bugün

bu adamların çoğusu evlenmemiş tiplerdir. top sakallarına ak düşmüştür. yaşlarından başlarından utanmadan karı-kız peşinde de koşarlar hatta. bayanları * çok tatlıdır ama. hepsine selam ederim. ya da sadece zengin olanlara selam edelim. fakirler kızacak ama ne yapalım adet böyle be şekerim.

uyuz olurum ben bu elemanlara. 31 inden gün aldığın gün bırakacaksın arkadaş. tüzük öyle. mesela ak parti iç tüzüğüne göre benim 2yıl daha yazma hakkım var. ne dedim lan ben. neyse ondan sonra gençlerin önünü açacaksın. ama sen genç körpe bayan yazarların önünü açma derdindeysen seni allah ıslah etsin diyorum. çükünden çarmıha gerilirsin inşallah.

edit: lan sayıları da çokmuş ha

editullah: yeni anlaşılmamış entrymi selamlayın dağlar...

editzade: bayanlar bari siz artılasa idiniz be. hadi erkekler foyalarını meydana çıkardık diye kızdılar ama size ne oldu ben anlamıyore... afshgsfdhsfdhsgfdsfd
sözlükte yazan çocuğunun entrylerini kontrol etmek için yazar olmuştur. *
6 yıl sonra bugün yaşayacağım durumdur*. 30 yaşında kendimi sözlükte görürmüyüm bilemiyorum, inşallah olurum.
yine beni strese, bunalıma, depresyona vs. sokan bir önerme. öldürmeden bırakmayacaklar lan bunlar bizi.
(bkz: git bi çay koy daraldım yine)
(bkz: uludağ sözlük 30 yaş üzeri yazarlar kulübü) * *
üç yıl sonra dahil olacağım kulüptür. birilerini tavlamak için değil iş stresinden uzaklaşmak için burada yazdıklarını düşünüyorum.
30 yaşını geçmeyip de mal olan yazarlarla muhatap olmak zorunda kalan yazar.
28 imde üye oldum yas 32 ve hala buradayim evlat!
otuz yaşını doldurup sözlükde yazar ünvanı ile kayıtlı kişilerdir. başlık açan yazarın fikirlerinin aksine, bilgi, tecrübe ve düşüncelerinden daha fazla istifade edilebilecek yazarlardır. (bkz: hildeshaym)*
dante gibi ortasındayız ömrün diyorlarmış. hem sahi yaştan baştan kime ne? nikahına mı alcan?
-genellikle- sözlüğün ergen belden aşağı muhabbetleriyle düşen seviyesini yukarı çeken yazarlardır.
çocukları eğitmektir amaç. sözlükte bunun en güzel yolu. nirvanaya çıktık çünkü. imza, ulu bilgeler delegasyonu.
30 yaş üstü sözlük yazarları, sözlükte ki gençlerin kılavuzu olmaktan gurur duymaktadırlar.
okuduğu entrylerin pek çoğunu ve özellikle birbirlerine entrylerle saldıran yazarları gülümseyerek izleyen yazardır.
ağır abidir klavye delikanlısı değildir.
(bkz: çoluk çocuk parkına çevirdiniz burayı lan)
tecrübesi fazla olan yazardır.e sözlükte yaş sınırı olmadığına göre ve tecrübeli olduğu düşünülürse hiç bir halükarda zararı olmayacak yazardır da.* *
bu başlığı güncelleyecek olan yazarların ağzına biber sürecek olan stresli yazar.
--spoiler------
ne dedim lan ben. neyse ondan sonra gençlerin önünü açacaksın.
------spoiler------
önünü kollarken arkanı unutmuşsun anımsatırım derler adama. ne de olsa 30 yaşını geçmiş tecrübeli bir topluluğa sesleniyorsan her şeye hazırlıklı olacaksın değil mi?
(bkz: mature sözlük yazarları)
(bkz: teen sözlük yazarları)
Çoluk çocuk seveceğine sözlükte takılan değişiktir. Evet.