bugün

entry'ler (1386)

ensar vakfı nı inadına destekleyeceğiz

Şimdi on bini geçen öğrenci bu adamların elinde eğitim görüyor. Karaman olayı hariç, diğer çocuklara ne olduğunu merak ediyorum. Devlet, bu öğrencileri kendi koruyacaksa, kendi baksın. Bakamıyorsa, bu beceriksizlerin elinden kurtarsın. Pedogoji bilen, denetlenebilen, ceza görebilecek, şeffaf bir kurum olmazsa, oraya hiç kimse emanet edilemez bu saatten sonra. Eğer vicdan namına bir şey varsa yönetimde, bu işe kesim çözüm bulsun.

ensar vakfını savunan aile bakanı çark etti

'' Bir kereden bir şey olmaz'' mantığı kendi evladı için de işlesin. Tek temennimdir.

tecavüzcü ama namaz kılıyor

Namaz kılsın ya da cemaat başı olsun farketmez.. Sapık, sapıktır... Bence direk hadım edilmeli ve gün yüzü görmemeli. Ömrünü azap içinde geçirmezse, devlete yazıklar olsun.

hilafet makamının geri gelmesi

Öyle bir şey imkansız. Osmanoğulları, en son halife ailesiydi ama etkileri azaldı. Ayrıca, islam dünyası bir halifeyi tanıyacak kadar bütün olamaz bu zamanda. En önemlisi, halife'nin danışma meclisi olmalı. Bu kişiler, gerçekten iyi eğitilmiş islam alimleridir. Bu zamanda, islam alimleri sadece mezarda. Saçma bir hayal. Adalet, hukuk, mutluluk gibi şeyler islam dünyasına uğramadan, sadece işgalci askerleri görür ya da taşeron terör örgütleri altında inim inim inler sadece bu coğrafya.

zall bıktık senin sosyotrend dinden

Adam reklam yapıyor bir şekilde.

gezi parkı direniş mi vatana ihanet mi

Sonucu olmayan bir çabadır. Geziye destek veren sanatçılar nerede ? Hiçbiri iş bulamıyor. Gençlere ne oldu ? Onlar da artık kendini ifade edemiyor. Olmasaydı yönetim bu kadar paranoyakça davranır mıydı ? Tartışılır. Bence yargılamaya geçmeden, ileride olacaklarla, doğru ya da yanlış diye değerlendirilebilir.

ygs

Sakin sakin sınava girip, bitirsin çıksın. Önemli olan insanın kendisi. Başkalarının onun hakkında ne düşüneceği değil. Şimdiden hayırlı olsun.

oğlak burcu kadını

Severim bu kadınları. Anlaştığım nadir kişilerdendir kendileri. Jüstinyen'in imparatoriçe teodora'sıdır. Dünyayı kasıp kavur. Yansın ortalık anasını satiyim. Eğer gerekliyse: roma'yı yakıp, manzarayı izlettirebileceğin on numara bir kadındır.

evlenme teklifi cümleleri

Karşılıklı güzel bir pasta yersin. O ara, pasta dilimine yüzüğü koydurttun, kızın ağzına geldi yüzük, dişi de kırdı. Eline geleni tak, kimliğini ver, şu işi bitirelim de bitsin.

ukraynalı kızlar

Muhtemelen kızlar seri eksileyecektir ama haklarını yememek lazım. ileride aldatılma riski de olsa, parayı çok da sevseler, çekilir bu kadınlar. Rus votkası gibi, az şeyle efsane keyifli gün yaşarsın. Bizim kızlar rakı gibidir: mezesi içkiden pahalı çıkar. Bir de sabah berbat bir koku bırakması dışında, dayak yemiş gibi kalkarsın. Boğulucaksan okyanus'ta boğul. Ukrayna ile niye komşu ülke değiliz biz ?

yazarların hatırladıkları en eski tv dizisi

A takımı, bizimkiler, kaygısızlar, benim annem bir melek, şehnaz tango. Bunların yanında teknoloji tv'ye saygılarımı iletiyorum.

açık saçık giyinip neden tecavüze uğradım demek

En son çıkan fetvalarda, çarşaflı kadının tek gözü açık gezmesi tavsiye edildi. Gözleri görününce erkekler tahrik oluyormuş. Demek kapalı olan da tahrik edebiliyormuş. Sapık her yerde sapıkmış.. Bir kişi kendi başına geldiğinde üzüleceği bir şeyi, düşmanı için bile istememeli. Sizler hangi kitap ya da allah'a inanıyorsanız, rahat rahat küfredebilmem için açıkça söyleyin. Hiçbir din, sizin gibilere yaşam hakkı vermemiş. Hadım olun da, biraz da kızlar keyif yapsın.

kadınların kızların okuması caiz değildir

Erkekler, bir şekilde para kazanır. Ama kadın, her meslekte çalışamaz vs. O yüzden, bu mantık kadınları eve tıkar. Eve tıkılan kadın ya kuma, ya metres, ya da mezarda olur. Bunlara inat, kadınlar okumalı ve güçlü olmalı. Bunlar güçlü nesiller yetiştirip, bu mantıktaki insanların fikirlerine dinamit koyar. Cahil eşşekler. Eşşeğe hakaret oldu özür dilerim. Mahluklar..

kalemle saç toplamak

Ne hikmetse, bana çok çekici gelir. Dekolteyi falan geçiniz. Ama bu bana tatlı,doğal güzelliği hatırlatıyor.

cerattepe direniyor

Muhalefet iyidir. Fakat bu boş muhalefet.. Adamlar, doğaya zarar vermeden, ülkeye kazanç getirmeye çalışıyorsa, bir düşünmek lazım. işsizlik nasıl bitecek acaba ? Üretim politikası için, bir şeyler yapmak lazım. Doğaya zarar vermeden de bu işler olabilir.

ne lan bu nevrotik

Ne içiyorsa, bir kapak da ben istiyorum. Onun kafasını yaşamak da lazım.

şırdan

Kurban bayramından sonra mutlaka yerim. Ne midem kalkar, ne de kusarım. Kırk kat daha iyidir, tavsiye ederim. Yanına süs biberle, çoşarsın.

döner ayran 1 lira

O döner değildir. Hatta içinde et varsa, ben de yerim. Martı eti bile bu kadar ucuza gelmez. Yemeyin ve yedirmeyin.. Örnek: bağcılar meydan'daki dönerciler. Çiğköfte yiyin daha iyi.

şeriatla gelsincilerle ilgili efsane karirkatür

Ne istediğini bilmeyenler, zaten böyle saçmalar.. Ne istediğini ve onun sonucunu bilen, bilinçli insan sayısı çok az.

kokoreç

Kokoreç, günün her saati yenir. Hele ki, iyi bir ustanın elinden çıkmışsa.. Canım çıktı ama şimdi. Olmaz ki böyle.