bugün

it. emporio : depo
armani : bildiğimiz armani.

parfümü de var.
(bkz: ukte)
Doğuş Holding'in Türkiye'ye getirdiği giyim markası.
erkeği baştan yaratan parfüm markasıdır, hiç bir zaman eskimeyecek kokular üretiyorlar gerçekten.
(bkz: mania)
(bkz: black code)
(bkz: senden hoslandim ama donun armani degil)
Giorgio armani markasıdır. Parfüm, kozmetik, giyim, gözlük, cafe, mücevher, saat gibi farklı kategorilerde ürün ve hizmet verir. Pahalıdır fakat oldukça kalitelidir.
turkiyede neredeyse herkesin giorgio armani'nin kardesinin ismi sandigi, armani'nin alt markasidir.
insanı parfüm manyağı yapabilecek kadar çok ve güzel parfüm çeşidi olan, her yeni parfümüyle insanı baştan çıkaran marka.
"aşk bile bile tutsaklıktır" reklam sloganıyla aşk ile ilgili hoş bir tanım getirmiş parfüm markasıdır.
Saatleri genelde $200 dan başlayan lüks tüketim markası. Fakat, bu saatler Türkiye'de normal fiyatının ortalama 2 katı fiyattan satılır.

http://www.jomashop.com/armani.html

Bir de, diğer tüm ürünlerde olduğu gibi, bu ürünleri abd'de avrupa'dan çok daha ucuza alabilirsiniz.
she si çok gözel olan perfüm. fekat dış paketi püsküvü kabı gibi. nedendir bilinmez. sütlü kahve renginden ötürü de yiyesi geliyor insanın. https://secure.server101....mporio%20armani%20she.jpg
saatleri çok güzel olan ama bir o kadar tuzlu olan aksesuar markası.
Herkesin, amblemindeki kartalın üzerindeki harfleri e.a. zannettiği marka. oysa ki durum öyle değil.

Tekrar bakın bence.
insanların ürünlerine sahip olmak için kol gibi fatura ödediği bir dünya markasıdır.
demet akbağ ve yılmaz erdoğanın sergiledği "haybeden gerçek üstü aşk" tiyatrosunda demet akbağ'nın kendi ceketi için arkadaşımın armani demesiyle beni kopartan giyim markası.
adı buyrun sizi domaltıyoruz diye değişmesi gereken marka.
He olanını çok beğendiğim parfüm vs. markası. Çok ağır olmayan hafife yakın bir kokusu vardır. Yaz kış kullanılabilir efendim.
Gıorgıo Armani bünyesinin en kaliteli bayn ürünlerinin bulunduğu süper gruptur.
gıorgıo armanı bünyesindeki markalardan biridir aynı zamanda bir saatini çok beğendiğim ve almayı düşündüğüm fakat götümün yemediği lüks markadır. kendime bi güzellik yapıp almayı düşünüyorum ama emin değilim.
küçük kuzenimin baş harflerini yansıttığı için ''ea'' sürekli almak istediği anormal lüks fiyatlı ürün barındıran ve ayrıca yemek bölümünü de barındıran ıvır zıvırcı.
güzel parfümler de yapan marka. she favorimdir. erkek için de he. deneyin bence. *
Gözlüğümün nadide markası. Asil bir duruşu var evet.
kullandıgım gözlügümün markası
gayet memnunum.
Bir adet because of you isimli parfümünü kullandığım marka.
Nedense bende çok keko bir imajı olan marka. Çakmaları çok ya ondan heralde. Bilemedim.
terörüz israğilin bir markası, saatin akrebiyle yelkovanını alakasız vakte getirip bir köşeye fıcıttım. protestolarım sürecek.
güncel Önemli Başlıklar