bugün

entry'ler (402)

tutunamayanlardan

sevgili sözlük, uzun zamandan sonra entry yazmamdaki amacım bu hanım kızımıza bir türlü ulaşamamam ve tiz tonlardaki sesini özlememden kaynaklı şikayet temalı bir entry yazmaktır. zaten kendisini çok çok uzun süredir görememekten şikayetçiyken bir de sesini de duyamamak beni derinden yaralamakta. almam gereken bir kaç havadis var, konuşamadığımız için havadisleri de alamıyorum. hayır bir de ne zamandır kaçak olduğu için msne de girmiyor, kızıyorum. (hoş ben de son zamanlarda msn başında rahatça vakit geçirebiliyorum, tüm suçu da kendisine atmayayım şimdi.) hayır beni mail yazmak gibi sevmediğim şeylere zorlayacak, ona üzülüyorum. halbuki nasıl da özledim.

p.s.: kuzum eğer benden önce bu entry sana ulaşırsa -ki zor gibi- ara beni. seni çok seven ve daima sevecek olan omayra.

annelerin büyük yalanları

(bkz: nereye koyduysan ordadır)

tutunamayanlardan

kınasında -ki tarih de vereyim kayıtlara geçsin 7 ağustos- karşılıklı göbek attığımız sevimli.

hala kendisine aldığım ve kınasında vermeyi planladığım hediyeler odamın bir köşesinde duruyor orası ayrı. (bir dahaki görüşmemizi bekliyorlar)

gayet boşboğazlık yapıp "eee ben ne zaman teyze olacağım yaa?" yorumlarımı ise "önce senin mürüvvetini bir görelim. düğününde göbek atalım da sonra düşünürüz" şeklinde yanıtlayan laf cambazı.

sen tut 2006'da uludağ sözlükte tanış, hatun hayatındaki en sevdiğin arkadaşların sıralamasına girsin. kınasına bile git. nerden nereye işte.

yo yo, ağlamıyorum. gözüme bir şey kaçtı *

enterezan olric omayra uclusu

biri zamanında olric'in stajyeri olmuş *, biri fabrikanın üst kısımlarında çalışmış ve çalışmaya devam eden *, biri de zamanının en iyi müdürü/şefi seçilmiş * üç caaaanım yazar.

enterezan olric omayra uclusu

eski günlere ( 2006 ağustosu) dönüp gülümsememi sağlamış başlık. o zamanlar açılan "enterezan omayra olric" başlığının kardeşi... muhtemelen yakın gelecekte uçurulacak başlık..

olric

biraz daha iyi niyet ve yeniyıl temennilerinde bulunulursa "her şeyi bırakıp soluğu meyhanede alacak kişi" kıvamında gibi hissettiğim öpülesi insan. 2009 diyorum, senin gibi diyorum, mükemmel geçsin diyorum * çok şey istemiyorum *

sozluge ugrayasi gelen yazarlar

"yeni bir zirve yapalım, yine biz bize takılalımmm" diye hüzünlenen yazarlar da olabilirler pekala *

sozluge ugrayasi gelen yazarlar

(bkz: selam ben elif izmirliyim esmerim 1 72 boyundayim)

enterezan

"yok artık, bush'a atılan ayakkabıdan alalım bari" diye güldüğüm caaaanım yazar *

sozluge ugrayasi gelen yazarlar

sözlükte bir zamanlar fırtınalar estirmiş, sonra hayat şartlarından dolayı sözlüğe gelememiş yazarların içinde esen fırtınalar sonucu sözlüğe uğraması olayıdır.

olric

yeni yıl öpücüğü verdiğim canımmmm yazar *

enterezan

vefasızlığımdan dolayı kafama geçirilecek ayakkabıya karşın yeni yılını kutladığım caanım yazar *

adi bizde sakli msn zirvesi

teknik sebeplerle katılamaynlar msnlerini gönderirlerse zirveye jet hızıyla alınırlar.

adi bizde sakli msn zirvesi

2.sinin ilkinden nerdeyse 2.5 yıl sonra bu gece düzenlenmesine tutunamayanlardanla beraber karar verdiğimiz enfes zirve. düzenleyicileri 2 ye düşmüş olmasına rağmen katılımda artış beklenmekte. katılmak isteyenler bizzat bize başvurup msnlerini verebilirler.

zallsever

(bkz: seni sevmeyen ölsün)

bir tikky e aşık olmak

(bkz: oha fln oldum yane) cümlesi mottonuz olmalı.

tiki olma sartlari

bütün suratı kapatacak gözlük bulunmalı.

tiki olma sartlari

kırışmış yerler botoksla düzeltilmeli.

tiki olma sartlari

akıldan başka yoksunluk kabul edilmez. malum "tiki" olacaksak her şey tam olmalı.

tiki olma sartlari

ağdalı bir türkçe gerektirir.