bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    et severler arasında oldukça meşhur olan bir restoran. istanbul etilerde 2010'da açılan ilk şubesinden sonra 2012 yılında doğuş grubu tarfından alınmıştır. ankaradaki şubesi yakında sheraton otelin karşısına açılacakmış.

edit: bunu eksileyen dana kim çok merak ettim.
    31 -75 ... malumat furus
  2. 2.
    (bkz: jerry stackhouse)'ın idman aralarında uğradığını düşündüğüm restorant.
    4 -1 ... stigmata yasayan musluman
  3. 3.
    günaydın'dan ayrılarak doğan bir "etçi". kesinlikle istanbul'un en lezzetlisi. doğuş aldıktan sonra hiç gitmemiş oluyorum anladığım kadarıyla ancak bir ödün vereceklerini de sanmam. pahalı olmakla birlikte fiyat/performans açısından emsallerinden farklı olduğunu düşünmüyorum, elbette iyi et abd ya da japonya'daki gibi ucuza gitmiyor cennet vatanda. misal şaşlık hususunda gayet iyi iş çıkaran tahtasaray'ı yaya bırakır, atası günaydın'dan net bir şekilde önde. kafes de harika ama en pahalı ürünleri olsa gerek. tek kusuru kalabalık günlerde servis kalitesi ve oturma düzeni. lezzet turizmi için dünya çapında bir durak olabileceğini düşünüyorum.
    4 ... antimatter
  4. 4.
    Bir burger steakhouse degildir.
    2 -9 ... hep almak istediim nick
  5. 5.
    son zamanlarda sikca gundeme gelen bir et lokantasi.

basliginin acilmamis olmasi alayimizin fakir oldugu gercegini yuzume carpmistir.*
    20 -2 ... zubizarett
  6. 6.
    (bkz: necas et) olsa daha hoş dururmuş. isim annesi ya da babası kim acaba?
    10 -1 ... bright light
  7. 7.
    http://www.focushaber.com...-yakisikli-kasap-g-3626/1
    erkeklerin kadınlara karşı hissettiklerini danalara karşı hissettiğini söyleyen şahsiyet..
    Bizim görgüsüz takımı da gidip orada et yemeyi,yemese de yediğini söylemeyi pek sever.
    Adam bildiğiniz reklamasyon çalışması harikasıdır o kadar..
    yoksa Fatih'te,Beyoğlu'nda ya da istanbul'un çeşiti yerlerinde çok daha lezzetlisini yersiniz ve hiçbiri danaya karşı kadına beslediği hisleri beslemez..
    5 ... mavi
  8. 8.
    Wireless şifresi "nusretnysteak".
    12 -1 ... carbonara
  9. 9.
    sosyal statü ayracı imiş kendileri.
    8 ... fevercik
  10. 10.
    palmarina bodrum'a da açılacakmış...
    2 ... maussollos