1. 1.
  sevgililer gununde sevgilisi olmayan insanın biricik sevgilisi olan ilaclar
  7 -2 ... sazan
 2. 2.
  sakinleştirmeye, uyuşturmaya yarayan ilaçlar. etkisi geçtiğinde seni depresyona sokan meseleler hallolmadıysa başa dönersin. yani tekrar içersin aynı hapları. hiç başlamamak en iyisidir.
  6 -1 ... palta
 3. 3.
  kesinlikle kullanılmaması gereken ilaç çeşitlerine verilen isim
  7 -3 ... yandesk
 4. 4.
  Antidepresan tedavisinde verilecek antidepresan önemlidir

  Mao türevleri sosyalistleri
  Trisiklik ve tetrasiklikler türevleri beyni belden aşağıda olanları
  SNRI ve SNRI türevleri lar ise sıradan yurdum insanlarını tedavi eder.
  6 -3 ... sex pistols
 5. 5.
  400 mg xanax depresyonun en kesin cözümüdür,yürüyen bir ceset haline gelseniz bile beyniniz uyustugu için dünya umrunuzda olmaz.
  8 -1 ... karpuzkabugu
 6. 6.
  400 mg gramı bildigimiz antibiyotik mg'ı ile karıstırmamak gerekir, bu derece anti depresan ilaçlar, yalnızca yeşil recete ile satılır ve sadece saglık bakanlıgının satma yetkisi verdigi eczanelerde bulunur ve doktor kontrolünde kullanılır, bu tarz agır depresan ilaçlar ve türevlerini kullandıgınızda yanında gevşetici soft tampon ilaçlarda kullanmak zorunludur yoksa ya ceneniz kitlenir yada dilinizi yutarsınız kasılmaktan.
  xanax ve yüksek dozajdaki depresanlar cok agır vakalrın tedavisinde kullanılır, agır şizofren, majör depresyon bu durumlar arasında gösterilebilir.
  5 -1 ... karpuzkabugu
 7. 7.
  depresyon tedavisinde kullanılan ilaçların genel adıdır. bu tür ilaçlar kişinin düşünce akışını durdurarak uykuya yol açmakta ve böylece kişi rahatlamaktadır. doktor kontrolü altında kullanılmalıdır.
  6 -2 ... jassemine
 8. 8.
  (bkz: passiflora)
  (bkz: optalidon)
  3 ... lazy pigeon
 9. 9.
  bu ilaçların en büyük dezavantajı; sadece kullanıldığı zaman süresince insanı iyileştirmesi, kullanımı kesildiği an insanın tekrar eski, olumsuz haline dönmesidir.
  4 -3 ... asiti kaçmış kola
 10. 10.
  (bkz: anafranil)
  (bkz: laroxyl)
  (bkz: norofren)
  1 ... alas