bugün

dünya çapında 17 şehirde faaliyet gösteriyor. Önümüzdeki dönemde Roma, Atina, Sao Paulo ve Mexico City'nin yanı sıra Çin odaklı Uzak Doğu'da da yeni restoranlar açmayı hedefliyor.
bos beles herıf ya kara kuru
arabsitan da subeleri olan cakma milliyetci kasabimiz ölü taklidi yapiyor.
"evlerden ırak" denilesi tiplerdendir.
şampiyonlar ligi finalinde kupa töreninde yine futbolculara salça olacaktır.
kim ne derse desin büyük başarı hikayesi. adam kasap çırağı iken ne olacaktı? köprü mü yapacaktı, uzaya mı çıkacaktı, kansere çare mi bulacaktı. et lokantalarının piri oldu ne yapsın.

tamam adam sapıtmış olabilir, acayip şekillere bürünmüş olabilir fakat normaldir. o şöhreti, parayı yakalayacak çoğu insan delirirdi, o da delirdi.

negatif manada eleştirilmesi çok ama çok anlamsız. adamın amacı şov ve alanında bir ilk. sadece biz alışkın değiliz. nimeti yerden alıp kaldırıp öpen bir toplumdan böyle et tokatlayan bir adamın çıkması garibimize gitti sadece, hepsi bu.

bir de toplum olarak başarılı ve hedefine ulaşmış insanları sevmeyiz biz. en başta kendi çevremizdekileri yadırgarız, kıskancız, hasetçiyiz. bırakın adamı, şovunu yapsın, yakışıyor o'na.
normal bir lokantada hesap öderken artık o hissi yaşıyoruz. gitmeye gerek yok.
sırf merak ettiğim için 2-3 kez gittiğim mekan. bir numarası yok...
bir arkadaşım "oraya gideceğime karıya giderim, orada bile et daha ucuz." demişti. hayvan herif.

Hahahahahahahaha.
Us open dan ban yemiş.

https://twitter.com/openc...;t=SboImhcCTYpLrefyxnFMVQ

işte böyle param var diye kural kaide tanımazsan böyle yaparlar.
görsel
görsel
(bkz: #45193626) güzel dalga geçmiş herif.
görsel
ingiliz komedyen Munya Chawa son videosunda Nusret'i taklit etti

230 bin dolar nedir ki, 6 porsiyon biftek parası...
görsel
milletin parası var zengin ve damağına düşkün ki gidiyor. eleştirenlere hiç anlam veremiyorum. aylık geliri 100bin tlnin üzerinde olan insanlar gidip de senin benim gibi tavuk döner veya mc donaldstan hamburger yiyecek değiller ya? parası olup da ucuz yerlerde yiyene de var yemez, parasını yemesini bilmiyor derler bu seferde.
eryuzunde fesadi bozgunculugu vasatligi bencilligi acgozlulugu sosyal medya yoluyla yayan adamlardan bir tanesidir.
bu nusret denilen adam ve bunun gibiler yuzunden insanlar ete tapar hale geldi bencillesti. sosyal medya yoluyla oyle bir tahribat yaratti ki..
bazilari diyor ki basarisi turkiyenin basarisi filan;) ulann ben boyle eziklik gormedim.
tanri kuranda hicbir zalime arka cikmayin helak ederim der. utanmiyosunuz demi nusret gibi adamlari ovmeye?
fiyatını abartılı bulabilirsiniz ancak yinede bence türkiye'de en iyi steak house. nusrette 500 lira ödediğiniz şeyleri günaydın da 350 ye yiyebilirsiniz ancak arada bence baya lezzet ve kalite farkı var. günaydının bağdat caddesi restoranında bana abi bütün pirzolalar paket servise gitti size kuzu lokum verelim dediler. tam esnaf lokantası tarzı. sen 100 liralık maliyetli yemeği 350 ye satıyorsan elinde menüdeki bir ürünün olmaması gibi bir lüks olamaz. zaten gelen kuzu lokumu da hiç beğenmedim.

kim ne derse desin nusret sıfırdan başlayıp türkiye'nin en başarılı ve büyük restorant zinciri olmayı başarmış bir insan ve takdiri hak ediyor.
Et ete değecek deyip ayakta geçiren adam.
15 lira maliyeti olan 25 liradan satılacak yemeği 250'den geçiren adam gibi adam.
yeryuzunde fesadi bozgunculugu vasatligi bencilligi acgozlulugu sosyal medya yoluyla yayan adamlardan bir tanesidir.
eger allah i birazcik taniyorsam bunun bedelini odetecektir hemde hic ummadigi anda.
nusret basarilari artarken allahin onun lehine hukmettigini saniyor bakalim gercekten oyle mi? gorecegiz.
eleştiriliyor ama bugün kalabalıktı, hergün baya müşteri alıyormuş sordum.

eti gerçekten çok lezzetli, istediğiniz pişirme düzeyinde getiriyorlar. ben pozitif oldum buraya, beğenmeyenlere şaşırdım.
Asla gitmeyeceğim bir mekan. Hiç iştahlı gelmiyor, aksine tiksinç.