bugün

entry'ler (10)

beren saat

şimdiye kadar karavanası olmayan bayan dizi ve film oyuncusu. yer aldığı bütün projeler iyi iş yaptı. hem kendine hem yapımcılarına iyi kazandırdı.

atalay demirci

gülemediğm komedyen insan .bir kere oturdum sonuna kadar izliyeyim dedim bırak gülmeyi adama sinir oldum. rezil bir aksan buram buram taklit kokan espiriler. kime sorsam adamdan nefret etmiş ama adam birinci oldu. ilginç ülke.

12 mart 2013 schalke 04 galatasaray maçı

türk olmam ve bundan gurur duymam sebebiyle taraftarı olmamama rağmen galatasarayı sonuna kadar destekliyeceğim maç.

italiano vero

denize veya havuza girerken üşüdüğümde bağırarak söylediğim şarkı. ne alakası var nasıl böyle olmuş nerde başlamış hiçbir fikrim yok. ama bilinç gidiyor söylerken ve ısınınca susuyorum.

babor

alman kozmetik devi. 1956 yılında doktor micheal babor tarafından kurulmuştur. üst kalite de cilt ürünleri üretir. 1993 de türkiye pazarına girmiştir.

paul tibbets

dünyada en kısa sürede en çok insanı öldürme rekorunu elinde bulunduran amerikan pilotu. 92 yaşında ölmüş vasiyeti üzerine mezar taşı bulunmayan şahsiyetsiz şahsiyet.

nusr et

etilerde açılmış et lokantası. çabuk doyan ve lezzetli yiyeceklere karşı kontrolünü kaybetmeyenler için makul hesapla kalkmak mümkündür. dört parça dana sırt bonfile, salata ve donduralı baklava ve içiceğinizle beraber atmış tl öder kurtulursunuz.

yandex

rus bt şirketinin geliştirdiği arama motorudur. 2011 yılında türkiye ofisini açmıştır. dünya genelinde yüz milyonun üstünde kullanıcı vardır.

sözlükten uçurulmak

iki kere ekşi sözlükte bir kere de uludağ sözlükte başıma gelmiş olay. üçünde de kesinlikle suçsuzdum. kesin biri hesabımı patlatıp küfürü basıp kaçıp gidiyor. çünkü ne moderatörlere ne adminlere yazdığım 'benim böyle bir sorunum var' maillerine bile cevap gelmedi. ne olduysa haberim olmadan.

inşallah istanbul da şiddetli deprem olur

seni yenicem ulan istanbul diye gelip istanbulun tekmesini sağlam yiyen nefretusun intikam duası.