bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir aşk, nasıl rüyadan güne damlar? geceyi ıslatır ve.. ve de hiçbir şey hatırlamadan sever?
  her şeyi unutup yine de nasıl sever? bu soruların cevabı değil.. kendidir umay..umay.

  kendine ve içeri girmeyi gözü yiyenlere kurduğu dünya ne kadar güzelse; kurduğu dünyayı kırmak isteyenlere karşı da o kadar pistir. camlar ülkesinin kraliçesi olduğuna inananlar için kalbi camdandır o. fakat, camdan bir kalbi taşıması kolay değildir, kendi için bile... neden olmadık başkalarının avuçlarına teslim etsindir ki kalbini? olanca pisliğiyle dünya onu herhangi bir tren istasyonundaki herhangi biri yapmaya çalışırken... aşkını bekleyen... o, direnmez bile. yalnızca seçtiğini yapar. ve budur onu başka türlü bir kadın yapan, ...özel kılan.

  okuma yazma bilen biri kitaplarından nasıl hassas ve bir o kadar da keskin, nasıl hem sıcak hem de uzak olduğunu okuyabilir. hisleri okumayı bilen biri içinse tek bir satır, tek bir ses, tek bir şiir, bir tekerlemesi bile olmasa... umay umay umay umay'dır. kendi kendini imlemektedir.
  6 -2 ... endless
 2. 2.
  orospu kırmızı adında bir kitabi vardır, birkaç kez yakından görmüş biri olarak çok sarsıcı bir çekiciliği olduğunu söyleyebilirim.
  4 -1 ... sadness
 3. 3.
  http://www.umay-umay.com/
  2 ... cuidarte
 4. 4.
  kaleminin de sesi gibi cızırtılı, melankolik, keskin ve mavi bir çarpıcılığı olan sıyırık güzel hatun kişisi....
  4 ... peter tırpan
 5. 5.
  veda busesi adlı kitabında;
  sen hiç ayaklarının önüne düşen gölgene acıdın mı?
  demiştir...
  aslında fazlasıyla subjektif olarak yazdığı kitabından pek bir şey anlaşılmamaktadır lakin,
  soru sormakta başarılı olduğu bellidir...
  3 -1 ... sıçtırtma lamasına
 6. 6.
  naylon diye bir şarkısı daha vardır çok güzel olan.naylon öfke kuru gürültü gibi başlıyordu yanılmıyorsam.
  1 ... veritaserum
 7. 7.
  sevemedim onları ben bi türlü
  naylon öfke ,kuru gürültü...
  2 ... obsessive
 8. 8.
  garipğ şarkı sözleri müthiş yorumları ile bir çocukluk hatırası niteliğindedir.iyidir güzeldir.Yurdum insanı pek tutmadı aci bir kayıptır.
  1 ... narsil
 9. 9.
  (bkz: ortadan kaybolan şarkıcılar)
  2 ... andromedian
 10. 10.
  Alkış sesleri aramıyordum. Sadece gururlu ve mağrur bir perde indirsin yüzümü istiyordum. Meğer perdelerin yüzsüzlüğüymüş bulandıran suyu. Karanfiller sarayında ölü bir kedinin üfürüğü serinletiyor sol elimi. Ben buyum işte en kuru veda, çıkılmayan yolculuk!..

  Bu paragraftan geçebileceğim herhangi bir yer yok. Hoşça kal. Yezidiler gibi kötülüğünden vazgeçen bir şeytanla oyalanıyorum. Seni hatırlatan yüzü çiziyorum camlara. ikide bir emiyorum kanayan parmaklarımı. Satılık şiirler haritasında en acı sözcüğün soytarısını oynuyorum. Aptallığım neşe vermiyor, ama neden? 'Şaşırtır insan hayatı sözcükleri ama yalnızca yanıltan sözcüklerdir hayatı.' Otel duvarına kırmızı rujumla yazıyorum bu cümleyi. Efsunluyorum her kelimeyi.
  2 ... peter tırpan