1. 1.
    türkiyedeki ilk magazasını cevahir alışveriş merkezinde açmış ikinci mağazası ankara 5m migrosta olan zaraya nazaran daha uygun fiyatlara sahip, bayanlar için çok olmasa bile erkeklere yönelik her sezon daha çeşitli krayasyon getiren inditex mağazası.
    6 ... deeplydisturbed
  2. 2.
    t-shirt ve hırka tasarımları bol çeşitli ve güzel olan mağaza. ucuz ayrıca.
    5 -1 ... ayvirsin
  3. 3.
    hırka ve sweatshirt reyonlarıyla içimi eriten muhteşem mağaza.
    3 ... avedis
  4. 4.
    acayip orjinal ürünleri olmasına rağmen bir o kadar da kalitesizdir. vakt i zamanında aldığım iki tshirt 2 hafta içinde giyilmeyecek hale gelmiştir ve 1 hafta evvel aldığım siyah kapşonlu sweatshirt kırmızılı, alacalı bolacalı garip bir renge dönüşüverdi.
    3 ... wololoo
  5. 5.
    http://www.pullbear.com
    1 ... bilmem
  6. 6.
    cevahir'deki mağazası çok kalabalık. fiyatlar da öyle ucuz falan değil. ben durumu anlayabilmiş değilim. büyük bir mıktatıs falan mı koydular acaba..insanların kalpleri artık alışveriş çeliğinden yapılıyor sanırım..

sabahları 3 saat makyaj yapan kokoş kadınlardan nefret ediyorum. kocasının parasını aptal ayakkabılara ve kıyafetlere yatıran kadınlardan nefret ediyorum. kendi ayakları üzerinde duramayan aciz kadınlardan nefret ediyorum.

insan neden ihtiyacı olmayan boktan şeylere sahip olmak ister ki?
    10 -4 ... karamsar kelimeler
  7. 7.
    Kendine has tarzı olan.Alternatif giyinmeyi sevenlerin kesinlikle ugraması gereken mağaza.
    4 ... zayi
  8. 8.
    29 Ekim 2007 itibari ile Mersin Forumda yerini almış olan, tarz mağaza.
    1 ... zayi
  9. 9.
    ankamall' deki şubelerinde gıcık çalışanların olduğu markadır.
    aldığım bir montta değiştirme yapmamakta ısrar etmişlerdi ama kiminle karşılaştıklarının farkında değilllerdi. hepsi kendini beğenmiş ve bir işlemi 3 kez söylemeden yapamayan çalışanlara sahip mağzadır.
    4 -1 ... estel
  10. 10.
    farkı ama güzel bir tarzı olan marka. fakat ürün fiyatları genellikle sabittir.

kot pantolon 89.99, kazak 59.99 gibi.
    ... buzzer