bugün

entry'ler (3780)

dünyanın en borçlu 5 ülkesi

önemli değil olan borç miktarı değil de borcu ödeyebilme kapasitesidir. amma ve lakin türkiye bunca borcun altına girip ödeyebilecek mi burası soru işareti. malum maykılların, hansların sıcak parası yavaş yavaş ülkeyi terk ediyor. rte'nin görev süresini doluyor.

kilisede zemzem içtiler

kiliseye kutsanmadan girdiler ile devam eden bir recebus tayyibis erdoğanapulos söylemi.

red yenilen kızı kendine aşık etme yolları

tabii ki onun kız kardeşiyle yada annesiyle birlikte olmak. intikam soğuk yenir bebek.

kızlar tipe önem verir mi sorunsalı

verirler. üstüne bir de verirler.

yakışıklı işletme vs tipsiz tıp mezunu

+yerleştirme sonucunu öğrenebildin mi kardeşim?
-ya abi tipli tıp olmamış onun yerine tipsiz tıp kazandım
+üzülme kardeşim
ayrıcana bir tipsiz tıp öğrencisi olarak beni geren versustur. yazık lan bize hocalar zaten yeteri kadar şemsiyeyi kullanıyor bir de siz gelmeyin üstümüze*

oruç tutana saygı duyacağım diye oruç tutmak

çok mantıklı eylem. madem ortalıkta su içemiyorsun yemek yiyemiyorsun sevgilini öpemiyorsun oruç tutana ''saygıdan''. o zaman oruç tut hem sevap pointler de cebe insin oh mis.

meme ucu vs 0 5 kalem ucu

sınıfa dönüp arkadaşlar meme ucu olan var mı diye soramazsın ama 0,5 ucu olan var mı diye sorabilirsin.

elif dedim be dedim

cengiz özkan ve incesaz'ın yorumu müthiş olan kütahya yöresine ait* güzide türküdür. bağlamada çalması da güzeldir.

cem uzan a hapis şoku

her 4 haftada bir bir haber sitesinde görülebilecek başlıktır.

muhammed mursi

pedofilik necrofilik orospu çocuğudur. umarım asarlar da dünya bir pislikten kurtulmuş olur. tayyib'in ak yürüyenlerinin de zihniyetini gözler önüne sermiştir bu orospu çocuğu.
(bkz: 9 yaşında kızla evlenebilme yasası)
(bkz: ölen eşle 30 dakika içinde cinsel ilişkiye girebilme yasası)

biriyle tanışırken mesleğini belirten insan

acile hasta gelir.
-başım ağrıyor
+tamam beyefendi sıranızı alın bekleyin
-yalnız ben savcıyım
+(iç ses)eeee napak yarraam
+(dış ses)tamam beyefendi sıranızı bekleyin

pes 2038

çıkmayacak oyundur.

diş beyazlatma yöntemleri

tuz ruhu alınır içine amonyak atılır ağız açılıp çıkan gazı yutulmaya çalışılır. sonuç bembeyaz dişler.**

yıl olmuş 2014

geleceğe yatırım yapılası cümledir.
(bkz: başlık parsellemek)
(bkz: 2b kapsamındaki başlıklar)

en komik karikatürler

(bkz: yıl olmuş 2013)*

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

kütüphanede ders çalışırken mola verip aşağı indiğinde el ele banklarda çimlerde oturmuş çiftleri gördüğün andır. çayını krakerini hızlıca bitirip hemen yukarı çıkma isteği uyandırır.
ayrıca (bkz: çirkin olduğunu anladığın an)'dır.

eller gırılsın ak partiliyiz ak parti hülooğğ

montajsız montajlı her versiyonu kahkaha attıran akp seçmeninin zeka seviyesini bir kez daha gösteren olayın sahibinin söylediği söz öbeği.

türk polisi ni anlamak

quantum fiziğini anlamaktan zor. hem ekmek parası derler sonra çeker silahı adamı kafasından vururlar.

hayirsever vatandas

annesi olmayacak kadar haysitesiz.

türbanlı olduğum için golüm geçerlilik kazanmadı

aynı zamanda üzerime de işediler çocuğumu da yediler derse mağduriyetin dibine vuracak insandır.