bugün

narin adamın nick altı narince madilenmiş.
Birilerine inat nickaltı girilmesi şahsımı çok sevindirmiştir. insanlar bu yazarı seviyor ve nickaltında da bunu paylaşıyorlar, hafiften de eğleniyorlar, herkes bu yazarın nickaltında oy dileniyor olamaz, sanal oy türbesi mi burası?

kıskanacağınıza siz de sevilin sizin de nickaltınıza yazsınlar.

Tanım: Antalya'da yaşayan yazar.
narin adamın nick altı narince klavyenin page up tuşu olmuş.
ne alaka lan!
çok yardımsever bir adam lan bu. iki gündür bana araba arıyoz. ayrıca beni çok yakışıklı bulduğunu da mesaj yoluyla bildirmiş, iltifatı seven yazar. * * *
(bkz: narinom)
(bkz: narutom)
(bkz: tonton)
(bkz: dardanel ton)
sevilesi yazar. ayrıca dosttur.
sevilesi yazar. ayrıca sostur.
(bkz: c-c-c-combo breaker)
vay be, neler dönmüş serhat ya.

demek biz sikertme yapıyor, birbirimize oy dürtüklüyormuşuz. ilginç.

ulan madem birbirimize oy veriyoruz, tarihci76 ve benim karmalarım neden ta anasının amında?

ilginç tespit.

sözün özü şudur ki, yazmayacaktım ama farz oldu.

nick the chopper 40, bendeniz 36, tarihci76 keza 36 yaşında bireyleriz. işimiz gücümüz yok mu ki sözlük gibi asosyal varlıkların fink attığı bir mekanda birbirimize oy için yaltaklanıp sikertme, sokurtma yapacağız.

bizim o kadar boş vaktimiz yok. vakit nakittir.

güldüm cidden.

ha ha ha...
"he's dirty old man nick the chopper" sözleriyle zihinde yer eden, barış manço'nun saymakla bitmeyecek güzel şarkılarından biridir.
kendisini 25-26 yaşında zannediyordum ama bildiğin 95 yaşındaymış adam.
bana araba bulma alma konusunda müthiş bilgi ve cesaret veren araştırmacı ruhlu yardımsever yazar. sırf bu yüzden kendisi için bir video kaydedip teşekkür etmek istedim. malum sözlükte de armağan ettim buraya koymaya luzüm yok. *
yazdığını silmekte ustalaşmış yazan insan.
sayesinde lavabo çöplüğü gibi önemli bir mutfak eşyasını tanıma fırsatı bulduğum yazardır.

nöbetçi züccaciyeden yazıyorum.
lavabo çöplüğünün fiyatı konusunda bu üstada aldırmadan " 3 liradan fazla olursa götüme sokarım, capsini de ibreti alem için yollarım " gibi bir cümle gurdum, üstad durur mu, cevabı yapıştırdı;

http://www.firsatbufirsat...mutfak-evyelavabo-coplugu

capsi bekliyorum.
merhum popçu kerim tekine benzeyen yazar.
merhum hopçu fenasi kerime benzeyen yazar.
daha geçen yaz karması 400 dü 3 katına çıkmış.
hebelay olsun.
amınaki sözlükte herkes mi çakal arkadaş anlamıyorum. eski başlığına entry girerek canlandırıp, daha sonra başkası da bir şeyler yazınca entry'sini silenlere plaket vereceğim.

''tebrikler. tilkilik seviyeniz ebesinin amına ulaştı. al, plaket. asarsın''

bak buraya tanım gelecek; kullanıcı.
adam araştırmacı ve geliştirmeci sözlük yazarlığında kraldır. *

tamam hacu eyvallah, bu kürtlerin anassssını, bunlar kaka, bunlarin çoğu kukla dan da ibına. hem fikir olduk, hatta onların en iyileri mefta olanlar, ape musa da zaten ibınaydı. allahtan öldü de kurtulduk! hayır hayır biz ırkçı falan değiliz onlar ibına. *

(bkz: dövlet size bizden daha iyi bahiyi) demiş ve yeşil kartlı kardeşlerimizin sayısını çıkarmış, nerelerde konuşlandığını da tüm çıplaklığı ile sermişsin gözler önüne, sağolasın varolasın baboy. *

şimdi amacım laf sokmak değil, hıyarlık yapıp muhalif olmak falan da değil, güzel güzel de destekleyenler var sövenler falan var da bu araştırma biraz eksik olmamış mı hele kardaş?

bu rakamları verirken neden yoksulluk ve açlık oranından, fukaralıktan, imkansızlıklardan bahsetmemişsin? ineğin memesinden süt emen çocuğu zopaynan döven annesinden falan dem vurmamışsın.

tabi ki çok fazla çocuk,
korunmama,
aile planlamasından bi haber yetişen cahil*** insanlar,
eğitim seviyesinde ki düşüklük,
terör baskısı,

bunların hiç biri senin yada benim suçum değil, onlar bilinçsiz insanlar, fazla variyatları yok, bizim gibi lüksleri ve töre denen şeyden dolayı okumaya meyilleri de yok ama hiç mi ihtiyaçları da yok?

dövlet bize bahmiyr falan gibi söylemler devlete muhalif olan kanadın doldurması ile ve çoğunlukla terör örgütü tarafından dile getirilen şeyler..

ben çok diyarbakırlı bilirim ki sözlükte de var onlardan sen de bilirsin. *
"dövletimize milletimize zeval vermeasın allahuteala" derler.

hatta filmlerde bile çıkar karşımıza kıytırık yeşil çam repliğidir yahu;

"allah dövletimize zeval vermesin lo"

hatırladın mı? bak ben artvinliyim, karadenizli sayılırım, sence bu lafın,
"allah devledimize zeval vermesun da"
şeklinde olanı var mı? yok demi...

senden ricam gerekli olan bütün verileri, doneleri arakdaşlarla paylaşta daha güzel bir tespit olsun. daha objektif bakalım.

yani lafın özü şu, zaten galeyana gelmek için can atan bu kalabalığa bu şekilde ortalar açma, madem amacın insanları bilinçlendirmek, orada ki bütün ekonomik ve sosyal yoksunluktan da bahset, terörün yaratmış olduğu baskıdan da bahset, korku ile çoluğunu çocuğunu dağa yollayarak sonra da ihbar eden babadan da bahset.

bırak sen "kaçakçılıkla paranın amına koyuyorlar ya" yı,
bunların alayı teröristi..

tabi ki bunlar da var ama derebeylik ile yönetilen yerler orası. bir ağa var, koca köyü yönetiyor, köylü acından ölüyor, ağa ne derse o...

yani kaçırdıkları malları kendilerine kaçırmıyor bunlar. ayağında ayakabısı olmayan kürt gene kürt, gene fakir ama gene de bunların en iyisi ölü olanı tabi. *
yok yok biz ırkçı değiliz, bizler kürt sorununu çözmeye çalışıyoruz değil mi?! *

siktir et de sen bunları, şimdi ibnelik yapıp (bkz: cağ kebabı zirvesi) başlığını uplama, yaparsın amk bu kadar nickaltı döşendik diye. * valla kızmıyorum, amacım ibnelik de değil, sadece soruyorum, sadece birkaç kişi de bu olaya böyle bakmış mıdır? diye merak ediyorum.
görsel

al sana zirve amk, tepesine kadar sana gi. * neyse, şimdilik bunla idare et. kebaplı olanı da gelecek. *
kendi tabiriyle, açtığı amın feryadı tabirindeki mantık hatası başlığıyla uludağ sözlük seviye yükseltme kampanyasının neferlerinden biri.
(#18566955)