bugün

Buna güzel diyen de..
güzel kadın.

oyunculuğu da gayet iyi. ama yüzünde anlamsız bir masumiyet var. ya da bana öyle geliyor. yasak elmadaki kötü hallerinde her ne kadar kendisine şeytaaaannn diye hitap etsemde yok yani, aşırı güzellik kadınları masumlaştırıyor. birde incecik bir yapısı var. kıskanıyoruz nesrin'cim. evlen git başımızdan. ehe.

yalnız üzüldüğüm birşey varki o da şu. ya hu senden bahseden adamlar afedersin hep at hırsızı kılıklı tipler. yazık oluyor bu güzelliğine. şu çapulcular senden söz etmesinler lütfen, rica ediyorum.
Memesiz kadın.
Şişman olmayan, bol dekolteli her kadına güzel deme huyunuzdan vazgeçmedikçe kadın zevkiniz hep kötü olacaktır. Kalbi güzel, ruhu güzel edebiyatı yapmayacağım merak etmeyin ama güzellik kriterlerinden 2 sini karşılayan birine de dünya güzeli muamelesi yapmak yersiz.
Bu kadının kendisinden ziyade tavırları ve özgüveni güzel sanırım. bazı kadınlar böyledir. Doğallığı da cabası.

Yapımlarda bu kadar doğal ve rahat olan kişiler, gerçek hayatta da karşılaşsanız o izlediğiniz kişiler çıkacakmış gibi hissedersiniz.

işte Bu kadında bu var.
bal gibi de çekici bir hatundur. gayet hoş...
Sözlükte önüne gelen her kıza mesaj atan meriçler tarafından çekici bulunması normal. Onlara farketmiyor nasıl olsa..

Bi de kıskanma diye mesaj atar bu meriçler.
olum bu kadın size para mı verdi, bir haftadır her gün kadının başlığı hortluyor.
Bu kadını güzel bulanlara abartıldığını savunarak çok karşı çıkmışımdır.
Güzel diye nitelenen fotoğraflarına yorumum hala aynıdır.

Ama saçı uzun hali, görece doğal hali gerçekten güzel.

görsel
görsel
görsel
başıma bir şey gelmeyecekse ben beğenmiyorum. buna güzel diyen bana demesin.
Bildiğin çirkin. Gundi gibi tipi var. Götüme Kaş göz çizsem bundan güzel olur.
son zamanlarda gördüğüm en şekilsiz, en tipsiz karı.

bunu beğenen net bir şekilde ne verilirse alıcılardandır, popülerizm'in küpee'dir.

zevksiz ve iflah olmaz bir abazan olduğunu söylememe bile gerek yok tabii.
kendisini, sahip olduğu potansiyel seksapelin çok üstünde bir şekilde seksi göstermeye çalıştığı için çok gülünç oluyor.
nişanlısından ayrılmış.,

https://www.posta.com.tr/...dan-uzucu-haber-2529866/1
39 yaşındaki güzel azeri oyuncu.
Üzülmesin be yenisini bulur.
Kalçasi cok ideal boyutta. Bi ara full yuruyus videosu atiyodu arkadan.
41 yaşında bu karı.

görsel
şu an 41 yaşında olan azeri hatun.
Bu kadın da ilginç bir şekilde her haliyle güzel.
Hep aynı saç makyaj ve kıyafetlerle hep aynı rolde. Aşırı seksilik zehirlenmesi yaşatıyor. Hep pasta yemek gibi. Marjinal faydası bi noktadan sonra düşüyor.