bugün

Aslında alışveriş sitesi değildir. N11 bir pazar yeridir. Sadece paranı garanti altına alır o kadar. Satıcıyı sen seçersin.

iyi satıcı olduğu gibi kötü ve dolandırıcı statüsünde satıcılar da vardır. Dikkat etmekte fayda vardır. Mağaza puanına dikkat edilmesi şarttır. Zira mağaza puanı ve puanı kötü olan bir satıcı, bilin ki işe yaramazdır.
Geçenler sildiğim uygulama. Bana bariz hakaret eden bir satıcıya tek bir işlem yapmadılar.

Eğer ordaki düzeni sağlayamazsa her p.zevenk gider orada satıcı olur.
yıllardır alışveriş yaptığım site, kuponlar genel itibariyle %10-20 indirim ifade etmektedir. yüklü alışverişler sonrasında ise oranlar artabilmektedir.
görsel
sürekli bir şeyler aldığım site. iyidir.
geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam 4 tane golf satmışlardı 11.11'de.

onlar da zaten kampanya başladıktan 30 saniye sonra tükendi.

bu yıl da muhtemelen aynısı olacaktır.
Benim için biten sitedir. 10 Kasım gecesi mobil uygulamasını kullananlara şöyle bir uyarı göndermiştir. Şimdi çıkar açıklama yaparlar, "Biz rakip firmaya gönderme yaptık, Atatürk'le kesinlikle alakası yok" diye ama geçmiş olsun! 10 Kasım gibi bir günde söyledikleri lafın ucunun nereye gideceğini tartmaları gerekirdi. Üyeliğimi iptal ettim. Daha da böyle bir siteden 5 kuruşluk alışveriş yapmam. Atatürk düşmanı reziller sizi!

görsel
son 10 kasım terbiyesizlikleri sonrası bir daha alışveriş yapmayacağım site, buraya giden paralar pkk'ya gitmiş gibi hissediyorum.
dün gece black friday sebebiyle dolaşırken birden 1000 TL ve üzeri alışverişte 55 TL değerinde kupon hediye eden e-ticaret sitesi.
Atatürk e hareket Edip satışı yasaklanan bir kitabı halen satan bir alışveriş sitesi nereye varmak istiyor anlayabilmek imkansız.
Biraz önce yüklediğim site.
neredeyse hiçbir alışverişimde sorun yaşamadığım, kullanışlı ve güvenilir bulduğum site.
görsel
Vip klasörümün içindedir..
kuponları son günlerde iyice azaldı. yeni kampanyalar beklediğim alışveriş sitesi.
kuponların zamanı ve kullanım aralığı olan alışveriş sitesi.

internet alışverişlerinde açık ara en sık kullandığım site. şuana kadar bir gol yemedim. 11 kasımda yine delirecekler muhtemelen. bu aralar tv'lerde bingo, tursil, eticin reklamlarından çok alışveriş site reklamları boy göstermeye başladı. eskiden bu kadar sık ve çok değillerdi.
@33 mantığı ne şimdi bunun, 11 tl verip 111tl mi kazanıyorsun ahaha.
11 Kasım Çılgınlığıyla bilinmiş alışveriş sitesi. Araba bile satıyor.
11 kasım'ın ilk saatleri itibarı ile sitesi doğru düzgün çalışmayan site. her ürüne ayrı kargo parası vermek, sepette birden fazla ürün göstermeyip, her ürünü tek tek satın almaya zorlayan gerzekçe bir mantığa sahip alışveriş sitesi. mesela bir mağaza 100 TL üzeri satın almada kargo parası almamakta, ama siz o siteden tek seferde bir kaç ürün alamadığınız için, sepetiniz 100 TL olamıyor, aldığınız ürünlerin toplamı aynı mağazadan 100 TL'yi de geçse, sepette 1'den fazla ürün olamadığı için tek tek satın almanız ve her ürün için ayrı ayrı kargo parası ödemeniz gerekiyor. yani bu salak hatayı (artık hata mıdır yoksa bilerek mi yapılıyor bilemiyoruz) nasıl farkedip de düzeltmiyorlar hayret.

özetle beş para etmez alışveriş sitesi. muhtemelen kasım bitince normale dönecek. ama müşterisini kaybedeceği için bir anlamı olmayacak.
2.5 senedir kullandığım muhtelif firma-dükkan vb tedarikçileri barındıran online satış platformu. Lcd tv de aldım ipad de. Hiç sorun yaşamadım. Mağaza yorumlarını okuyup tedarikçinizi belirlerseniz sorun yaşamazsınız. Ürünler için de aynısı geçerli. Tecrübe edilmiş ürünleri tercih edin.
buradan aldığım ürünlerde fatura almakta zorlanıyorum.

fatura ihtiyacınız var ise kesinlikle satıcıya sorun

faturasız ürünlerde garanti sıkıntı cıkartan firmalar var veya garanti ürün bedelini tekrar ödemek istiyor faturanız yoksa fabrika ödeyemez bu yüzden fatura çok önemli

n11 müşteri hizmetleri aracılığı ile istettim faturayı yinede gelmedi çok kötü bir durum
nedense alışveriş yapmayı güvenli bulmadığım site.
kullanıcı sayısı 11 milyon olan online alışveriş uygulaması.
sipariş ettiğiniz ürün size ulaşmadan tutarı alıcı firmaya göndermeyen ultra güvenilir site.

rakiplerine göre bu anlamda bi tık öndedir benim için.
görsel

Bu ne amk ahahaha.
getir tamamını satın almış.