bugün

ankara zirvesinde tanistigim ve cok sevdigim yazardir. kendisi ankara dan mumkun oldukca uzaklasma planlari yapiyordur bu ara, aman ha ozletme kendini diyoruz...
alemin kralı, delikanlı yazar. "dostluk" deyince akla ilk gelen. kimsenin arkadasından konusmayan, huzur veren insan.
cizgili takımı kapıda bekleyen korumaları,06 plt 06 plakalı jeepi olan derin yazar.
şu sözlükte ilk samimi olduğum kişi. "naber dayıoğlu?"'yla başlayan, içten ve anadolu insanı gibi sıcak sohbetiyle kendisini sevdirmeyi başarmıştır. delikanlıdır, harbi adamdır. ortama yaranmak için bazı değerlerinden vazgeçmeyi aklından bile geçirmez. tartışmayı bilen, nazik, efendidir. yalnız istanbul'a gelecem diyip gelmeyip satış üzerine satış yapmıştır. neyse bir ara görüşürüz. ok?? k.i.b. bye.

(bkz: entrynin sonuna doğru saçmalamak)
hemen hemen bütün konularda aynı düşünceleri paylaştığım yazarlardan biri. araştırmacı, seviyeli, düşünceli ve saygı, sevgi, hoşgörü çerçevesinin dışına çıkmayan kaliteli insanlardan bir tanesi. entrylerindeki üslubunu ise tartışmaya hatta yazmaya gerek yoktur.
aynı görüşte olmayan, hatta taban tabana zıt görüşte olan insanlarla bile çok iyi anlaşan insandır. demek ki adam olunca oluyormuş.
Genç yazarlardan desteğini ve yardımını esirgmeyen iyilerin dostu kötülerin amansız düşmanı.ailecek beğeni ile okunan yazar.
aylar aylar önce sözlüğe girer girmez bana ayar veren, ancak "böle olcaksa herkesten keşke ayar yesem" dediğim dostum.
artık kur şu partiyi dediğim yazar abim..

(bkz: vaktidir)
abudik gubidik entryler girmek yerine adam gibi(!) yazan,türkiye gerçeklerini bilen , dört dörtlük bir yazar.canı gönülden tebrik ediyorum kendisini.
birgün rüyamda görüp hayırdır inşallah diyip tanıştığım, iyiki de tanışmışım dediğim, ankara zirvelerinin aranılan ismi. tüm çabalara rağmen ankara'yı bir türlü sevdiremediğimiz ve sonunda bir şekilde kaçış yolunu bulan kaliteli yazar.
**sözlükte girdiği bilgi entrylerine bir de yorumunu katınca tadından okunmaya kıyılamayan nadide yazarlardan birisi.*
su katılmış türk milliyetçisi. *
sözlüğe girmekten arkadaşlarına zaman ayıramayan, eve gelip bilgisayar başına oturup sabahlara kadar entry giren ve entryleri bitince de çekip giden hayırsız yazardır. biz ev halkı olarak yazar palta değil arkadaş paltayı istemekteyizdir. en kısa zamanda sözlük bağımlılığından kurtulması dileğiyle.
(bkz: evine dön palta)
(bkz: çocukların aç palta)
isminin altındaki 100. entry yi girme hakkını arkadaşı olarak kendimde gördüğüm yazardır. yazdıkları roman olmuştur. yeter artıktır..
dostum, kankam, kardeşten ötemdir. şşiiiişşşt çaktırmadan sandelyeye yanaş.
birçok entry'si ile gönlümü feth etmiş yazar.
uludag sözlüğe üye olmadan önce de okuyup takip ettiğim yazarlardan biri. ülkesini seven ve değerini bilen yazar.
büyük bir zevkle okuduğum her entrynin altında nickini gördüğüm yazar.
iyi yazar takdir ettiğimiz arkadaşımız.
tuğla üstüne tuğla koyma ustası, bir de loca kuracakmış dünyayı ele geçirecekmiş, yaşasın ameleler birliği diye bağıran tip. (bkz: ben bugun bunu gördüm) saygıdeğer insan.
herkes gibi savunduğu fikirleri ve düşünceleri olan, bunların arkasında da sonuna kadar duran ve bunu yaparken saygısını eksiltmeyen yazardır.
entryleri ile bana her zaman ''bu adamla aynı kafadayız haa'' dedirtmeyi başarmış , dolayısıyla kendi adıma hiçbir zaman kötüleyecek bir entysini bulamadığım, düşüncededaş *yazar arkadaşımdır.
(bkz: sizin gibi gençleri msn listemizde görmek isteriz) *
tüm söylediklerinin altına imzamı atabileceğim , derin düşünen söylemekten çekinmeyen,kaliteli söylemleri ile kendi tiryakilerini yaratan takdir edilesi takdir etmekten kaçınmayan değerli bi o kadar sıkılgan yazar. * **
ne demek istediğini ısrarla anlamak istemeyenlere rağmen beyinsizlere doğruları öğretmeye,göstermeye çalışan abim.