bugün

entry'ler (742)

akciğer kanseri

3 5 ayda götürür diyen dallamalara takılıp moralinizi bozmayın. Annem küçük hücreli akciğer ca tanısı aldı, bilen bilir akciğer kanserinin en pis türüdür. Yaklaşık 2,5 sene önce tedavileri bitti kontrolde ve sağlıklı. Kontrol süremizde 6 aya çıktı. Şuraya moral aramaya gelen insanları dibe çekmeyin. Güzel örneklerde var.

akciğer kanseri

Tedavimiz haziran ayında bitti. Tam yanıt aldık. Şimdi ikinci 4 aylık kontroldeyiz. ilki temiz geldi, yarın 2.nci kontrol sonucunu alacağız. Umarım tertemiz çıkar.

obsesif kompülsif bozukluk

Ocağı söndürdüğünüze emin olamayıp 10 kere bakmanıza sebep olan rahatsızlık, bazen beyninize ve gözlerinizede inanmıyorsunuz, o derece.

ne kadar maaş alıyorsun

4 aydır 0 tl, aç mezarı yokmuş, çok ta şeeyapmayın.

makyaj yapmayan kız

Makyaj yüzdeki renk tonlarını eşitler, kendini iyi hissettirir. Bir kadın isterse makyaj yapar istemezse yapmaz, kime ne?

cedrina

Uyku problemin için yazılan, akşamları içmeme rağmen ertesi günde beni uyutan ilaç. Sürekli uyuyorum sürekli.

alkolik

Aha o benim zira başka türlü bu dünyayı çekemiyorum, müsait bir zamanda nasıl alkolik oldum detaylarını vereceğim. Aşama aşama siz bile anlamıyorsunuz.

doğum gününde aramayan sevgili

Benimki doğum gününde aramayan eş türünden, adamla kavgalıyız, mecburi sebeplerle ayrı şehirlerdeyiz. Hayatımın en zor dönemindeyim, illet bir hastalıkla mücadele veriyoruz, hergün hastanedeyim. Üstüne naz çekiyorum ve bugün tesadüfen görüyorum ki adamı sürüyerek, kavga dövüş götüremediğim yerlerde, yeni arkadaş grubuyla rakı tokuşturuyor. Başım çatlıyor sinirden sözlük, yeni yaşımda hayatımın yeni dönemi kutlu olsun diyorum. Daha ne kadar boktan şeylerle geleceksin acaba 27?

akın öztürk

Sanırım kimse bahsetmemiş ama süreyyapaşa göğüs hastalıkları hastanesinde tıbbi onkologdur kendisi. Hastanenin tek onkoloji doktoru olarak 1800 hastaya sahiptir. O kadar hastayla ilgilenip, hiçkimseyi unutmaz ve çok dikkatlidir. Odasından hasta yakınlarını kovmakla meşhurdur aynı zamanda, tabi doktorda hata aramamak lazım, 15 kişi aynı anda odaya dalıyoruz. Nekadar kovsanda, bağırsanda seviyoruz seni reiiizz.

dışarda yalnız yemek yemek

Karşınızdaki gerizekalıların aşk acısını dinleyip, kitlenicekseniz eğer ki tercih edilesi eylem olabilir.

kemoterapi

Kan değerlerini yerle bir yapıyor bu meret. Önlem amacıyla aşı olmamıza rağmen, yine düştü. Şimdi kızılaydan gelecek kanı bekliyoruz. ilk kemolarda çok fazla etki yapmasada sona doğru bünyenin ağzına sıçıyor. Ama şuan tıpta ki tek çare.

kemik suyu çorba

Hasta yakınları kan değerlerine iyi geliyor dediği için, mezbaa gibi hergün kaynatıyoruz. Sonuç; kan değerleri yine yerlerde.

kemoterapi

Mide bulantısı vs hiçbişey yaşamadık. Saçlar döküldü, birde kan değerleri düştü, kan değerlerini aşıyla hallediyorlar, yola devam.

akciğer kanseri

Yeni tanıştık kendisiyle, üstelik sigaraya bağlı türü. Onkolojide insanların endişelerini, üzüntülerini görseniz birdaha sigarayı elinize almazdınız. Kamu spotu vardı ya; yaşadıklarımız çok ağır diyordu. Hakikaten öyle arkadaşlar. Hayatta en korktuğum şey başımıza geldi. Şimdi önümüze bakma zamanı.

kemoterapi

Yarın başlayacağız, şifa olmasını umuyorum. 3 gün arka arkaya daha sonra 21 günde 1. Elimden geldiğince yaşadıklarımızı paylaşacağım.

sunglass hut

Dünyada gözlük sektörünün 1 numarası luxotticanın perakende ağıdır, ülkemizde yaklaşık 80 mağazası bulunmaktaymış. Sattığı gözlüklere 3 ay cam kırılma garantisi vermesi beni cezbetti.

karşıyaka

Kaldığım otel burda e-5 kenarında bakkal bile yok, buralarda yapılacak birşeyler varsa biri bilgilendirirse çok sevinirim. Tanım olarak; sıkıcı olduğunu düşündüğüm izmir ilçesi.

haykod

Toptan delirmiş insanları barındıran dernek. Sorgulamadan, araştırmadan insanları karalamak bunların işi.

golden çetesi

Şenol kaptan'ın kızına köpekleri verilmedi, aylin hanım el koydu. Haykod derneğinden gamze hanım çirkin iddalarla kaptan'ı karalamakta. Birgün bile kaptan'ın yanında olmamış, tanımayan bir insan nasıl bukadar çirkin iftiralar peşinde olabilir?

Haykod gönüllüsü, başkanı her ne boksa gamze hanım size sesleniyorum, sizden ne hayvansever olur ne de insan, allahınızdan bulun.

şükür sebepleriniz

Bugünde hayatta olmamız, yarın meçhul!