranı özünde. *
bu benim meselem
gel sırtımı kesele

diye şarkısı ulan uuserdir.*