bugün

(#19314299) daş yok mu daş.
#(#19314299)taşı sıksa suyunu çıkarırır.
(#19314299) kahrol düşman al sana bombe demiştir.
(#19314299) delinin kuyuya attığı taş nedeniyle kafasına taş yağmaktadır.
(#19314299) zikmeseler baare.
#19314299 taşı tarağı toplamıştır.
(#19361472) geçirmiştir. adamın hasıdır.
(#19361472) çok ayıp etmişsin abi. hani trabzon? bize her yer trabzon diyen de trabzonsporludur diye bir şey koyaydın da yüreğime su serpeydin. dur dur. şaka bir yana; bu gibi adamlar sayesinde saygı duyarım beşiktaş'a.
An itibariyle nickalti karisacak olan yazardir.
nick altı karışacaksa mikserler benden.
görsel
böyrun. ek parçası da var.
sozluge deger katar. adam gibi adamdir.
an itibariyle nickaltı kapışacak olan yazardır.
bu kadar entry girilince zombi olduğunu sandığım yazardır.
nick altına 900'e yakın yazı yazılmış olan yazar. Ama çoğu yukarıdakiler gibi sikertmeler sanırım.

Istatistiklerden düşmeyen yazar diye de tanım yapalım gerek olmadığı halde.

Edit:iş bu entry, yazarın rahatsızlığını giderebilmek adına editlenmiştir.
(#19361472)iki büyütülmüşleri her ne kadar hoplatsa da, daha geçen hafta biz üçüncü büyütülmüş olarak kendilerini hoplattık.

not: şimdi game of thrones'U SEYREDiCEM, dönüşte silerim.
geçen gün yine seviştiğim yazar, memelerine adaklık adayıp mendil bağladığım.
bir arıya da mahalle değiştirmiş olan yazar.
ben şahidim.
hakkında tamamı ile fikrimi değiştirdiğim yazar. benim çocuksu tavrıma bu kadar büyük bir olgunlukla yanıt vermiştir. kendisinden özür dileyerek artık her yazdığını okuyacağıma söz veriyorum.
bu dengesizliğimi bağışlasın, saygıyla selamlarım.
bir de kunduz mu ne sikmiş ben öyle duydum. *
ben böyle adamın önünde saygıyla eğilirim. adam saygıdeğer abi... yazar gibi yazardır. adam gibi adamdır. isteyen dönek desin. umrumda değil...
bir ara file de denemiş de allahtan orda geyik bitmiş.
stv belgeselinde zürafa ila aynı karede gördüğüm sözlük yazarı. olm dur lan dedim. duymadı.
inşaat möhendisi bir ağabeyimizdir. lakin kariyerindeki başarıyı aşk hayatında sağlayamamıştır.*
sen aşırı derecede sevimli bir şeysin, yani öyle tarif edilecek gibi değil... unutmadan meme.
sanıldığının aksine aşk, meşk hayatı da tıkırında olan yaşını, başını sevdiğim güzel insan. Bu adamı en çok üzen şeylerden biri beşiktaş, yoksa yaşama olan duruşunu kıskanırsınız. Ha unutmadan benden de bir meme.*

Edit: eksileyen karşiiim al sana da meme.