1. 1.
  zara, bershka, pull and bear, stradivarius, oysho gibi 5 markayı bünyesinde bulunduran ispanyol tekstil firmasıdır.
  2 ... deeplydisturbed
 2. 2.
  bursa ya ilk kez korumax la gelen markalardır.
  1 ... kadıköy
 3. 3.
  eğer bir inditex grubunda çalışmak istiyorsanız, mülakatta mağazacılık kariyeri yapmak istediğinizi ve erken yaşta yüksek mevkilere gelmeyi arzuladığınızı, bunun için ne gerekiyorsa elinizden geleni yapacağınızı ısrarla vurgulayınız. *
  5 ... glasgow kiss
 4. 4.
  kurucusu rosalia mera beyin kanaması sınucu hayatını kaybeden tekstil holdingi.
  1 ... keepx
 5. 5.
  Zara, Bershka, Pull and Bear,Stradivarius, Massimo Dutti, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarının sahibi firmadır. uterqüe türkiye pazarında bulunmamaktadır.
  1 ... dolmetscher
 6. 6.
  Massimo dutti dışında yeni sezon tasarımlarını hiç beğenmedim.mango zaten bir kaç senedir kötü ama diğer markaları da eski başarısına sahip değil.
  1 ... nilushka
 7. 7.
  çalışanlarından insanüstü bir çaba bekleyen ve yetmiyormuş gibi nerede ne konuşacaklarına karışan firma. iş arkadaşınızla (ne kadar arkadaş denebilirse) işle ilgili sorunları konuşmanız ve ona maaşınızı söylemeniz yasaktır. söylediğiniz an müdürünüzden fırça yersiniz, işyerinde sizli bizli konuşmadıgınız takdirde anında uyarı alırsınız. ama sizin üstünüz nasıl bir hata yaparsa yapsın hakkınızı savunamazsınız, "beni eleştirecek hakkın yok, sen benim altımsın" ayarı yersiniz. fırçalarken sert konusup konusup kişisel algılama bunlar firmamızın prensipleri deyip hemen ardından "senle benim aramda dağlar kadar fark var, daha iki günlük personelsin bunları nasıl bana söyleyebilirsin, sen beni eleştirecek rütbeye sahip değilsin" moduna girerler. sahte, yapmacık, yalandan "görün bakın benim mağazamdaki personellerin iletişimi aşırı iyi" arkadaşlıklarının döndüğü düşman başına bir şirkettir. ha unutmadan, yeri gelir indirim günü çok kalabalık olur gece 12'ye kadar mağazayı toplamaya çalışıp anca bitirirsiniz, ama mesai saatiniz 10:30'a kadar görünür, 1 bucuk saat havaya çalışmışsınızdır. tek artısı çoğu yere göre nispeten daha iyi maaşları vardır.
  3 defa görüşmeye gidersiniz bu firma için, son görüşmenizde de mağaza müdürü sizi 45 dk boyunca sorularıyla sıkıştırır boğar. gerim gerim gerilirsiniz yırtarsınız kendinizi cevap verebilmek için. işe alındığınız zaman da hep "daha hızlı" diye gaza getirmeye çalışırlar. 2 haftalık personelden 7-8 aylık personel performansı beklerler. ilginçtir cidden inditex.
  ... insan sevmiyorum ben
 8. 8.
  2015 yılı cirosu 23 milyar 53 milyon dolar olan şirket.
  1 ... recomax
 9. 9.
  hep kurucusu Ortega'nın çocuğu olsam nasıl olurdu diye hayal ettiğim grup. bence iyi ki var. yoksa kızlarımız çıplak kalırdı.

  Zara,
  Bershka,
  Pull and Bear,
  Stradivarius,
  Massimo Dutti,
  Oysho,
  Zara Home,
  Uterqüe
  grubun markalarıdır. ana firması Zara'dır. Zara'nın ardından diğer markalar oluşturulmuş ve hepsini bir araya toplamak için inditex grup kurulmuş.
  2 -1 ... thalassaa
 10. 10.
  Böyle mağazalar zinciri olmaz olsun cebimde 1 kuruş bırakmadılar. Ama kalite asla tesadüf değildir evet.
  4 ... fahisenin fileli corabi