bugün

Etkili sayılabilecek bir antidepresan.
prozac muadili. etkileri prozac gibidir fakat yan etkileri daha fazladır. * yan etkilerinde uykusuzluk, el titremesi, kilo kaybı yapar.
avusturyada kullanılan yaygın bir köpek ismi.
çoğu petshop da bu ismi kullanılır.
birden fazla alındığı takdirde sizi yedi kat göğün üzerinde hissettirir.
tam 1 hafta boyunca hiçbir etki göstermeyen, 8. günde tüm yan etkilerini en ağır şekilde hissettiren ve sonrasında alma nedeninizi ortadan kaldırmaya başlayan, ölümden döndüren antidepresan.
hiçbir işe yaramayan ve deli gibi acıktıran antidepresan. hani iştah kapatacaktı?

günler sonra gelen edit: işe yarıyorsun dostum.
hafif depresyon ilacı.
psikiyatriste dikkat eksikliği hastalığım var dedim gitti bunu verdi.
2 hafta deneyeceğim eğer işe yaramazsa karaborsa bulup concerta alacağım.
Oldukça etkili bir antidepresan ilacıdır. iyi kafa yapar.
1.5 yıllık aranın ardından tekrar kullanmaya başladığım ilaç. Siz siz olun kendi başınıza, doktora sormadan ilaç kullanmayın
Kafayı rahat tutmak için kullandığım ilaç.

Düzenli kullanılırsa etkilidir.
düzenli kullanmadım. 2 aldım bazen tek seferde. bazen gün içinde 3 aldım duruma göre kendi reçetemi yazıyorum resmen. ama yanlış tabii.

bende anlamsız gülmelere sebep oluyor bu zımbırtı. gülüyorsun yani.
Biraz önce ilk defa kullandığım ilaç. Sabahtan tok karna bir adet şeklinde içmemi söyledi doktor. Prozac yerine yazdı. Bakalım bana iyi gelecek mi. Kullandıkça yazarım .

Aklımdaki düşünceler hiç gitmedi. Bi tane içtikten iki saat sonra bi tane daha ictim. Acayip uyku yaptı Şuan kafamı kaldıramıyorum. Ancak hala depresifim bunalımdayım.
az önce başladığım ilaçtır. piskiyatri doktorum, kekelemeni azaltacak ve unutkanlık sorununu zçözecek demişti. bayağa taknıtılı birisiyim. ama takıntı bensiz bende takıntısız yaşayamam. bir deniyim bakayım eğer çok fazla umursamaz olursam ilacı bırakıcam. ama bu sene ygs var derslerime etkisi olursa bu 2, 3 sene kullanırım. 

edit yapıcam 3, 4 hafta sonra.
Bir üste ki entry benim.

+'ları.

Akşam hiç birşey düşünmeden uyuman.
Herşeye siktir et demen.
Birşeyin üstünde çok duramaman.
Mutlu oluyorsun azcık.

-'leri.
Akşam hayal kuramadan uyumaya alışmamışım.
Çok uyku getiryor. Derste başımı kaldıramıyorum.
Düşünme yetini kaybediyorsun.
Hiç birşey yapasın gelmiyor.
Hafızamda hiç birşey kalmıyor.
3 gün önce gördüğüm arkadaşımın ismini unuttum.

Beni ben yapan herşeyi aldı 2 hafta daha kullanıcam sonra hasteneye gidicem. Enerji ilacı veya hafıza iyileştirme ilacı var ise felan onları versin. Cidden ygs dönemindeyiz. (Ygs'de kalmadı ki aq.) ders çalışma isteğim "0" odaklanamıyorum.

Biraz odaklanıyorum anlamadığım zaman diyorum siktir et eve gidince internetten video izlerim. Eve gidince izlemiyorum ve çalışmıyorum.

Başlamayı düşünen varsa başlamasın.

Zayıflama, iştah kaybı hiç birşey olmadı. Ama acayip uykum var.

Şu anda dersin ortasındayız kafam masada alttan yaxıyorum ve uyucam siz düşünün artık.

Hadi iyi geceler.

Edit: içmeyin kesinlikle. Kendinizde ben böyleyim dediğiniz herşey gidiyor. Harbiden algılama oranınız azalıyor. Yani mallaşıyorsunuz.

2019 ekim Edit:

Buna başladığımdan sonra değiştim o siktir et demeler alışkanlık haline geldi. Ders çalışırdım felan filan şuan sıfırım. Çok ciddi söylüyorum lise son sınıftan sonra h bir şeye odaklanamama başladı. (Tek suö bunun değil. instagram, youtube v.b uygulamalar büyük etken.) Yani siz yinede içmeyin.
üç gün önce başladım. hiçbir şeyi takmıyorum. takıntılarım konusunda işe yarıyor yani ama ders çalışmama izin vermiyor. üniversite sınavına ikinci kez hazırlanan biri olarak aradığım bir özellik değildi. bende unutkanlık yaptı. doktora zaten unutkanlığımın çok arttığını söylemiştim artık isimleri bile unutuyorum. üç günde bu kadar etki etmesi umarım psikolojiktir.
güncel Önemli Başlıklar