1. 1.
  insanı sarhoş eden, her şeyi pespembe görmesini sağlayan, bırakıldığı vakit sudan çıkmış balığa döndüren, bağımlılık yaratan, çok ciddi durumlar dışında kullanılması doktorlar tarafından tavsiye edilmeyen antidepresan.
  29 -7 ... devedikeni
 2. 2.
  ilk önce insanı gerektiğinden fazla rahatlatarak gün içinde birkaç posta şekerlemelere neden olur, daha sonraki evrelerde bu çok rahatsız olduğunuz sürekli uyku halini mumla arar duruma gelirsiniz, nitekim artık gece bile düzgün uyamazsınız.
  (bkz: wunsch bu saatte neden entry giriyor acaba)
  sözüm prozac'a!*
  sen insanı dengeli hale sokmak için üretildin, bu yaptığın da ne oluyo, ilk önce kendin bi karar ver de biz de ne olduğumuzu anlayalım.**
  18 -1 ... wunsch
 3. 3.
  ilk başlarda çok uyku yapan,daha ileriki zamanlarda insanı fazlasıyla rahatlatan,en sinirli insanı bile mülayim bi tip haline getiren ilaç.
  14 ... sleepless
 4. 4.
  yan etkisi*yüzünden kullanılması pek tavsiye edilmeyen ilaçtır.
  12 -2 ... enterezan
 5. 5.
  insanı uyuşuk bir hale getiren, daha sonraki aşamalarda ölüm haberi bile almış olsanız yüzünüzdeki tebessüm ifadesini atamamanıza, sinirlenince tepkisizleşmenize ve daha sonra da alakasız zamanlarda sinirlenip; alakasız zamanlarda öfke kusmanıza neden olan, tüm dengenizi alt üst eden ve bırakmanıza rağmen bu dengesizliklerin bir dengeye gelememesine sebebiyet veren *ilaçtır.* ***
  13 -1 ... kermitiye
 6. 6.
  konuyla ilgili bir kitap onerisi icin;
  (bkz: prozac gunlugu)
  5 ... confusedy
 7. 7.
  Sakın ha içkiyle tüketilmemesi gereken ilaç. mazallah çırçır olup tuvaletten çıkamamanıza neden olur. (bkz: çırçır olup tuvaletten çıkamama hali)
  7 ... janis joplin
 8. 8.
  bi de prozac nation isimli kitaptan uyarlanmış aynı isimli bi film var. film boşanmış bi ailenin çocuğu olan başarılı ve oldukça zeki bi kızın çocukluğundan beri süregelen depresif halini ve bu durumun onu sürüklediği intihar girişimlerini anlatıyor.
  5 ... 2_sleepy
 9. 9.
  bir kere zevk için içip hiçbirşey hissetmediğim ilaçtır. stablon, laroxy gibi markalar daha etkilidir.
  9 -3 ... palta
 10. 10.
  yapay mutluluk ilacı.
  7 ... ranger65