bugün

lezzetine,mekan kalitesine lafım olmayan ancak bir daha gitmeyeceğim mekandır. içerideki tiplerin ilginç bir şekilde çok yükses ses ile konuşmasını çok dert etmesem de,masada nusret gökçe bey'in şovlar yapması,et hakkında tavsiye ve bilgiler vermesi beni çok rahatsız etti.amk az çok bilirim et hakkında bişeyler,fazlasını bilsem zaten ben de açarım bi mekan. gelip yemeğimi yiyip siktir olup gidecem ne gerek var bu kadar şova yani?? fiyatlar derseniz evet pahalı. 3 kişi,birer kadeh şarapla birlikte 3.100 tl girdi.
Bir ete okadar para verilmez veren açık ve net maldır.
Manyak lokantaci gercekten twitter hesabini bi inceleseniz ne kadar degisik bi adam olduunu gorursunuz.
görsel
Saol nusret tokum dedi.
Türkiye'ye gelmiş ünlü ve yabancı furbolcuysanız bu mekana girmek zorundasınız.

Adam resmen ahtapot gibi kapıyor futbolcuları.
Ankara'daki şubelerini birkaç gün önce denedim. Göze çarpan ilk şey çalışanlar, istanbul kalitesinden biraz uzaklar. Etleri abartıldığı kadar muazzam değil, şarap çeşitleri beni sarmadı.
Genel olarak kaliteli, kız arkadaşınızı, iş yaptığınız insanları götürebileceğiniz bir yer.
7.5/10
istanbul'daki bilhassa nişantaşı'ndaki garsonlar siz daha yerken önünüzden almaya çalışıyor. iki defa geldi hem de terbiyesiz.
etlerin güzelliği, fiyatların kalınlığı bi kenara; bu nusret nasıl bi manyak. gülmekten ölüyorum. psikopat amk * https://www.instagram.com...aken-by=nusr_et&hl=tr
https://cdn.yemek.com/upl...5/11/nusret-karikatur.jpg
hayatında bir kere kamp yapmamış,
küçük bir çukur kazıp, iki kazık çakıp kuzu çevirmemiş sözde erkeklerin gittiği mekan.

bunlar lezzetten bahseder. oysa yemek nedir lezzet nedir bilmezler.

bu firmanın yaptığı et normal ettir. yani neden bu kadar abartıyorsunuz tv ye çıkan herşeyi. gidin evde kendiniz yapın, ya da iyi bir mekana gidin. yiyin gelin. ama böylelelerine paranızı kaptırmayın. size ekstra bir şey sunmazlar. onun ben sunumunu sikerim.

bir kere gittim. karşı masada adamın karısının ağzına et veriyor. o eti alır onun burun eti ile yer değiştirirdim ben olsaydım. götüne liposakşın yapardım. amına kodumun predator tipli piçi. bu kadar esmer tene beyaz t-shirt giymesi bile özgüven eksikliği zaten maymun.

anahtar kelimeler:
afganistan, sivas, kuzu, bulls, fucking homie.
insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da yarraktan gelir derler lafının ne kadar doğru olduğunu bu mekan sayesınde bir kez daha anlamıs oldum,

çıktıgımda kazıklandığımı hissettim açıkcası,

şimdi zengin falan demişler ensesi sözde kalın yazarlarımız, ne tükettiğine nasıl bir yaşam sürdüğüne bağlı biraz bu yemek mevzusu,

zenginliğin derecesine göre kardeşlerim, canı çektikçe her gün buraya gidemeyecek yada gitmeyi lüks olarak gören orta halli tayfaların adına konusacak olursam şahsen ben o parayı buraya vermektense kendim çok daha güzelini ve temizini hazırlarım,

sahibi etten anlıyor, işi biliyor hakkaten ama müşterileri yolmayı da iyi biliyor,

şu var ki bunlar gibi şov yapamam kıvrak olamam, sunum doğrama vs yapamam,
adamları çekici kılan yaptıkları muamele o kadar, oraya gidende içine düşünce kendini bi halt sanıyor,

benmi cimriyim bilemıyorum ama hele ki alkol icerseniz çok feci geçiriyorlar,

zengin olsam dert etmem de getirdikleri menüye fazla be abicim.
https://www.instagram.com...j22sH_R/?taken-by=nusr_et

ulan bu ne doluluk oranı böyle ? birde bu ülkeye fakir diyorlar amk... en kötü hesap, bir masa için 500 tl lan !!!
Bu ülkenin zengini çok zengin, fakiri çok fakir maalesef.
Abartılı ruhların abartıp, abartı etleri yediği, abartı et lokantası. Gidip yiyin gençler, afiyet olsun da bu kadar allayıp pullamaya gerek yok. Et işte, keyfini çıkarın bence.
Türkiye nin en iyi hasılatına sahip restorantı.
Güzel olduğu kadar abartılmaması gerekiyor.
Deneyin görün.
Alternatifi Virginia Angus'dur. Nişantaşında gidip afiyetle yiyebilirsiniz ki bana kalırsa fiyat olarak baktığınız da Nusret'den daha iyidir. 60 TL ile ölene kadar et yiyebilirsiniz.
Hayatımda en kötü kaju sosunu tattırmış mekan.
Dahada önünden geçmem.
edit:''da'' ayrı.
Bu sektöre kasap çırağı olarak başlayıp, para biriktirerek brezilyada bu işi öğrenip, PARANIN ADINA KOYMUŞTUR.Bence başarı imajıdır.Helal olsun.
Eşek altın semer iliskişi deyip susuyorum.
tanıdığım kasaplar arasında en itici olanı.. mahalledeki döşü kıllı amca çok daha makbuldür..
Döneri süperdir herkes an az 1 kere yemeli nusr etten.
Hayatımdaki iki asladan birisidir. Birincisi burada yemek yemem, ikincisi starbucks'tan kahve içmem. Ulan ben iskoçya' da aylık 2000 lirayı denkleştirip konaklamamı nasıl karşılayıp aç kalmam, Glasgow'dan Edinburgh' a bilmem kaç sefer nasıl giderim, Oxford'da hazırladığım bildiriyi sunmak için tren biletinin o fahiş tutarını nasıl karşılarım diye doğru düzgün uyuyamıyorum. Millet güne Starbucks' a 20 lira ödeyip kahvesiz başlayamıyor. Buraya gidip 1000 küsur lira hesap ödüyor. Allah kahretsin böyle adaleti. Kimileri için bütün bunlar sıradanken benim gibiler için yüksek lisansını yurt dışında tamamlamak imkansız. Benim iki haftalık konaklamaya bulamadığım parayı adamlar bir öğünde ödeyip geçiyor ya ona yanıyorum. Burs isteseniz vermezler ama işte.. Bir boğazlarının bir götlerinin göreceği şeye bu kadar para bayılırlar. Biz de bilim gelişsin diye kendimizi yırtalım. Ortaya faydalı bir çalışma çkarabilmek için tuvalet temizlemeyi dahi göze alalım.. Umarım birileri sesimi duyar.
müşterilerinin zeka seviyesi merak edilen mekan.

maddi durumunuz ne kadar iyi olursa olsun, isterseniz multi milyoner olun burası pahalı.

yani örnek verecek olursak, 0.5lt suyun ederi markette 1 tl dir. tutupta sizden o su için 10 tl isteseler, ne kadar zengin olursanız olun Neden diye sorarsınız.

sadece 1 porsiyon köfte ve kutu kolaya 41 tl verdim.

bu Mekana gitmek mantıklı değil.
(bkz: para tuzağı)
Sosyal medyadan sürekli cumhurbaşkanına olan aşkını itiraf etmekte. sen etcisin. Ne işin var siyaset ile!
gitmediğim ve asla da gitmeyeceğim yer. sebebi de eti falan değil simgelediği "şey" ya da "şeyler" ki alfabetik bir liste hazırlasak avamdan farklı olma isteği ile başlayıp görgüsüzlüğe, özentiliğe oradan da züppeliğe kadar birçok madde ekleyebiliriz.
ancak bir kimseye, bir kavrama olan nefretimizin de bizi adaletten ayırmaması gerekiyor. burası eti, etin standartlarında türkiye'de en iyi yapan birkaç yerden birisi. ben kasaptan alırım o parayla 10 kilo et yerim diyorsanız size katılırım zira ben de aynı zihniyetteyim. ama bu kasaptan alıp evde pişirdiğiniz etin kalitesini nusret ya da günaydın ya da benzer başka bir yerin etin kalitesiyle bir tutarsanız beyler saçmalamayın beyler demek zorunda kalırım.

her şeyden önce senin, benim kasabımızdan aldığımız etle -eti özel yerlerden alıyorsanız ayrı- buradaki etlerin kalitesi bir değil. öncelikle bu et hangi hayvandan geliyor? sonrasında bu etin kalitesi nedir? dinlendirilmiş mi? mesela şu son soruyu şehrinizdeki et-mangalcılara sorduğunuz zaman muhtemelen beklediğiniz yanıtlar alamazsınız ki bunu da yerken hissedersiniz. etiniz, enzimler dokuyu parçalayıp yumuşatmadığı için çok daha sert olacaktır. ki bazıları daha dürüsttürler, siz daha siparişi verirken yeni kesildi sert olur diye uyarırlar.

işin pahalılık noktasına geldiğimiz zaman da böyle bir yerden et-mangalcı fiyatlandırmasını beklemeyi her şeyden önce saçma bulurum. zira öncelikle hitap ettiği kimseler farklı. adamın hedef kitlesinde ben yokum, sen yoksun. onun müşterisi olmaman onun için kayıp değil. tam tersine nusr et e gidip elit olduğunu zanneden gerizekalılar oluşturmak için iyi.
ikincisi bu tip yerlerin et işleme süreçleri de sıradan et mangalcılarla aynı fiyatı sunmasının önünde bir engel. misal, dry-aged yönetmi ile bir eti dinlendirmeniz demek etin %25 %30luk bir kısmından feragat etmeniz demek. hem su kaybı, hem kararan kısımların kesimi böyle bir kütle kaybı yaşatıyor etten. bir de bunun üstüne diğer maliyetleri koyarsanız fiyat doğal olarak yükseliyor.

ha tüm şunları yazıp da nusr eti övüyor görünmekten allah'a sığınırım. dediğim gbi gitmedim, gitmeyeceğim de. bencilliğin, görgüsüzlüğün, kabalığın geçer akçe olduğu; kirli paralı ceplerin fink attığı, gösteriş budalalarının vitrine çıktığı yerler buraları. milletten, insandan, maneviyattan kopukların yerleri.