bugün

insanların büyük rakiplerine karşı ufak zararlar vererek kendisini mutlu hissetmesidir. öc alma duygusu canlının doğasında vardır. kötülüğe, kötülükle karşılık vermezse içi içini yer kendisini güçsüz hisseder.

tamam farkındayım biraz fazla küfürlü bir başlık ama ben bu sözü her duyduğumda aptal bir gülümseme düşüyor suratıma. bir cümleyle koca bir olayı anlatmak gibisi var mı?

sözlüklerde insanların kocaman firmaların başlıklarını açarak altlarında içini dökmesi bu olayın en bilinir örneğidir. özellikle türk telekom için geçerlidir bu olay sözlük ortamında.

kişi türk telekom hakkında gizli/açık hakaretlerini bir bir sıralar ve ekle butonuna bastıktan sonra inanılmaz bir huzura kavuşur. sanki herşey çözülmüş ve kişi sorunsuz bir hayata geri dönmüştür. oysa yazdıkları çoğu zaman kimse tarafından okunmamış ve sözlük veri tabanında kaybolup gitmiş olur. yine de kişi büyük bir firmaya zarar verdiği duygusuyla kendisini tatmin eder.
(bkz: atasözü)
--spoiler--
dağ da titereyerek boşalmış.

( işte volkan böyle patlıyor beyler )
--spoiler--
bir kişiye bir şey yapabilipte, bu her ne olursa olsun, sırf aşağılamak için koca bir topluma yapabilmiş gibi göstermeye çalışmaktır. bir kürt kötü ise her kürde kötü gözüyle bakmak, bir alevi kötü ise veya bir sunni; hepsini aynı kefeye koyarak konuşmak, veyahutta bir rus, arap, türk, alman, vs. siktim diye o toplumun bütün kızlarını aynı kefeye koymak gibidir.
Hahah Ilahi atalarım... her aklıma geldiğin de istemsizce güldüğüm atasözü.
yalan sözdür.
tavşanla konuştum, yok öyle bir şey. dağ ile aralarında düzeyli bir ilişki varmış.

tavşan hakkında yürütülen karalama kampanyasıdır.
Sürekli birebin katan insanlara söylenen yegane atasözü.
Bir atasözü. (bkz: tavşan) (bkz: dağ)
Akabinde ise tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış.
Sonrada dağ tavşanın üzerine devrilmiş tavşanın anası sikilmiş.
Sonrada dağ tavşanın üzerine devrilmiş tavşanın anası sikilmiş.
tavşanın iflah olmaz bir serseri olduğunu gösteren durumdur.
Tavşandan başka hayvan bulamadınız, O kadar hardcore hayvan varken..
güldüren sözdür.

ülkemizde bolca bulunur bu tavşanlardan.
bu sözü hayal ettim, enteresan hayvan bu tavşan , tebrik ediyorum, saygı duyuyorum kendisine.
pratikte doğrudur.
Dağın da o saatte orada ne işi varmış.
62 den de haberi varmi acaba.
Sürtük tavşandır.
O yüzden playboy un amblemidir.
Tahrik var dağ tarafından bu çok açık.
Dağ kuyruk sallamadıkça, tavşan skini sürtmez - bir atasözü.
Dağın rızası varmış işte kardeşim, sesi çıkmamış.
tavsan bepanten almaya eczaneye giderken daga kufur eder.
tc erkeği eşittir tavşan diyebilir miyiz? diyebiliriz.
Tavşan taşa sürtmüş dağı siktim diye ortalıkta geziyormuş.
Tavşanın çükü kaşınmış dağ olayları abartıyor.
güncel Önemli Başlıklar