bugün

nick the chopper

ortak bak ne dlyeceğim sana ama eğer yakaladıysan imam yakaladın çakallığımı diyeceksin, ben senin delikanlılığına ısrarla güvenmek istiyorum...

Bak bunlar ufak gibi görünsede akıllı adamların işi ama yerse * hacu dünden beri zibilyon tane entry girdim. 2o entryden on beşi nickaltı olmayan, şansa hiç biri oylanmadı, bir anda nickaltları oylandı he?

Bu gün baktım, bi ara hakket bütün nickaltları oylanıyor, diğer entrylere kimse dokunmamış bende diyorum hangi pezevengin işi? Ortak senin entry gördükten sonra yeminle sözümü geri aldım, * bak o kadar seviyorum seni herşeye rağmen...

Sözün özü böyle çakallıkları yeni yetmelere yuttur, eyvallah lafım yok ama bana gelme, yemem.. Ama senin olay zaten benl kandırmak değil ki demi? Seni yaban çakalı seni. *

bak hele yaa adam neye dikkat kesilmiş? * la hakket bu cakallıklarını yiyor millet biliyon mu? *
Sen daha başlıkları sildirip sonra ' aaa bu başlık da başıma kalmış bak gördün mü?' leri anlat hacuu bırak bu işleri.

Kaldı ki bu anlattıklarına doğru diyelim, bu kadar insan sadece nick altına yazdıklarıma bakıyorda geri kalanları sallamıyorsa bu benden çok biraz da onların hatası değil mi?

Neyse hacu o twingoyu bana vermezsen park ederken çukura düşesin, tekeri tavanına değsin kimseye bişe olmasın ama tabanı güneş görsün lşşşallaah. *

imam duası tutar hacu sat onu bana.
güncel Önemli Başlıklar