bugün

Bir sozluk yazari.
kullanıcı adını yazarken klavyenin azizliğine uğradığını düşündüğüm yazar.

(bkz: balta)
trabzonspor un on numarası, süper başlıklar açan, entryleri kayda değer olan yazar.
siyasi görüşlerini son derece beğendiğim ve "niçin sözlükte böyle yazarlar fazla yok" diye serzenişte bulunduğum yazar.
siyasete atılsa cidden direk oyumu vereceğim yazardır...
Diğer sözlükten yazar arkadaşım.iyi bir yazardır kendileri private sözlük hazımsızlık çekmiştir bu yüzden.
an itibari ile 1000. entrysini kendi isminin altına giren yazardır.
an itibariyle 1000. entrysini kutladıgım, sozlugun renklerinden birisi olan ve inandıklarını en demokratik sekilde savunan yazar. devamını bekliyoruz ve tavsiye ediyoruz.
genelde aynı entry ler altına yazdıgımız yazar.. kendısını ıkı gundur farkettım ama yazılarıyla benı cıdden gulduren yazar.. degısık yaklasımı taktıre deger yazardır..
sözlükte her daim bulunmasının şart olduğunu düşündüğüm,saygı duyulası,taktir edilesi yazar...
an itibariyle* kendisinden özür dilediğim yazardır; çünkü 1000. entrysini yeni görmüşümdür, kutlu olsundur.
piyasadaki sözlüklerin (ekşi hariç) hepsinin müdavimi olan, ekşiyede üyelik bulsa parayla üye olacağını düşündüğüm, gecesini gündüzüne katarak ve maaşının yarısını internet cafelere vererek sözlükleri ve bilgi paylaşımını artırmaya çalışan, sözlük okuyorum demek yerine hayatı okuyorum diyen sözlük hastası olmuş ve geçmiş olsun demek istediğim yazar..
200 milyonu gözden çıkarmasına rağmen kendi boyutlarında kuzu bulamayan hüzünlü ve S beden yazar
humanist ve entellektüel...
ankara'nin en cok istanbul'a donusunu seven yazar.
bir şans eseri mahalledaş olduğumu anladığım tecrübeli yazar.
birbir entrylerini okudugum ve kafa yapısını,ideolojisini takdir ettiğim yazar ..
özellikle bu günlerde türkiye cumhuriyeti devleti nin ihtiyacı olan gerçek vatandaşlardan.
iki taraftan da** hemşerim olan yazar**. bi de özel mesajlarda "swh" ları yıldızlı bkz şeklinde vermemesini istediğim yazardır.***

edit: otomatik oluyomuş. o zaman (bkz: swh) şeklinde yapsın. (bkz: swh) gibi.
hos sohbet, abi gibi bir abi.
Sigarasını paylaşan yazar.*
her ne kadar uludag istanbul kaynasalim zirvesi'nde yan yana oturup uzun uzun sohbet etme imkanını saağlayamadıysak da, aynı mahallenin sakinleri olmamızın avantajını kullanarak bunu telafi edebileceğim abimiz. *
-daha önce nasıl oldu da yazmayı unuttum dediğim(bu cümleyi asla kullanmam sanıyordum ama sanırım kullanmak zorundayım),
-büyük bir nezaket sahibi,
-dürüst,
-samimi,
-görüşlerini kimseden çekinmeden belirten,
-anlayış sahibi,
-önyargı sahibi olmayan,
-hayatın güzel yönlerini görmesini istediğim sözlük yazarı.
gıcıklığımı üzerine çekmiş yazar.yahu gidiyoruz hala sevmem hala sevmem.bu nasıl bir kindir kardeşim. birde o kadar üfürüyo halbukisi böyle ensesine vur ekmeğini al gibi mülayim.sakin.pek bi sevecen.daha bi kıl oluyorum arkadaş...
aklına gelenin dilinde oldugu çok açık sözlü yazardır.Ayrıca trabzonsporludur.Tanıdıgıma menmun oldugum kişidir.Bide aramızda***
birçok ortak noktamızın olduğu, ütopik bir ankara zirvesi planları kurduğumuz, sözlükte en çok tanışmak istediğim yazarlardan biridir.
hörmetlerimi sundugum yazar.
fikirlerini* düzgünce ifade edebilen, sözlüğün en iyi yazarlarından biri...
turkcell kurulmadan 3 gün önce şirketin kapısında kamp kuran yazardır. şirket açılır açılmaz, kurdele kesilir kesilmez "açılın huleeeeyn" nidalarıyla binadan içeri girmiş ve ilk numaralardan birisini almıştır. (bkz: 0 532)
muhabbet insanı.
30 nisan ankara zirvelerinde tanısma fırsatı buldugum yazardır. kendısı, zirve boyunca 2 lt kadar meyve suyu 2 bardak cay 1 fincan kahve ve 1 tas aspava cacıgı ıcerek kırılması guc bır rekora ımza atmıstır. muhendistir *.. *. yazılarını severek okuyup, oylamaktayımdır.
3 aydır muhabbetim olmasına rağmen ilk defa ankara kaynaşalım zirvesinde yüz yüze görüştüğüm yazardır. ama bundan sonra sürekli görüşeceğizdir. delikanlıdır, yerine göre ağırdır, çok ince ve komik espriler yapar, adam gibi adamdır. sözlüğün bana kazandırdığı en büyük değerlerdendir.
adının altına yazılanlar okunduğunda ''merak edilesi insan'' denilesi yazar.
fikir uyuşmazlıklarında, kendisine yapılan haksızlıklarda bile anlayışından, kibarlığından hiçbir şey kaybetmeyen değerli yazar.
üçüncü sayfan ben olayım istediğim yazardır. "naylon şeftali"yi literatürümüze kazandırmış dosttur.
muhabbeti çok iyi olan ,zirveye meyve sularıyla damga vuran ,orjinal bir yazardır.
kısacası ve özcesi;tadundan yinmeyip,yanında yatılası yazardır kendileri.Saygıda da kusur edilmemesi siddetle tavsiye edilir..***
neselı mı neselı muhabbetıne doyum olmayan yazardır. *
insanın aklında "delikanlı" imajı çizen yazar. Konuşmalarından, hal hatır sormalarından insanda iyi bi intibaa bırakıyo. Allah uzun ömürler versin.
savunduğu değerlerin arkasında canı pahasına da olsa durabilecek karizmatik, karakterli insan.
güven.
muhabbet, insan, adam.
ankara'yı satma planları yapan, satıcı yazardır. artık sensiz ne aspavaların, ne randomların ne de starbucksların tadı olcak be dostum.. yine de "adam"dır, unutmaz dostlarını, gelir yine bu taraflara..
hakkında bu kadar entry girilmeyince sözlüğü azalttı* sandığım yazardır.*
sirf kendisi icin haftaici bir ankara zirvesi duzenleyecegimiz yazardir. * * * sozlukte ilk dikkatimi ceken yazar olmustur ayrica kendisi, neyse ki saygili ve iyi niyetli bir insan oldugunu cozmem pek de uzun surmedi...*
Siyasi görüşlerini beğendiğim yazardır. En azından adil olmaya çalışıyor.
kral yazar,seviyorum onu...
milliyetçi abi,iyi ki var...
sözlüğün delikanlı yazarları sıralamasında burun farkıyla* önde olan yazar.
karpuzkabuğu ankara çubuk barajı'na düştü zirvesi'nde tanıma fırsatı bulduğum,sohbeti keyifli ve içten bir yazar.
seçimler yaklaşıyor diyerekten adaylığını beklediğim yazar...*
milliyetçi ittifakın yeni neferi...*
Sözlükte birçok konuda aynı görüşü paylaştığımız,düşünceleriyle beni yalnız bırakmayan,birçok kişinin saçmaladığı konularda yazılarıyla sözlük için iyi bir yazar olduğunu kanıtlayan çok sevdiğim dostum.