1. 1.
  iznik gölüne kıyısı olan ilçe.
  1 ... hendrix
 2. 2.
  Nüfusumun bağlı olduğu yerdir.Çocukluğumda her bayram uğradığım sevimsiz bir Anadolu ilçesidir.Bursa yolu üzerinde bulunur.iznik Gölü'ne yakın olması Orhangazi'nin tek iyi yönüdür.Bir de meşhur bir köftecisi vardır.
  1 -1 ... mavi
 3. 3.
  (bkz: orhangazi lisesi)
  ... gunnbjorn
 4. 4.
  Orhangazi belediyesinin web sitesindeki fotoğraflar için:
  http://www.orhangazi.bel.tr/foto_galeri.htm
  ... expert16
 5. 5.
  oranlara bakıldığında birkaç yıl önce en çok göç alan yerlerden biri olduğu ortaya çıkmıştı. buna bağlı olarak suç oranı yükselmiş, kız arkadaşınızla yanyana gezemeyeceğiniz bir hal almıştır. özlemek mi? saçmalamayın.
  1 ... avedis
 6. 6.
  (bkz: iznik 40 km)
  ... hendrix
 7. 7.
  bünyesinde son 5-6 senede psikopat cinayetler işlenen ilçe.
  2 ... avedis
 8. 8.
  dusunsene orhangazi'ye geldiniz, nereye gidersiniz. bence yol yakinken yalova'ya veya gemlik'e, olmadi bursa'ya gidin. sokaklar her zaman cok kalabalikken bu ilcede, hic bir sosyal aktivite yok. hatta bir cay icilecek yer bile. demeyin bana simdi 'incir', 'gunbatimi' falan. siradan adamlarin gittigi, o eski kiraathane olmasa da, cay kahvehanelerine gidin daha iyi. bence bu nufuslu (65 bin olur cok yakinda) bir ilcede, bir arkadasinla oturup sohbet edecegin hafif nezih bir yer olmamasi cok vahim.
  3 ... kani ronik
 9. 9.
  iki ay kadardir bir sinemaya da sahip olan bursa'nin emerging ilcesi. secim oncesi bari biraz daha butce ayrilip, biraz daha borclanilsa da, biseyler daha olsa.
  2 ... kani ronik
 10. 10.
  yenikapi guzelyali feribot seferleri için yakında idonun bünyesine katılacak olan büyük feribot
  ... phial