bugün

ilk çıkışını fi tarihinde "yakarım roma'yı da yakarım" diyerek yapmış şarkıcı.
tutamıyorum zamanı adlı şarkısının akustik versiyonuyla istesek abi kardeş* çok da güzel müzik yapabilirizi gösteren popçu.
"yahu çevrende hep mi güzel hatun var senin" denilesi şarkıcı.
Bu adamın bide aşkım aşkım diye bi şarkısı var ud, kanun versiyonu koparıyo insanı..
evrim geçiren şarkıcılarımızdan.
ilk çıktığı zamanki haliyle uzaktan yakından alakası yoktur.
hakikaten de evrim geçirmiştir.
nerde kaldı o uzun saçlar.. * *
kaliteli pop müzük yapanlar listesine girecek birkaç isimden biridir.
yakışıklılığının doruklarına ulaşmış başarılı sanatçı.
dün gece yine dinlemeye gittiğim yeni albümünden parçalar seslendiren.şu ana kadar sahnede detone olmadığını gördüğüm sanatçı.

(bkz: festival)
bir zamanların efendi geçinen popçusu.sonradan libidosuna söz geçiremeyerek karıya kıza dalmıştır.
canlı performanslarını çok başarılı bulduğum müzisyen bir aileden gelen kaliteli bir popçu.
(bkz: baş harfı ben)
izlemeye gidip eğlenmeden dönülmesi imkansız olan "türkçe sözlü hafif batı müziği" san'atçısı
son albümüyle yine adından söz ettireceğini düşündüğüm mükemmel gitar çalan sanatçı

(bkz: baş harfi ben)
(bkz: ara beni lütfen)
kenan olunmaz kenan doğulur iğrenç esprisine ilham kaynağı olmuş kişi kurum kuruluş .
son albümü dinlemeye değer, çakkıdı diye kıpır kıpır bir şarkısı olan, konserlerinde gerçekten tempoyu hiç düşürmeden çok eğlendiren sanatçı.
iyi bir 'tam' albümü daha dinleyicilere sunmus kisidir.
ozan dogulu'nun biraderi
asLında yapmak istediği çok farkLı şeyLer.ama piyasa uğruna bu yapıtLarında vazgeçiyor.yinede pop müziğine kaLiteLi şarkıLar bırakıyor.yapmak istediği şeyLeri 6.5 aLbümünde yapmıştır.gözLerden yaş geLmesine sebebiyet vermişdir.birde bunun abisi vardır ki türkiyenin en iyi müzisyenLeri arasındadır.
son çıkardığı albümüyle sesini fazlasıyla duyuran özellikle de çakkıdı parçası ve ona çektigi klibiyle dikkatleri üzerine çeken sanatçımızdır.
Birbirinin benzeri melodiler üzerine saçma sapan sözler koyup "albüm" çıkaranların içinde farkı ve kalitesi ile göze çarpan ve ilk günden bugüne kendini de müziğini de geliştirmek için büyük çaba harcayan,bu çabanın da sonuçlarını alan müzisyendir.Sahnedeki performansı ise ayrıca takdire değerdir.
malatyalı pop müzik sanatçısı.son zamanlarda çıkarmış olduğu çakkıdı şarkısıyla yeri göğü inleten sanatçı.hatta bazı şarkıları türk pop tarihinde yer edinmiş sanatçı.
Müzisyen Yurdaer Doğulu'nun oğlu.
piyasada adı ve soyadıyla yer almasına rağmen tikky çevrelerce sadece "kenan" olarak telaffuz edilen ve "kenan'ın sahnesi çok iyiiii,eğlendiriyoooo" ifadesinde özne olan türk pop müzisyeni.
çakkıdı isimli şarkısının klibinde pek bi sevimli görünen, giydiği tişörtlere hasta olduğum, kim tasarladıysa onları söylesin ben de sevgilime alıp giydireceğim dediğim güzel şarkılar yapabilme potansiyeline sahip şarkıcı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar