bugün

sevgililer gununde sevgilisi olmayan insanın biricik sevgilisi olan ilaclar
sakinleştirmeye, uyuşturmaya yarayan ilaçlar. etkisi geçtiğinde seni depresyona sokan meseleler hallolmadıysa başa dönersin. yani tekrar içersin aynı hapları. hiç başlamamak en iyisidir.
kesinlikle kullanılmaması gereken ilaç çeşitlerine verilen isim
Antidepresan tedavisinde verilecek antidepresan önemlidir

Mao türevleri sosyalistleri
Trisiklik ve tetrasiklikler türevleri beyni belden aşağıda olanları
SNRI ve SNRI türevleri lar ise sıradan yurdum insanlarını tedavi eder.
400 mg xanax depresyonun en kesin cözümüdür,yürüyen bir ceset haline gelseniz bile beyniniz uyustugu için dünya umrunuzda olmaz.
400 mg gramı bildigimiz antibiyotik mg'ı ile karıstırmamak gerekir, bu derece anti depresan ilaçlar, yalnızca yeşil recete ile satılır ve sadece saglık bakanlıgının satma yetkisi verdigi eczanelerde bulunur ve doktor kontrolünde kullanılır, bu tarz agır depresan ilaçlar ve türevlerini kullandıgınızda yanında gevşetici soft tampon ilaçlarda kullanmak zorunludur yoksa ya ceneniz kitlenir yada dilinizi yutarsınız kasılmaktan.
xanax ve yüksek dozajdaki depresanlar cok agır vakalrın tedavisinde kullanılır, agır şizofren, majör depresyon bu durumlar arasında gösterilebilir.
depresyon tedavisinde kullanılan ilaçların genel adıdır. bu tür ilaçlar kişinin düşünce akışını durdurarak uykuya yol açmakta ve böylece kişi rahatlamaktadır. doktor kontrolü altında kullanılmalıdır.
(bkz: passiflora)
(bkz: optalidon)
bu ilaçların en büyük dezavantajı; sadece kullanıldığı zaman süresince insanı iyileştirmesi, kullanımı kesildiği an insanın tekrar eski, olumsuz haline dönmesidir.
(bkz: anafranil)
(bkz: laroxyl)
(bkz: norofren)
depresif semptomlarin siddetine ve suresine gore karar verilmesi gereken, ama ciddi semptomlarin soz konusu oldugu tablolarda, kisinin toparlanmasina cok anlamli bir katkida bulunan, bulunabilen yardimci mudahale.
ayrica, kullanan kiside gizli bir psikoz olmasi durumunda, psikozu patlatabilecek, psikotik semptomlari ortaya cikarabilecek tehlikeli silah. bazen psikotik tabloyu gormek icin hunharca kullaniliyor.. anlamak mumkun degil.
hiçbir psikolojik rahatsızlığa tedavi niyetine katkıda bulunmaz. sadece bu rahatsızlığı, ya da kişinin depresif bir halet-i ruhiyeye bürünmesini geçici bir an için dondurur. antidepresan sıfatındaki ilaç kullanıldıktan sonra ya da kullanılmaktayken geçici bir mutluluk kaplar bünyeyi. bunun en önemli sebebi de yine psikolojiktir; çünkü ilacı kullanmakta olan kişi, bunun kendisini "iyileştiriceğine" inanır ve çevresindekiler, doktoru, vs. tarafından da bu yargıya tutunması sağlanır.

antidepresan niteliğindeki ilaçlar toplumun genel yapısı içinde "farklı" kalan bireyleri düzleştirmeye, * kişinin içinde bulunduğu toplumu oluşturan çoğunluğun genel beğenilerine, ilgi alanlarına ve sıradanlığına ayak uydurmasını sağlamaktan başka bir işe yaramaz. aldatıcı şeylerdir bu antidepresanlar. uzun süreler boyunca insanlara kullanmaları salık verilir, çünkü ancak bu uzun ve düzenli kullanım dönemi sonunda ilacın gerçek etkisini verebileceği söylenir. aslında antidepresan kullanmaya başlayanların en ciddi sıkıntısı da bu noktaya denk gelir: "yaşamak istemem artık aranızda, eğitilmiş köpekler, doymak bilmez maymunlar" modundan, "hepimiz kardeşiz, a bugün 30 ağustos, hadi evin penceresine bir türk bayrağı asalım çabucak," ya da "yaw geçen programda seda sayan nası kavga etti dimi o adamla, vs." konumuna geçebilmek, bu kişiler için fazlasıyla uzun bir zaman olarak belirir. bu antidepresanların uzun süre kullanılma zorunluluğu da bu mevzuya tekabül eder.

son olarak; bir insan asla ve asla değişmez, sadece o insanın yaşama standartları ya da biçimi değişir. yani kanımca kimse kimseyi değiştiremez. antidepresan denen şey ise, hayatla arasına soğukluk giren bireye verilen "psikolojik" bir çıkış kapısı umududur. yani her şey yine o kişinin hayatı böyle kabullenebilme yetisine ve yaşama kararlılığına bağlıdır.

antidepresan; kandırmacadan ve hayatı ertelemekten başka bir şey değildir.
bulunulan ortam dar geldiğinde ortamı genişletmeye yarayan, biraz ağız kuruluğu yapsa da iş gören ilaç.derin düşünmeyi engellediği için kişiyi kafayı yemekten alıkoymaktadır.
prozac seroxat fulsac gibi depresyon tedavisinde kullanılan ilaçlar.
iyive geliştirilerek mutluluk haplarına dönüşmelerini beklediğim küçük şeylerdir.
tugba ekinci'nin antidepresyon diye tanımladıgı ilac . *
Anti-Depresyon. Bileşik kelimedir. Depresyonu yatıştırır.

(bkz: Anti-Virüs)
(bkz: Anti-Spy)
her ne kadar sakarin gibi gözüksede içildiğinde etrafındaki tüm insalara gülümseyeceniz kesindir. hergün kullanıldığında vücutta uyuşukluğa sebep olur. her yerde uyuma isteği ve zor uyanma problemleri ile bünyeyi zayıflatır.
Depresyonu önleyici veya tedavi edici maddedir.
(bkz: antidepresan ilaç)
(bkz: kanka)
bazen son çaredir.zararı sigaradan fazla değildir.en tatlısı çikolatadır.
(bkz: prozac toplumu)
dün itibariyle yeniden doğmuş, iyi ki var dedirten nadide insanlardan bir tanesi. sevgimle ara sıra boğacak kadar çok üstüne gittiğim, bünyemde durup durup sarılıp sıkma isteği uyandıran, ölümü bu nedenle de benim yüzümden olacak (bkz: severken öldürmek), aynı sıralarada dirsek çürüttüğüm, en güzel anlarımı birlikte yaşadığım, insan ötesi, fantazi insanı lakabını hiç mi hiç hak etmeyen * * *, zaten o lakabın da hakkını veremeyen *, saf mı saf, temiz mi temiz, çalışkan mı çalışkan *, aklıma gelen tüm güzel sıfatlarla bile tanımlayamayacağım nitelikteki sözlük kullanıcısı, sözlük ortamlarının yeni ismi, aranan kan, çift bedendeki tek yürek, bi tane.
sözlüğün amacını ve formatını bir türlü anlamamış, sözlüğe bir türlü ısınamamış, naçar insan.