bugün

(#18599284) laf konuştu bal kabaa koy tabaa ye sabaa.
plak koleksiyonuna sahip şarkıdır, pardon yazardır. yok gelin koleksiyonumu falan göstereyim, derse uzak durun. devir kötü...
an itibariyle blu-ray'den dinlediğim şarkıdır.
barış aaabi'nin unutulmazlarındandır. öyle plaktan dinleyemiyoruz ama yamaha amplifikatörümüzden gayet de
cayır cayır performans almaktayız. kolonların 3 yollu kule tipi acoustic energy olduğundan bahsetmişmiydim?

peşin edit: taam amk plak kadar iyi değil ok kabul.
yakışıklıymış kendileri.
Arabasına talip olunan yazar.
tp sozluk bunyesinde kendisine armagan ettigim bu eseri ulu sozlukte de armagan etmeyi borc bildigim yardimsever muhendis yazar. sozlugun olmazsa olmazi insan. araba alma konusunda ufkumu oyke bir acti ki. saolsun varolsun. http://www.youtube.com/watch?v=szGt5yVzKyY dinledikce beni hatirlasin.

edit : la video utuyle cekilmis gibi imkan bu kadar napim.
çok kafa adam. kendisi olmasa da ruhu genç.
severek okunan yazar. fikrine zeval gelmeye.
severek dokunan yazar. zikrine zeval gelesice.
severek sokulan yazar.
bugünkü kelimemiz severek.

ali beni sev sev ali sev.
Bolunerek cogalan yazar. Sahsina anlama hacu kuyuya tasi atan ben degilim.
Severek ayrılan yazar.
nick altı tecavüzü yasaklansın kampanyasına katılacağını düşündüğüm yazar.
severek sevişen yazarmış.
Sevişirken sevişebilen yazar.
(bkz: #18758957) vajinayı enfes tanımlamış yazardır.
(#18817747)
donla sevişmek ilginçmiş. onca yıllık ergenim daha hiç donla sevişmedim. hayır adam bir de fantezi geliştirmiş üstten üstten sevişiyor donla. *
(bkz: #18827695) mizahı çok sağlam biri. ama bu entrysine gıcık oldum amk. benim memelerime selo bant çekmiş sapık.
hiç ciddi bir entrysine denk gelmedim ama çok sağlam güldürür. öyle güldürür ki, üst üstse bir kaç külot değiştirmenize bile neden olabilir. onun için takip mesafesini iyi ayarlamanız gerekiyor. yine de ben ölümüne gülmek istiyorum abi diyenlere wc'de ulu sözlük keyfini tavsiye ediyorum. ölümüne güler, ölümüne sı...sınız..

böyleleri de olmasa kim si.. uludag sözlüğü.
bunun ben nickaltına sıcıyım emi.

ulu yazar ulu, çok ulu bu çok, o kadar ulu ki, yok amk dersin o kadar ulu. hep buna tecavüz ediyolar, geliyorlar nickaltında tecevüz ediyorlar buna.

sen niye dediğimi demedin la o karıya? niye demedin ki imam diyor ki; senin hınanıı, hıvradınııı, süğlalenii?? çaylak olurum diye korktun demi? silik yerim diye korktun. silik yemek çok önemli bişe değilmiş ki. bak gene geldim, yazar infomuz bozuluyor biraz ama olsun, sıkınt yok, yazacaklarımız değişmiyor elbet. gerçi beni için kolay yazmak, yazarken kasılmıyorum amk, ne varsa onu yazıyorum. senin için böyle değil.

neyse severim kendisini, keşke bunla beraber bi kaç adamı sözlükte değil de başka platformlarda tanısaydım. sözlük arkadaşlığı sanki ev arkadaşı gibi, yol arkadaşı gibi, tatil de aynı odada kaldığın arkadaş gibi. burda tanıyorsun aslında insanları ama burada da bi değişik oluyor hepsi, eminim bunun hesabını kapasan çok sağlam, çok delikanlı, on numara bi herif çıkacak içinden ama sözlükte yazınca sevmiyorum amk yalan yok. sanki her yazdığını birileri buna tapsın diye yazıyor. sanki bi ego tatmini var bi yerlerde hem de çok yoğun, birileri ile gereksiz samimiyet içinde, ( buna bende dahilbelki de) ama dışarıda biliyorum, içtiği yerlerden resim atıyor watsupp dan imreniyorum herife... twingosu var mesela bana satmıyor. küfür edemiyorum, niye? adam bildiğin o işe tutku ile bağlanmış, murat 124 den şaheser yaratmış. ne işin var amk senin bu sikindirik sözlükte arkadaş? ne katıyor ki burası senin hayatına? herşeyin var lan, her türlü eğlenceli senin hayatın, burada bu mantıksız tutumuna değer mi?

bence değmez. neyse ne amk, ben o twingoyu alırım, sen ne dersen de...
ortak bak ne dlyeceğim sana ama eğer yakaladıysan imam yakaladın çakallığımı diyeceksin, ben senin delikanlılığına ısrarla güvenmek istiyorum...

Bak bunlar ufak gibi görünsede akıllı adamların işi ama yerse * hacu dünden beri zibilyon tane entry girdim. 2o entryden on beşi nickaltı olmayan, şansa hiç biri oylanmadı, bir anda nickaltları oylandı he?

Bu gün baktım, bi ara hakket bütün nickaltları oylanıyor, diğer entrylere kimse dokunmamış bende diyorum hangi pezevengin işi? Ortak senin entry gördükten sonra yeminle sözümü geri aldım, * bak o kadar seviyorum seni herşeye rağmen...

Sözün özü böyle çakallıkları yeni yetmelere yuttur, eyvallah lafım yok ama bana gelme, yemem.. Ama senin olay zaten benl kandırmak değil ki demi? Seni yaban çakalı seni. *

bak hele yaa adam neye dikkat kesilmiş? * la hakket bu cakallıklarını yiyor millet biliyon mu? *
Sen daha başlıkları sildirip sonra ' aaa bu başlık da başıma kalmış bak gördün mü?' leri anlat hacuu bırak bu işleri.

Kaldı ki bu anlattıklarına doğru diyelim, bu kadar insan sadece nick altına yazdıklarıma bakıyorda geri kalanları sallamıyorsa bu benden çok biraz da onların hatası değil mi?

Neyse hacu o twingoyu bana vermezsen park ederken çukura düşesin, tekeri tavanına değsin kimseye bişe olmasın ama tabanı güneş görsün lşşşallaah. *

imam duası tutar hacu sat onu bana.
yolumu, planımı değiştiren kötü kalpli yazar. öğlen vakti antalya'dan bahsederek moralimi bozdu bu sene tatil için datça'ya gitmeyi planlıyordum, onun yüzünden antalya'ya gideceğim. ben finike günlerimi kafamdan silmeye çalışırken, yeniden antalya'yı bana düşündürdüğü için kızgınım kendisine.

off tanrım, işte bu olmamalıydı. bana tanrı tarafından verilen kutsal görevimi ve cinayetlerimi muğla'da işlemeyi düşünürken bu yazar gel bana antalya'da işle dedi belkide ilk sizden başlarım.

kötü bir yazarın, size ait o güzel sayfanızı karaladığı için lütfen kusuruma bakmayın. saygılarımı sunarım efendim.
(#18876782) mutlu eden, ağlatan, seven, sevilen, aşık olan, olunan yazar. iyi ki varsın.
baris manco nun ingilizce sarkilarindan biridir. muziginin guzel olmasinin yaninda sozleri de anlamlidir.