bugün

entry'ler (2534)

enterezan olric omayra uclusu

Aslında sözlükteki var olan en eski ve ilklerden olup ,zamanında çok fırtına estirmiş fakat daha sonra hayatın dertleri ile uğraşmaktan ilhamı anca yakalayıp geri dönmüş yazarlardır .*

başlıkları alt alta okumak

sozluge ugrayasi gelen yazarlar (11) ...
yasli amca ...

sozluge ugrayasi gelen yazarlar

hey gidi sözlüğün ilk günleri diyerek olaya nostaljik bir hava estirme taraftarı olan yazarlardır *

olric

canım sağol ayakkabı konusunda ve sözlük konusunda diyerek geçmiş 2008 senesinden ,2009 senesi daha iyi geçmesini gönülden dilediğim yazardır .

omayra

canım , seninde yeni yılın kutlu olsun ,2009 yılı muradına erdiğin yıl olsun demek istediğim hayli vefasız ama bir okadarda sevdiğim yazar .

sozluge ugrayasi gelen yazarlar

Eş , çocuk ve hayat geçim dertleri ile boğulmuş birde buna iş stresi eklenmiş yazarlardır.Bilimum hayat sıkıntıları ile boğuşurken gönüllerinden hiç çıkartamadıkalrı sözlük sevgisi ve aynı zamanda yazarlık sorumluluklarını bir kenara koymuş ama 2008 yılı son günü itibarı ile birden bu duyguların öne çıkması ile aşka gelip ve aynı zamanda nostaljiyi hatırlayıp birazda çevresini dürtüp atağa geçen yazarladır .

arabada dinlenilmesi gereken sarkilar

Sürücü olan kişinin zevkine,o anki ruh haline ve yol durumuna göre dinlenilen şarkılardır.

başlıkları alt alta okumak

· hayal kirikligi yaratan filmler (3) ...
· katar buyukelciligi

olric

şu günlerde başında kavak yelleri esen yazar.*

16 temmuz 2008 havanin sapitmasi

termometre derecesinin pik yaptığı dün geceden sonra Allah'ın bir lütfu olarak gerçekleştiğini düşündüğümüz ideal uyku havasıdır ,mükemmeldir ,yaz ortasında kış mevsimi hatırlattığından dolayı kıymetinin bilinmesi gereken gün ve gecedir.

yaprak kimildamiyor

açıklamalı örnek olarak dün geceki hava yı kast edersek ,sıcaklık 40 dereceyi aştığı gibi durumlarda evde bilmem nerenin dahi açıldığı halde cereyan olmaması,tülperdelerin havalanmaması durumundaki hava şartı için söylenilen tabir.

aşk şarabı

karşılıklı içilmesi tavsiye edilen mecazi mutluluk içkisidir.Fakat fazla içildiğinde bilimum yan etkileri söz konusudur .Ayrıca tek kişilik içildiğinde bünyede ters etki göstermekte olup kesinlikle tavsiye edilmemektedir.

salca

global açıdan bakıldığında asilzade olarak gördüğüm ama şahsi açıdan kısaca hayırsız demek istediğim şahıs .**swh~ ~

saw iv

ilk serilerinde wooow diyerek tebrik ettiğimiz ama son zmanlara gidildikçe ayyy duruma düşen ve yeter artık daha fazla ardışık sayıda çevrilmesin bununla jübile yapıp şanlı geçmişi ve güzel eleştirileriyle avunsun dilekleriyle izlediğimiz serinin bir devam ve sonu olması istenilen güncel popüler film.

abi diyen kızlar

argo konuşmaya eğilimli olan bayan kişilerdir .

salca

şahsıma dürüm almaya gittiğinden dolayı kısa bir süre azimli moderatör yarışında az bir farkla geride kalan ama arayı koşa koşa kapatmaya giden çıtır moderatör. *

kacin lan salca geliyor

moderatör kimliği afişe olması nedeni ile salçanın sözlükte görevini yerine getireceğini mizahi bir dille diğer yazarlara anlatmak üzere açılan başlık .

salca

azminden dolayı hak ettiğini düşündüğümüz moderatörlük mevkisini 3.cü sahıslardan duymamıza rağmen şirket olarak *tebrik eder sözlüğe hayırlı olmasını dileriz. (bkz: çiçeği burnunda mod)

her ayın 15 i

30 gün çeken ayların tam yarısıdır, bazı firma faturaları ve kredi kartları için son ödeme günüdür.

anlat bana nedir ask

tanımı kelimelere dökülemeyecek kadar değişken ve kişiye ancak ve ancak başına geldiği zaman ne olacağını anlayacağı şeklinde cevabı olan soru.