bugün

hoş tarzda kıyafetler satan kıyafet mağazası.
jack jones'un yanına bile yaklaşamayacak olan tırt marka.
her insanin tarzina uyacak kiyafetlerin bulunmadigi markadir. cok seviyoruz.
bana hep head and shoulders'ı hatırlatan marka.
ürünlerinin görüntüsü güzel ancak kalitesiz olan mağaza.
t-shirt kolu üzerindeki kuru kafa resmini bileğime dövme yaptıracağım, fiyatları cep yakmayan fakat ürünleri çok da kaliteli olmayan marka.
buradan aldığım poşeti hala kullanıyorum. çok kaliteli.
bershka'nın erkek kardeşi.
kız arkadaşla birlikte gidilmemesi gereken mağaza.
kız arkadaşla birlikte giden olursa 2 saat boyunca her kıyafeti deneyip hiç bir şey almadan mağazayı terk edebilir.
gayet güzel ve farklı model ürünler satan mağaza. en kaliteli marka diyemem ama tarzı hoştur. beğenmeyenler lcw ve de facto'dan alışveriş yapmaya alışmış tiplerdir, dikkate almayınız.
erkekler için gerçekten güzel kot, t-shirt, ayakkabı,.. çeşitleri bulunduran mağaza. kotlarına hayranım.
not: bu dediğim kadınlar için geçersiz falan değildir yani kadın bölümünü araştırmadım ve orada da çok über ürünleri olduğuna emin olduğum mağazadır.
erkekler için kotları sağlam ve hoştur fakat kadınlar için tırt bir mağazadır artık.
buradan giyinen apaçinin bayrak sallayanıdır. illa apaçiyim ben diye bağırmak istiyorsanız buyrun giyinin. evet.
Yeni sezon ürünleriyle kalbimi fetheden,bu sezon Bershka ya da Stradivariustan çok daha iyi ispanyol giyim markasıdır.
dehşet güzel kıyafetler ve genel itibariyle sabit fiyatları vardır.
son zamanlarda ürünlerinin fiyatında gözle görülür artış olan, müptelası olduğum tek marka.
geçen sene bu zamanlarda aynı kalitedeki gömleğin fiyatı 50 TL civarındayken şimdi 69-79 tl arasında değiştmektedir.

ve http://www.pullandbear.com adresinde yer alan bazı ürünler ne yazık ki türkiyeye gelmemektedir ki bunlar hemen hemen en güzel ürünlerin başında da gelmektedir.
ingilizce de, çekme o karıyın amuğ.. çekme ayı.
Fiyatları uygun güzel tasarımlı t-shirtleri olan marka , kardeşi bershka daha çok bayan üzerine yoğunlaşmıştır.Zara ile çok büyük fark yok , tarz güzel ürünleri sunmaktadır.
kavgadan çıktıktan sonraki** sünmüş yaka modelindeki tişörtleri insanlara satan firma. pull kelimesi de o yakalardan geliyor herhalde. saçma gelmiş olabilir, fakat mantıklı şey de çok az.
türkçe anlamı itme ve çekme anlamına gelir. türkiyeki mağazalarında güzel şeyler bulunuyor. özellikle tshirtleri.

not:pazardan gelmekteyim ve 2012 yaz sezonundan kalma onlarca tshirt ü badisi 5 tl ye pazarda satılıyordu. şok olmamak elde değil. yazın 20-30 tl ye bir tshirt alabilecekken 4 tshirt aldım geldim.
indirim sezonu takip edilesi. 90-100 liraya aldığınız aynı ürünler 20 liraya kadar inebiliyor.
aldığınız ürünlerden pişmanlık duymayacağınız mağaza. oldukça cool şeyleri var. fiyatları biraz yüksek olsa da değer bence.
internet mağazası olmayan marka.
bol bol grunge ve alternatif tarzlarda tasarımlar sunan mağaza.
pul biber mi dedi la bu ?